İstanbul Kitap Fuarı Günlüğü

Başlatan tommikser, 30 Ekim, 2010, 21:14:36

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Sevgili günlük,
  Bugün ben yazmaya baslayayim dedim.
Öglen 12.30 gibi Taksim'e GON'a geldim. Sevgili Hasan orada idi. Onu Cenk ile (Kafkaesk) ile tanistirdim. Yeni comicsler gelmis, ama girisini yapmamislar sadece Indiana Jones'larim gelmis. Yine de alinacak birseyler buldum. O sirada Günes geldi. Biraz takilip yola çiktik. D&R'a geldigimizde ustalar kapida idi, hemen fotograf olayina girdik tabii. Ben benim makinadakileri facebook'a koyacagim. Günes buraya koyar. Tamer ile de tanistim. Saglam bir arkadas. Herkes içeri girerken Hakan geldi, kisa bir süre sonra da Ekrem.
  Hep birlikte siraya girdik, önce Burattini ve Romani'ye ardindan ustaya imzalattiktan sonra biraz oturup forum hakkinda ve çizgi romanlari konustuk. Ekrem de saglam çocuk günlük bunu unutma. Sonra tekrar D&R biraz daha foto ve ayrilis.
  Bakalim yarin ne olacak? Kahvalti için haberleri Günes'ten alacagiz.
  Selamlar

pizagor

Verin artik su kahvaltiyla ilgili ayrintilari! Çatladim :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

darkwood

Nihayet büyük gün yaklasti. Yarin Fuar ve Ferri günü. Imza kuyrugunda bulusuyoruz. O izdihamda birbirimizi bulmak için elimizde birer altinmadalyon flamasimi tasisak ne yapsak.  :D
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Sevgili Özgür,
 Normalde yarin 08.30'da kahvalti planlaniyor, ama D&R'da tercümanlari bu konuda bilgisi olmadigini söyledi. Konuklar için o saatin erken olacagini ifade etti. Tamer Fuat Bey ile konusup Günes ile bizi bilgilendirecek.
  Ben de bekliyorum herkess gibi....

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 05 Kasım, 2010, 19:26:43
    Sevgili günlük,
  Bugün ben yazmaya baslayayim dedim.
Öglen 12.30 gibi Taksim'e GON'a geldim. Sevgili Hasan orada idi. Onu Cenk ile (Kafkaesk) ile tanistirdim. Yeni comicsler gelmis, ama girisini yapmamislar sadece Indiana Jones'larim gelmis. Yine de alinacak birseyler buldum. O sirada Günes geldi. Biraz takilip yola çiktik. D&R'a geldigimizde ustalar kapida idi, hemen fotograf olayina girdik tabii. Ben benim makinadakileri facebook'a koyacagim. Günes buraya koyar. Tamer ile de tanistim. Saglam bir arkadas. Herkes içeri girerken Hakan geldi, kisa bir süre sonra da Ekrem.
  Hep birlikte siraya girdik, önce Burattini ve Romani'ye ardindan ustaya imzalattiktan sonra biraz oturup forum hakkinda ve çizgi romanlari konustuk. Ekrem de saglam çocuk günlük bunu unutma. Sonra tekrar D&R biraz daha foto ve ayrilis.
  Bakalim yarin ne olacak? Kahvalti için haberleri Günes'ten alacagiz.
  Selamlar

Günlüge küçük bir not da ben düseyim: Gün güzel basladi, öglen vakti D&R'daydim ve beklemeye basladim. Önce Ustalar giris yapti ardindan Altin Madalyon'dan ustalar. Imzalar,resimler derken günü geçirdik, sonra Umar Abi, Hakan Abi, Hasan Abi ve Günes bir yerde oturduk kisa ama güzel bir sohbete koyulduk. Ve ve ve gün bitmek üzereydi artik; Ferriler, Verniler vs. ler gelir gider önemli degil; ama bugün güzel insanlar güzel dostlar tanidim benim için günün en önemli olayi buydu. Umarim dostlugumuz ve muhabbetimiz daim olur. Nice güzel günlerde yeniden karsilasmak muhabbet etmek dilegiyle...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

tommikser

En basta herkesle tanistigim için o kadar mutluyum ki anlatamam.

Neyse asil sadede geleyim herkesi bu saate kadar beklettim bari buna degsin degil mi ?

Günlüge de aksam devam ederim. Arkadaslarim yarin saat 10'da SIDONYA OTELDE ALTIN MADALYON OLARAK ITALYAN MISAFIRLERIMIZLE KAHVALTI DA OLACAGIZ.

BEN SABAH ORADA OLACAGIM. ÖGLEDEN SONRA DA FUARA GEÇECEGIZ. YARIN ÇOK BÜYÜK GÜN OLACAK.SAAT 9:30 DA BEN KADIKÖY ISKELENIN ORADA SIZI BEKLIYOR OLACAGIM.

SEVGILER...

alan ford

Eger saat 10'a alindiysa Edirne ekibi olarak bizde yetisebiliriz:)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

rumar80

Hadi bakalim görüsmek üzere. Ben fotograflari facebook'a koydum. Hadi Günes seninkiler nerede?

V

Böyle bir poza dahil olmak gerçekten çok hos olsa gerek.Bu arada t-shirtler yakismis arkadaslar..

"İstemem,eksik olsun.."

hanac

hanac

hanac

Ferri, rumar80 (Riza Umar), arkada ortadaki Burattini

rumar80

Alıntı yapılan: hanac - 05 Kasım, 2010, 23:25:48
Ferri, rumar80 (Riza Umar), arkada ortadaki Burattini

Millet fotograf çekmekten yoruldu, adamlar poz vermekten yorulmadilar. Burattini'nin üzerinde Tenten Istanbul'da tisörtü de yakiyordu.

tommikser

Riza abi simdi eve geldim.Sansimiza batarya bitmis.Simdi sarja koydum en kisa zamanda atacam  ;D

kahramanlarsinemada

Arkadaslar, dün D&R bugün de oteldeki görüsme rüya gibiydi. Bu mutlu anlari sizlerle beraber yasamak beni ayrica sevindirdi. Dün çektigim fotograflari AltinMadalyon'un Facebook sayfasina yükledim.