İstanbul Kitap Fuarı Günlüğü

Başlatan tommikser, 30 Ekim, 2010, 21:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

nikopol

Yorum yazan arkadaslara tesekkurler. Biz fuara gidemeyenler de sayenizde fuar ruhunu hissedebiliyoruz!

Saint2

Bir terslik olmazda cuma günü gitmeyi düşünüyorum...

hennessy

C.tesi bir kez daha gitmeyi düşünüyorum....
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Vega

Her zamanki ziyaretlerin yanı sıra özellikle Ertan abiyi, görmek istiyorum.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 13 Kasım, 2018, 21:06:21
C.tesi bir kez daha gitmeyi düşünüyorum....

Cuma gelsene... Cumartesi extra kalabalık olur.   ::) ::) ::) ::)

Jedmau

Alıntı yapılan: Vega - 14 Kasım, 2018, 10:18:44
Her zamanki ziyaretlerin yanı sıra özellikle Ertan abiyi, görmek istiyorum.

Cuma gününden itibaren tekrar ordayım :)

Vega

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Kasım, 2018, 20:38:21
Cuma gününden itibaren tekrar ordayım :)

Tamam abi, saat 11:00 -13:00 arası kitabımı imzalıyorum. Biter bitmez oradayım. 10. salon alt katta olan mydı?
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hennessy

Alıntı yapılan: Saint2 - 14 Kasım, 2018, 13:09:42
Cuma gelsene... Cumartesi extra kalabalık olur.   ::) ::) ::) ::)

Baba çalışmasam emrin olur...

Jedmau

Alıntı yapılan: Vega - 14 Kasım, 2018, 20:42:21
Tamam abi, saat 11:00 -13:00 arası kitabımı imzalıyorum. Biter bitmez oradayım. 10. salon alt katta olan mydı?

Aynı kat , zemin kat.

5-4-3-2 salonların geçtiği Salon :)

Bekliyorum

hennessy

Bugün fuara Sinan baba ile birlikte gittik. Fuardan önce Etilerde iki tane hoş bayan arkadaşı ile çok güzel sohbet eşliğinde kahvaltı ettik. Doğum gününü kutladık. Fuara Tekirdağ üzerinden gittik :)

Bizi getirdi götürdü. Yemek ısmarladı. Sinan baba her zaman ki gibi babalığını gösterdi.....

Vega

Alıntı yapılan: Jedmau - 14 Kasım, 2018, 23:59:13
Aynı kat , zemin kat.

5-4-3-2 salonların geçtiği Salon :)

Bekliyorum

Abi saat 15:00 civarı ancak gelebildim ama standta yoktun. Arkadaşlar cosplay etkiliğinde bir yerlerde olabileceğini söylediler. Cosplaylerin arasında seni arayan gözlerim birden Zatannaya kilitlenince bizim hatun beni hızla olay yerinden uzaklaştırdı.  :D Kusura bakma, bir daha ki seneye inşallah...

Jedmau

Alıntı yapılan: Vega - 19 Kasım, 2018, 09:19:32
Abi saat 15:00 civarı ancak gelebildim ama standta yoktun. Arkadaşlar cosplay etkiliğinde bir yerlerde olabileceğini söylediler. Cosplaylerin arasında seni arayan gözlerim birden Zatannaya kilitlenince bizim hatun beni hızla olay yerinden uzaklaştırdı.  :D Kusura bakma, bir daha ki seneye inşallah...

Ahahahaha :) Korkunç yoğunduk Cumartesi , baya Cosplayer vardı , arada ihtiyaçları vardı onları organize etmeye çalışıyorduk :) Seneye inşallah

Sevgiler

darbove

Fuar ganimetleri güzel bir fuardı benim için. incal ile siyah beyaz kutu ilaç gibi geldi. Incale 300 lira felan vercem diye korkuyordum. Allahtan gerekli arada fuarlar için hardcover ayırıyor. Kutunun turuncusunu hiç beğenmemiştim fuarda görünce siyah beyazı direkt kaptım :D Berlin 1-2 görünce marmara standında merak ettiğim bir seriydi hemen kaptım 1-2. yanında bone vardı onu da dayanamadım aldım. ilk cildi okudum eğlenceli seri.

Yayın evi standlarına gelirsek arkabahçe standı fazla hareketli değildi. Gerekli ve marmaranın kısmı her zaman olduğu gibi şen şakrak. jbc nispeten azdı ama cosplayerlar felan iyiydi canlı tutuyordu ben gittiğimde. akılçelen gene aynı zihniyet gantzı bırakma ihtimallerini sezdim satış rakalamları felan diyorlardı. desen'e yalınayak geni sordum periyot felan ne olacak bilgi verebilecek bi yetkili bulamadım :D eski fuarlardaki heyecanım kayboldu diyebilirim. 20dkda köprüden diğer tarafa geçebildim anca rezillik. Bir sonraki fuarı bekleyeceğiz mecbur. Bu fuar için beklentim spiderman eski serinin güncel olmasıydı ama olmadı ve daha fazla seri felan ama ülkenin zor durumdan geçtiği aşikar fazla darlamak istemiyorum yayın evlerini.
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tame.

Mrtekin

Herzamanki gibi, gidenlerden fuar izlenimleri bekliyoruz.
They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: Mrtekin - 01 Kasım, 2019, 11:33:52
Herzamanki gibi, gidenlerden fuar izlenimleri bekliyoruz.

Her zamanki gibi gitmeyeceğim  ;D