Volto Nascosto - 1001 Roman

Başlatan rumar80, 17 Ekim, 2010, 22:59:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

ikinci kitapta bitti aşk bu olsa gerek aşk için neler yapılıyor bu hikayede onu gördük

Burak beyin çizimleri ilk dakkalar alışmakta zorlansamda ilerleyen sayfalarda hoşuma gitti hikaye gittikçe ilginçleşiyor
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Çizimler ve hikaye bölümler ilerledikçe güzelleşiyor, bakalım 4.cilt te bu güzellikler artarak devam edecekmi?
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Limited serileri bitmeden okumamayı planlıyordum ama kalan dört sayıyı daha ne kadar bekleyeceğimizi bilemediğim için sonunda üç sayıyı birden okudum.
    Tarihi bir dönem içinde yolları kesişen insanların öyküsü. Kahraman Ugo gibi görünse de şu an için geri planda. Sanırım arkadaşını bulmak için Afrika'ya geri dönecek ve gizli yüzle tekrar karşılaşacak. Güzel bir öykü. Çok iyi bir yazar.
   Teşekkürler 1001 roman

hennessy

Teğmen in kaleyi savunurken tatktikleri ve kaleyi savunan askerlerin azmi güzel bir hikaye oluşturmuş ama bazı yerlerden araklanmış sahnelerde yoktu değil ikinci hikaye daha çok hoşuma gitti özellikle saklı yüz ile teğmen in karşılaşmaları çok güzeldi DISO nun çizimlerine çok hoşuma gitti. Bende sevgili rumar gibi düşünüyorum Ugo arkada gözüksede hikayenin baş kahramanlarından biri bencede teğmeni kurtarmak için bencede afrikaya döneck ve saklı yüz ile konuşarak teğmen ve Ugo nun düşünceleri değişecek hikayede değişik bir atmosfere girecek bu tabi benim fikrim

darkwood

Bir problem olmaz ise 1001 roman yayınlarından Volto Nascosto 4. sayı, Caravan2 ve Brendon2 nolu ciltler ile bu ay'ın ortalarında çıkması bekleniyor.
Bakalım afrikaya tekrar dönüş olacakmı, gizli yüz ve diğerleri maceraya  yeni süprizler katacakmı.  8)
Darkwood Sakinleri..

Tarkan Kurt

Binbir Roman'ın yeni fumettileri iyi tuttu. İnşallah nazar değmez ve düzenli yayıncılık anlayışıyla yayınlar devam eder.

hanac

hennessy

Alıntı yapılan: hanac - 18 Haziran, 2011, 10:08:37
4. sayı satışta

bu iyi oldu böylece maceranın devamınıda okumaya devam edeceğiz teşekkürler 1001 roman

hennessy

kitabı bugün aldık okuyunca yorumumuzu yaparız Fuat bey iç kapakları dağıtacakmısınız?

HacıGeraltEmmi

Bugün aldım ve toplantı dönüşü yolculuğumda (3 saat sürüyor  ;D kolay değil tabi, anadolu nireee avrupa nire  ;D ) okuyup bitirmiş oldum. Hikaye gittikçe ilginçleşmeye başladı ve en heyecanlı yerinde kitap bitti. Beklemek zor olacak bu sefer.

rumar80

Dördüncü sayıyı okumayı bitirdim. Tahmin ettiğimiz üzere Ugo Afrika'ya geri dönüyor. Karşılıksız bir aşk ve o aşk için yapılan fedakârlıklar. Gizli yüz ile esas karşılaşma ve sonrasını merakla bekliyorum.
   İlk macerayı Martin Mystere'in bir kaç macerasını ve Dylan Dog/Martin Mystere özel sayılarını çizen Giovanni Freghieri çizmiş. Tanıdık bir isim ile tekrar buluşma.
   Kitabın kapak sayfasını okumayı unutmayın arkadaşlar. Fuat Bey kapakta "sevilen ve takip edilen forum Altın Madalyon" diyerek bize de göndermede bulunmuş.
   Sona üç sayı (6 macera) kalırken, en kısa zamanda tamamlamayı bekliyoruz.
   İyi okumalar

hennessy

4.kitp şimdi bitti işler iyice kızışmaya başladı Ugo  ve saklı yüzün karşılaşmasını merak ediyorum çizimler çok hoşuma gitti. Teğmen in karşılıksız aşk için verdiği cevap beklediğim gibiydi savaş tantanları duymaya başladım 5.kitap temmuzda da çok beklemeyeceğim Hemen hoz örümcek adam 2.kitabıma başlayayım daha okunacak kitaplar var :)

s.b

Ugo, Saklı Yüz'e yaklaştıkça heyecan artıyor. Fakat şu çatlak Matilde'nin varlığını anlayabilmiş değilim. Sanıyorum yazarımız mevzuyu uzatmak için bu karaktere ihtiyaç duymuş. 5. cildi iple çekiyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

hennessy

Alıntı yapılan: s.b - 26 Haziran, 2011, 20:53:40
Ugo, Saklı Yüz'e yaklaştıkça heyecan artıyor. Fakat şu çatlak Matilde'nin varlığını anlayabilmiş değilim. Sanıyorum yazarımız mevzuyu uzatmak için bu karaktere ihtiyaç duymuş. 5. cildi iple çekiyorum.

Aynen bencede gereksiz bir karakter ama boşluğu dolduruyor yoksa teğmen in iplediği yok onu saklı yüzün iyice ağırlığını koymasını bekliyroum hikayenin devamında Ugo'nun iyice hikayede ağırlığı olacak gibi

rumar80

Matilde'i bu kadar kolay kenara atmayın. Matilde'in şu anki varlığı aşk üçgeni (hatta dörtgeni) içinde Ugo'nun Afrika'ya yani yaralı yüze dönmesini sağlamak. Kaderin (ya da yazarın) ördüğü ağın bir parçası o.