Hangi Marvel Comics'in yeni maceralarını okumak isterdiniz?

Başlatan altay1944, 28 Kasım, 2010, 14:48:20

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Oylamada en çok oy alan 4 çizgi roman:
1) Thor 19
2) X-men 15
3) Captain America & Wolverine 14

kahramanlarsinemada

tommikser

Alfa döneminden midir bilmem ama FF ve Kaptan Amerika'ya karsi bir ilgi var bende.Sanirim o zamanin etkisi hala içimde o yüzden;
Istedim,olmaz dediler;olacak!

BAHADIR

Alıntı yapılan: gunessemerci - 29 Kasım, 2010, 08:44:09
Alfa döneminden midir bilmem ama FF ve Kaptan Amerika'ya karsi bir ilgi var bende.Sanirim o zamanin etkisi hala içimde o yüzden;
Istedim,olmaz dediler;olacak!

Alin benden de o kadar...Fantastik Dörtlü,Kaptan Amerika,Thor ve Demir Adamin Essentiallerinin Türkçe baskilari rüyalarima bile giriyorr...O zamanlar, o kötü baskili, orjinalinden kat be kat küçük basilmis o çizgiromanlarin verdigi keyfi inanin bugün orjinalinden daha kaliteli olan baskilarda bulamiyorum...Yada yaslandik o keyfi yakalamak mümkün olmuyor.Ama belki  Silver Surfer ile baslayacak olan Essential macerasinda Fantastik Dörtlü ve Kaptan ile devam edilirse agzimizda kalan o yarim tad tamamlanabilir... Umut fakirin ekmegi...

Bir diger hususda Dc karakterleri konusunda...Nedense ben bu amcamlara pek isinamadim...Tamam Batman nispeten belki iyi ama onda bile Marvellerdeki sicakligi bulamiyorum...Hele Green Lantern,Wonder Woman,Green Arrow,Lastik adam...Ve bilimum Dc'ler...Hele hele su Justice Leage acaip uyuz oluyorum...Kimse alinip gücenmesin ama süperler konusunda DC ile Marveli karsilastirdigimda Marvel daha bir insanca (tabir dogrumu bilmiyorum ama) geliyor...

Sevgiyle Kalin...

muzafferg

öncelikle nerdeyse kimse x menden bahsetmemis.x-men candir yav:).marvel yayinlanacaksa x-men öncelikli olmali diye düsünüyorum.

rumar80

X-men konusunda ben de çikmasini isterim ama biliyorsun o kadar içiçe öyküleri var ki nereden basima baslanacak bazen zor karar veriliyor.