Marvel Team-Up Kapaklari

Başlatan gamlıbaykuş, 29 Kasım, 2010, 13:14:58

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Aunt May'i de superhero yapmışlar ya :D
Crom! Ölüleri Say...

rumar80

Franklin ve May yenge macerası yayınlanmadı ama diğer üçü tabii ki de yayınlandı

Berkdinho

Alıntı yapılan: gamlibaykus - 22 Eylül, 2011, 15:00:45

Gerekli, Marvel Team-Up'ların Haziran ya da Temmuz gibi yayınlanacağını forumda bir yerde yazmıştı; ama Eylül bitecek... Tebrik ederim böyle devam edin...

Ben bu macerayı okumuştum Bilka'lardan birinde.Öyle hatırlıyorum.Örümcek,May,Mary Jane ve FF ailesi bir sirke gidiyorlardı galiba.Sonra Örümcek Adam ve FF bir olaya müdahale etmek üzere ayrılıyorlardı.Macera May,Franklin ve Mary Jane ağırlıklıydı.May Yenge Gümüş Sörfçü'nün güçleri ya da başka kozmik güçleri kazanıyordu.Galactus'la bir mücadele olmuştu.Sonunda Franklin'in güçlerinin bahsi geçiyordu ama emin değilim kitaba bir bakmam lazım.Bir de bu macera rüya içinde rüya şeklide bitiyordu Peter'dan başlayarak, Stan Lee ve Galactus da vardı.İlginç bir macera diye düşünmüştüm meğer Team Up macerasıymış.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Gerçekten mi? Ben okumamıştım. İlginç, araştırıp, bulmak; bulup okumak lazım

Berkdinho

Hangi sayı olduğuna şimdi bakıp öğrendim.Bilka Süper Seri Cilt 26.Cilt deniyor ama içinde sadece 49. fasikül yer alıyor.Bu macera da cildin son kısmındaki '' Böyle Şey Olur Mu ? '' adıyla yayımlanmış.
The Right Man When Things Go Wrong

rumar80

Ekrem Bey lütfen siz de Gerekli şeyler gibi davranmayın 13 sayı ve 4 annual kaldı. Yayınlayın kapakları artık.  ;)

gamlıbaykuş

Abi yeter ki sen iste bugün bitiririz inşallah :)
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Kasım, 2011, 10:42:20
   Ekrem Bey lütfen siz de Gerekli şeyler gibi davranmayın 13 sayı ve 4 annual kaldı. Yayınlayın kapakları artık.  ;)

Abi şimdi bir baktımda elimdekiler sadece 150 sayı kalanları da ekleyeyim hemen...

gamlıbaykuş

Eh benden bu kadar Gerekli Şeyler de birşeyler yapabilseydi keşke  :'(

rumar80

Sevgili Ekrem ellerine sağlık.
   Öncelikle Gerekli konusuna girmeyelim
   Bu kapaklardaki maceraların HEPSİ Bilka tarafından yayınlandı. Tabii kapaklarını hiç bilmediğimiz için biraz değişik bir tat oldu.
    Son sayının kapağını Gerekli'nin yayınlayacağını söylediği (umut ederiz ki fuarda yayınlarlar) Weapon X'in yazar ve çizeri Barry Smith çizmiş.
    Belki bu çizim size okuyacağınız derginin çizimi hakkında bir fikir verebilir.

gamlıbaykuş

Tek tek bu kapaklarla ilgilenmek bile farklı bir tat oldu benim için. Ne yalan söyleyeyim Gerekli hakkında yazmaktan sıkıldım, bundan sonra susma hakkımı kullanacağım :)

V

Bu kapağı Bilka Örümcek Adam'ın 79. sayısının kapağında kullanmışlar,hayli deforme bir şekilde.

"İstemem,eksik olsun.."

gamlıbaykuş

Resmen anasını ağlatmışlar kapağın :)

darkwood

Gerçekten kapağı bayağı bir budamışlar, kötü olmuş..
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Alıntı yapılan: hüzünlü flüt - 29 Kasım, 2010, 13:14:58
http://www.coverbrowser.com/image/marvel-team-up/2-1.jpg[/img]

Fantastik dörtlünün zorlu düşmanlarından biri de korkunç dörtlüdür. (Frightful four) Üç ana elemanı (Wizard, Sandman ve Tpapster) ve dördüncü bir eleman hep fantastik dörtlüyü zorlamıştır ancak ASLA büyük bir başarıları olmamıştır.
Bu sayıda Korkunç dörtlünün yeni üyesi Örümcek adam. Evet sevgili duvar sürüngenimiz bu gruba neden katıldı? Baxter binasına saldırdıklarında human torch onlara engel olabilecek mi?
Bu macerada okuyoruz.