Tolga - Çizgi Düşler

Başlatan rumar80, 16 Ekim, 2010, 11:32:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gamlıbaykuş

Tolga'nın 7. sayısını sabırsızlıkla bekliyorum. Ara çok uzadı, inşallah  bu serinin tamamlandığını da görürüz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

kedidiro

tolga takip ettiğim az sayıdaki serilerden biri. çocukluğumda çok sevdiğimi söyleyebilirim. yıllar sonra okuduğumda ise öykü kurguları çok basit,hamaset dozu çok yüksek geliyor. hele thorgal'la ister istemez karşılaştırınca... yine de karaoğlan (artık yayınlanmasa da) tarkan ve tolga'nın bütünlüklü bir külliyatına sahip olmamız gerektiğine inanıyorum. bu yüzden ilker özer'in bu çabasını desteklemeye elimden geldiğince devam edeceğim.

s.b

7. sayı yayınlandığı zaman ikisini birden alırım. Ayrıca Abdullah Ağabeyin gençlik yıllarını da merak ettim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

Tarkan Kurt

Uzun bir aradan sonra Tolga 7 nci sayısıyla geri döndü, Tolga severlerin gözü aydın. İnşaalah bir daha böyle uzun aralar vermeden tamamlanır.

V

Bu seride düzgün bir kapak görebildik sonunda..
"İstemem,eksik olsun.."

hanac

Alıntı yapılan: V - 01 Şubat, 2014, 11:59:48
Bu seride düzgün bir kapak görebildik sonunda..

Evet haklısın. Ben de kapağı beğendim.

abselemon

Eski bir yayının daha düzgün ve de tam olarak yayınlanması çok güzel. Diğer ciltlerinin de yayınlanması dileğiyle...

darkwood

Tolga 7.sayı baskı kalitesi ve bir parça daha küçültülen ebatı ile serinin en iyi kitabı olmuş.
Yayınlanan kitap çeşidini bir taraftan çoğaltırken, kaliteyi de yükselten Çizgi Düşler'i tebrik ediyorum.

Tolga ilk sayıdan itibaren bu kalite ve formatta basılsaydı, bu seri çok daha güzel olurdu.

Bundan sonraki yayın periodunun da düzenli olacağını duydum, hadi hayırlısı..
Darkwood Sakinleri..

kedidiro

kitabın bir alt başlığı yok mu? kapakta macera ismi yazmıyor sanki...

caretta

darkwood

Alıntı yapılan: kedidiro - 01 Şubat, 2014, 20:08:06
kitabın bir alt başlığı yok mu? kapakta macera ismi yazmıyor sanki...

Selami hocam kitabın sırt kısmında macera ismi mevcut.

Darkwood Sakinleri..

tommikser

Kapak tasarım olarak gerçekten daha güzel göründü gözüme.Marvel'in ciltleri gibi olmuş.Beğendim ellerine sağlık yapan arkadaşın.

kedidiro

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Şubat, 2014, 21:10:57
Selami hocam kitabın sırt kısmında macera ismi mevcut.

evet bu fotoğrafla birlikte 7. sayının baskısının niçin çok övgü aldığı da anlaşılmış oldu. teşekkürler :)

doktor1881

yalcinerol345

Son iki cildi de okudum.Çizgiler her zamanki gibi kendini okutuyor.