Virgin kitapevi - Taksim

Başlatan rumar80, 28 Mart, 2011, 13:32:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bugün Taksim'de gerekli şeylere uğradığımda Mişel Bey Virgin kitapevinden bahsetti. Yeni açılan Demirören iş merkezinin içinde iki katlı bir yer. "Git bir gör" dedi. Gittim, gördüm.
   İki katlı dükkanın üst katı sırf elektronik DVD, VCD, oyun vs. Birinci kata gelince oldukça güzel ve düzenli bir yerleşimi var. Çok satan kitaplarda indirim bile yapıyorlar. Çok geniş bir çocuk kitapları ve yeterli bir İngilizce roman ve çocuk kitabı bölümleri var.
   Ama asıl sürpriz farklı. Çoğunuz D&R'daki çizgi roman standlarını biliyordur. Onları unutun ve başka bir boyuta geçin. Öncelikle KOCAMAN bir masa ve üstü silme LAL (ne ararsan), alt raflarında diğer çizgi romanlar. Bunların hemen karşısında kocaman bir raf çizgi roman daha Türkçe yayınlanmış mangalar, star wars, Frankofonlar vs ve hatta ingilizce Asterix ve Batman'ler.
   Uzun bir zamandır bir kitapevinde bu kadar çok çizgi romana rastlamamıştım. Bir uğrayın siz de karar verin

hanac

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Mart, 2011, 13:32:06
Uzun bir zamandır bir kitapevinde bu kadar çok çizgi romana rastlamamıştım. Bir uğrayın siz de karar verin

Sevindirici bir gelişme.

Demek çizgiromana ilgi var ki, o kadar alan buna ayrılmış.

Gerekli Şeyler'de konum olarak İstiklal Caddesi üzerinde.

GON da orada, Kadıköye alternatif bir yer geliyor.

Ama bu fiyatlar ile alternatif olabilirler mi ?

Virgin de fiyatlar nasıl ? İndirim falan var mı ?

rumar80

Virgin'in D&R'dan farkı yok bildiğim kadarı ile. Sadece eski cilt Lallerde 3 al 2 öde kampanyası vardı o kadar.