2010 TUYAP KITAP FUARI VE BUYULURUZGAR

Başlatan Büyülü Rüzgar, 30 Ekim, 2010, 22:55:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Arkadaslar bildiginiz gibi BUYULURUZGAR olarak gelenek haline getirdigimiz tuyap kitap fuarina katilimimiza bu yilda 2 nolu salonda 602 b nolu stand da (her zamanki yerimizde) devam ediyoruz.
fuara gelmek isteyenler kadikoydeki sirin dukkanimizdan davetiyelerini alabilir.

rumar80

Ilyas brosürleri kitaplara koyuyor musun???  ;)

Büyülü Rüzgar

umar abi brosur derken...anlayamadim ?

s.b

Ilyas Abi bol satislar dilerim. Fuardan sonra görüsürüz. Bu hafta da gelemiyorum.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

Ilyascigim !altin Madalyon olarak bizi tanitici brosürler hazirladik. Bizim ekipten Günes her gün fuarda onlari dagitacak. Fuat Bey ve Misel Bey yayinlarinin yaninda verilmesini kabul etmisler. Sen de sattigin yayinlarla birlikte birer tane versen ne güzel olur.
  Iyi isler,iyi satislar

Büyülü Rüzgar

umar abi konuya fransiz kalmisim biraz haberim yoktu biraksinlar brosurleri bizim arkadaslar gerekeni yaparlar seve seve

rumar80

Ben biraz önce Günes ile konustum. O dün senin biradere vermis brpsürleri zaten. Yine de sagol.

Büyülü Rüzgar

umar abi bildigin gibi dukkanda durmak zorunda kaldigimdan fuardaki gelismeleri cok sicak takip edemiyorum kismetse 6 kasimda gelmeye calisacam
belki o zaman gorusuruz

rumar80

Kardesim ben büyük ihtimalle fuara gidemeyecegim, ama Cuma günü D&R'da olmaya çalisacagim.
  Sevgiler