The Astonishing X-Men - Marmara Çizgi

Başlatan rumar80, 12 Nisan, 2011, 12:48:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Darkopal

imageshack'ın azizliği. Büyük boy resimlerin linklerinde sorun çıkarıyor.

rumar80

Mesele daha çok yer kaplamaları değil, çabucak satılması....

tommikser

Bence çok yer kaplayıp çok da satsın abi.Ne kadar örümcek görünürse ağlarına çeker insanları.Zagorlar maşallah her yeri kaplamış orada.

mcyz

Umar Abi yazı için teşekkür ederim. Kafamda biraz daha netleşti olaylar. Gerekli şeyler artık harekete geçse de doya doya marvel çizgi romanlarını okuyabilsek. Bir kitap okuyup aylarca beklemek kötü oluyor (new avengers'ın devamını istiyorum artık!) Neyse ki Marmara çizgi bizleri bekletmeyecek gibi duruyor bundan sonra. Şimdiden teşekkürler..

HacıGeraltEmmi

Marmara yayınları düzene girsin diye (en azından kendi üstüme düşeni yapıyorum) yayınlarını çıkar çıkmaz alıyorum elimden geldiğince. Gerçi diğer yayınevleri içinde söyleyebilirim aynı şeyi ama en çok okuduğum yayın marmara'da olduğu için ona daha çok özen gösteriyorum. Yeni yayınları ile bunlar daha çok artacak inşallah.

rumar80

Alıntı yapılan: designer73 - 13 Haziran, 2011, 00:03:48
Marmara yayınları düzene girsin diye (en azından kendi üstüme düşeni yapıyorum) yayınlarını çıkar çıkmaz alıyorum elimden geldiğince. Gerçi diğer yayınevleri içinde söyleyebilirim aynı şeyi ama en çok okuduğum yayın marmara'da olduğu için ona daha çok özen gösteriyorum. Yeni yayınları ile bunlar daha çok artacak inşallah.
Ben de buna benzer birşeyler yapıyorum:
   Öncelikle yeni çıkmış HER çizgi romana bir şans tanıyorum ve alıyorum. Kitabı okuduktan sonra ilerisi için karar veriyorum.
   Orjinal dilinde okumuş olsam da(Örümcek adam, star wars, Astonishing x-men) mevcut yayınevlerimize destek amacı ile çıkan yayını alıyorum
    Sanırım okuyucu olarak görevlerimi yerine getirebiliyorum.

rumar80

Alıntı yapılan: mcyz - 12 Haziran, 2011, 23:51:47
Umar Abi yazı için teşekkür ederim. Kafamda biraz daha netleşti olaylar.

Birşey değil sevgili Mehmet.
   Zamanım oldukça ve tekrar okuyup yazıları genelledikçe Marvel kahramanları hakkında yazmaya devam edeceğim. Astonishing X-men'de wolverine'in bahsettiği Jean'in ölümü daha sonra oluyor. Yanlış hatırlamıyorsam new X-men 150. sayıda. Bu seriyi tekrar okumam lazım yazabilmem için.
   Jean'in nasıl hayata döndüğünü ve neden ölmediğini de en kısa zamanda yazacağım. Burada kısaca bahsetmek istediğim olay ise wolverine X-men'e katıldıktan sonra ona en iyi davrananın, ona anlayış gösterenin Jean Grey olması, bu nedenle aralarında "özel" birşey olmasıdır. Bu nedenle wolverine DAİMA Jean Grey'i sever ama onun Cyclops'u sevmesi nedeni ile hep arka planda kalır.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: ilke - 12 Haziran, 2011, 20:52:49
şimdilik herhangi bir yorum yapamıyorum satışlar konusunda. fakat aylık gitmeye devam.

hazırlanmakta olan örümcek 1 axm 2 ve conan 4 var. hani laf olsun diye hazırlanmakta demiyorum önümüzdeki hafta her şeyleri bitiyo ve baskıya giriyoruz. kafamda ayda 2 marvel var. örümcek ne olursa olsun her ay olacak. yanına da başka bi tane daha. ilk iş axm'i bitirmek. ne de olsa daha 5 cilt falan oldu. yakalarız amerika'yı. örümcek için biraz kasmak lazım. biz 20 tane basarsak anca yakalıyoruz. ama genel olarak bakarsak, örümcek zarar etmediği sürece çıkacak. artık bu benim boynumun borcu. kar falan düşündüğüm yok. çıkacak işte!

şimdilk size axm 2 kapağını yollayabilirim:

[IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2797/xmentehlikelikpk.th.jpg[/img]

Uploaded with ImageShack.us

Yahu İlkecim ne kadar da güzel haberler veriyorsun, ne yalan söyleyeyim kötü giden günlerden sonra güzel bir haber aldım o da senden geldi teşekür ederim. Astonishing X-Men' in 2. sayısının bu kadar çabuk hazırlanacak olması güzel bir haber ayrıca senin ve Marmara Çizginin gerçekleştirdiği özeni gösteriyor.Sonra Conan'ı da özledik artık değil mi? 4. sayı çok çabuk gelir inşallah ve her ay Örümcek Adam demişsin ya... (Ayakta alkışlıyorum ;))
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

hanac

Astonishing'in 2.sayısının çıkmasına çok sevindim.

İlk sayısını çok beğenmiştim.

Teşekkürler.

rumar80

Beklenmedik bir düşman, ilginç bir yeni karakter. Adında ipucu var. ;)

gamlıbaykuş

Comics piyasası az da olsa :P hareketlenecek, teşekür ederim. Darısı diğerlerinin başına...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

HacıGeraltEmmi

marmaradan beklenen budur işte. Şimdi sıra diğerlerinde. Yürüyen ölüler, bone, red sonja, conan kimmerya.... ve diğer marmara şahaserleri. Gönülden kutlarım tüm marmara çalışanlarını.

pukay

kadıköye bir sefer düzenlemenin vakti gelmiştir

pizagor

Greg Pak'in yazarlığa geçmesiyle birlikte seride neler olacağına dair bir ipucu...

Bunlardan birisi evli, diğeri de ne zamandır ciddi bir birliktelik içinde...

Ahlaksızlık diz boyu :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...