Istanbul kitap fuari,çizgi roman günleri ve Altin madalyon

Başlatan tommikser, 13 Ekim, 2010, 09:57:27

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Sevgili arkadaslar malum kitap fuari yaklasti ve yapmayi düsündügümüz bazi seyler var.Ilk olarak Altin Madalyon olarak fuarin ilk günü nasil hareket edecegimize karar vermemiz gerekiyor.30 EKIMDE  yapilacak olan açilisa çalsanlarinda oldugunu varsayarak herkesin gelemeyecegini düsünüyorum.31 Ekim Pazar günü saat 11 de Altan abinin dükkaninda bulusup ilk defa tanisacak olanlar için(benim gibi) tanisma ve sohbet etmeyi teklif ediyorum.Saat 12 ye kadar  çay ve gevrek  esliginde çizgi roman sohbetleri yaparak beraber hareket edecegimiz arkadaslarin gelmesini bekleyebiliriz.Bu arada benim gibi disaridan gelecek arkadaslar Istanbulun ve sohbetin tadini çikarmis olur.Saat 12 gibi de fuar alanina dogru hareket ederiz.Bizimle katilacak olanlarin veya gelmeyi düsünenlerin isimlerini rica edecegim.Kitap fuarinda çizgi roman çikaran ev sahipleriyle tanisarak zaman geçirir daha sonrasinda aksam yemegine kalabilecek olanlarla yemek yer agzimizda kalan lezzetin keyfiyle dagiliriz.
Asil büyük bulusmayi ise Ferri'nin imza gününde yapariz.6 Kasim Pazar günüayni sekilde bulusuruz.Burada bir fark olacak Altin madalyon ve Çizgi Roman Dostlari olarak o gün bizimle katilmayi planlayan 50 kisinin (daha fazlasida olabilir duruma göre) katilim biletleri (5 TL lik fuar giris biletlerini) biz temin edecegiz.Yani katilacak olanlarin isimlerini bize ulastirmalari gerekmekte (bilet temininde bize yardimci olan Çizgi Roman Dostlarindan Ali abime çok tesekkür ediyorum bu arada).Ferriden imza almya büyük bir ekip halinde gidebilirsek birazda gövde gösterisi yapmis oluruz :DFerrinin özel imzalayacagi posterleri göz önüne alirsak bir sivil toplum örgütü olarak hareket etmek Italyanlarida etkileycektir vesselam.Tekrar kisaca özetlersem:

31 Ekim Pazar Açilis ilk günü gezisi:
Saat 11 Altan çizgi roman dükkaninda toplanma,çay gevrek ve isteyene peynir esiliginde ;)
Saat 12 Fuar alanina hareket.
6 Ekim Cmt Ferri Imza günü
Altan çizgi roman dükkaninda saat 11 de bulusma saat 12 de hareket.Hareket öncesi biletlerin dagitilmasida muhabbet esnasinda yapilir.Hep beraber güle oynaya bir zaman geçiririz umarim.
Not:Ben bütün hafta Istanbulda olacagim.Müsait olanlarla da farkli zamanlarda da gidebiliriz.

hanac

5 Ekim de Manfredi'nin imza günü de düsünülebilir.

Ayrica yeri henüz belli olmamakla beraber 5 Kasim aksami bir yemek düzenlenecekti.

1001 Roman kaç misafir kabul edecek bilemiyorum ama o gece de kaçmaz.

tommikser

Ben gelirsem her güne gitmeyi planliyorum.Benim gibi gelebilecek olanlarla bulusup her yere gidebilirim.Yemekten haberim yoktu gerçekten süper olur.Ferriyel sis kebab yeriz.Kiliç kalkanda varsa tamamdir ;D

guantanamo

sevgili arkadasim evet 6 kasim cmt günü ben ve
birkaç arkadas büyük birihtimalle gelmeyi düsünüyoruz
tabi gelme olayi günübirlik olacagi için zamanimiz olmadigindan dolayi
edirneden 6 kasimda kitap fuarina geçeceyiz
insaallah orada sizin gibi degerli arkadaslarla tanisma olanagimiz olur
6 kasimda fazla birzamanimiz olmadigimizdan dolayi
nasil olacak nasil yapicaz bizi bilgilendirirseniz sevinirim

