4 Aralik 2010 Kadiköy ÇR Toplantisi

Başlatan hanac, 02 Aralık, 2010, 13:29:39

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Merhaba Arkadaslar,

Yeni bir toplantinin zamani geldi.

4 Aralik Cumartesi günü, saat 14:00 de Kadiköy Pasajinda.

Bütün üyelerimiz davetlidir.

s.b

Abiler ben Çumartesi günleri saat 3 de paydos ediyorum. O saatten sonra hiç eve ugramasam bile otobüs ve minibüsle ardindan da vapurla oraya gelmem aksami bulur.

Daha açik bir ifadeyle ben gelemem.

La elli kere söyledik bea su toplantilari pazar günü yapin artik. Navajolari üstünüze salarim ha. Dur uleyn bir ates yakip duman isaretleriyle Tiger'a haber vereyim.

Toplantiyi basip kafa derilerinizi yüzsün. Beyazlarla kizilderililer arasinda savas çikarsa da çiksin ne yapayim ya. Kasinmasaydiniz, oh iyi oldu.  :)
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

tommikser

Bööööööööö  :P
Gelemeyenlere gareziniz mi var sizin?

rumar80

Cuma otobüse bin, sabah burdasin, Pazar gecesi de dönersin.

tommikser

Hasan abi çok geç haber verdi. Hanimim benim için uçak bileti aldi geliyor. Giciksiniz haaa. Hem özletiyorsunuz hem çatlatiyorsunuz.

guantanamo

gelmemiz çok zor arkadaslar
edirneden günübirlik gitgel
insani yipratiyor
toplanip görüsen tüm arkadaslara iyi eglenceler

kahramanlarsinemada

Muhtemelen arkadasimla beraber Besiktas'dan 13:45 vapuru ile gelecegiz.

BAHADIR

Arkadaslar bir günde tamam siz gelemiyorsunuz bari biz gelelim deyin...Günü birlik diyorsunuz, ama is Ankaraya gelmeye gelince yan çiziyorsunuz...Buyrun bir kere de siz tesrif edin ondan sonra belki biz de geliriz...Istanbul da'siniz diye dünyanin merkezi de orasi degil ki...Fuari olur istanbul,Toplantisi olur Istanbul,Ferrisi gelir Istanbul...bizim basimiz kel mi ? Tamam üstten biraz dökülmeye baslamis olabilir ama o kadar da degil  ;)

Sevgiyle kalin ama ne olursaniz olun gelin... :)

Saint2

darkwood

Kadiköy ve Cumartesi benim için çok uygun, Baska bir aksilik çikmaz ise insallah, 14.00 te oradayim.
Toplanti için, Kadiköy pasajinda,  Büyülü rüzgar'in tam karsisinda oturmak için uygun bir çay içme yeri var, sanirim orasi uygun olur.

Darkwood Sakinleri..

V

Alıntı yapılan: BAHADIR - 02 Aralık, 2010, 19:10:38
Arkadaslar bir günde tamam siz gelemiyorsunuz bari biz gelelim deyin...Günü birlik diyorsunuz, ama is Ankaraya gelmeye gelince yan çiziyorsunuz...Buyrun bir kere de siz tesrif edin ondan sonra belki biz de geliriz...Istanbul da'siniz diye dünyanin merkezi de orasi degil ki...Fuari olur istanbul,Toplantisi olur Istanbul,Ferrisi gelir Istanbul...bizim basimiz kel mi ? Tamam üstten biraz dökülmeye baslamis olabilir ama o kadar da degil  ;)

Sevgiyle kalin ama ne olursaniz olun gelin... :)

Ankara'da yapilacak bir toplantiya gelebilirim..
"İstemem,eksik olsun.."

komikadam

Maalesef karikatür atölyesi çalismam var gelemiyorum ki ayni tarihte bir de bizim karikatürcüler derneginin yillik kongresi var. Sanirim ona da katilamiyacagim... Size güzel ve keyifli muhabbetler dilerim :(

rumar80

Alıntı yapılan: Saint2 - 02 Aralık, 2010, 19:46:02
Pasajda nerede ?

Kadiköy'de pasajin alt katinda Ilyas'in dükkaninin karsisindaki kafemsi alanda bulusuyoruz genelde.  Mutlaka gel de tanisalim Sinan

hanac

Arkadaslar biraz geç haber verdim kusura bakmayin.

Umar, Özgür ve ben zaten bulusmaya karar vermistik, bunu toplantiya dönüstürelim dedik.

Ankara da toplanti organize edilirse giderim.

Ama önce istanbul-ankara ortasinda izmitte Lami de bulusacagiz.  :)

gamlıbaykuş

Inanin gelmeyi çok isterdim ama maalesef gelemeyecegim...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...