tommikser

6 kasimda sabah erken gelebilirseniz kadiköyde bulusuruz.Eger direkt olarak fuara gelirseniz telefonlasiriz.Benim telim 0 530 883 22 56. Eger saatinizi belirlediyseniz sikinti olmaz gibime geliyor.Aksamda sizi yolcu ederiz.Edirne sonuçta yakin eger çok kalabalik degilseniz evde müsaitse bizde kalirsiniz ne olmus.Bir gecenin lafi mi olur?Aldigimiz kitaplari konusuruz.Muhabbet ederiz koca Istanbul hepimizi alir sanirim  :D Bende tokattan gelecegim.Bu is için gerçekten çok heyecanlandiyorum.Birde Zagr fanatigi olsam ne olurdu kim bilir? ;D

rumar80

Doktor olunca is zorlasiyor dostlar. 30 Ekim'de hanim nöbetçi kizimla basbasa olacagiz. Bu da Pazar allah bilir sabah kaçta gelecegi ve yorgun olacagi anlamina gelir. O yüzden o hafta sonun maalesef pas geçecegim. Sonraki hafta sonu için de simdiden bir sey diyemiyorum, çünkü Kasim ayi nöbetlerine göre organize olacagim. Ama sevgili Günes senin ev nerede ise ona göre 30 Ekim'de ceren'i de alip bir yerde bulusabiliriz. Mesela Altan'in yeri iyi olur. Benim kiz da Altan'daki oyuncaklara hasta ona da bir seyler alirim.
  Sevgiler

tommikser

Riza abi sanirim o zaman Besiktasta olurum yani bir vapurluk yol.Kesin bulusuruz abi.Sikinti olmaz sanirim.Bede biseyler alirim kendime senin gazinla kesin  ;D

rumar80

haysat

Slm..
Arkadslar herkes farkli yerlerden gelecegi için bence en mantiklisi fuar alaninda bulusmak.Tabii yakin olan arkadaslar veya telefonla konusup anlasan arkadaslar siz ne isterseniz onu yapin. :)Günes'inde belirttigi gibi BILET olayini ben halledecegim.elinde bilet olmayan üzülmesin biliyorumki bir çok arkadas bir yerlerden bulmustur.Sadece bilet isteyen arkadaslar kendilerini belirtsin yeter.
Sevgiler....
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

guantanamo

haysat kerdes biz 4 arkadas edirneden geleceyiz

bizede bilet bulabilirsen inan çok seviviriz

bana mesaj atip cep no verirsen hem tanismis oluruz

bizede bir iyilik yapmis olursun

tommikser

Arkadaslar fuarda bulusmayla ilgili bir degisiklik var.Arkadaslarin dedigine göre Avrupadan kadiköy'e geçis çok zaman kaybi olacakmis.Avrupadan direkt olarak gelecekler fuara geçer orada fuar önünde bulusuruz.Biz Anadoludan gelecek olanlar en geç 12 de orada olacak sekilde bulusuruz.Ben belki  1001 romanin standinda olurum.Sizinle orada bulusuruz.Ali abimin elinde bol bilet var.Isteyen arkadaslar bir sekilde bize ulassin.Bu konuda yardimci olacaz.Belki daha farkli sürprizlerimiz olur  ;D

hanac

hanac

Merhaba,

Yeni TARKAN kitaplarinin yayincisi TURKUVAZ KITAP'in davetlisi olarak TÜYAP Istanbul Kitap Fuari'nda bir söylesi etkinligine konuk olacagiz.
Tüm TARKAN ve Sezgin Burak okurlarini, çizgiroman tutkunlarini ve etkinliklerimizi destekleyen degerli üyelerimizi, dostlarimizi bu keyifli söyleside yanimizda görmek isteriz.

Sevgilerimizle,

TASEYAD

PROGRAM DETAYI:

ISTANBUL TÜYAP KITAP FUARI
30 EKIM 2010 CUMARTESI, BÜYÜKADA SALONU Saat:15.00-16.00
SÖYLESI KONUSU: "Bir Çizgi Roman Efsanesi Tarkan ve Yaraticisi Sezgin Burak"
Konusmacilar: Türkay Burak, Tan Burak
Düzenleyen: Turkuvaz Kitap

IMZA ETKINLIGI:
30 EKIM 2010 Cumartesi, Saat 16:00-17:00
TURKUVAZ KITAP Standi, 2. SALON 405 No'lu Salon