Martin Mystere Klasik Maceralar

Başlatan alan ford, 30 Nisan, 2011, 21:07:56

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Fanzine ve magazine tarzında kısa öykülerden oluşan  basılmamış maceraları daha var...Bunlarda basılırsa tamam olur.Ama açıkca bir şey söylemem gerekirse elimde olsa tüm lal serilerini tekrar birileri bassın ama kaliteli kağıtta gene de alırım.Lal iyidir hoştur da çamur gibi kağıda basar.Bir türlü kaliteli kağıda geçmediler vesselam.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

HayalGücü

Klasik maceralar (1'i bulamadım) 2.sayıdan itibaren okumaya başladım ve şu 14.cilt bitmek üzere. Martin Amca'ya bayıldım. Castelli'nin de genel kültürüne hayran kaldım.

Tarihi ve efsaneleri çok seven biri olarak Martin çok doyurucu geldi bana. En azından Castelli'nin yazdığı maceralar.

DAMPYR

okuduğun ciltler İtalya maceralarına kadar çok iyi gidiyor.Sonra yavaş yavaş bozulmaya başlıyor... ::) :-\ :'(

antiochia

martin amca belki ilk göz ağrım diyedir dylan, nathan ve diğer bilimkurgu, fantezilerden  daha çok hoşuma gidiyor...

antiochia

40.cilte başladım ilk hikaye fena değildi amasonraki karga adamlar macerası pek sarmadı..Bakalım bir sonraki sayıyı da deneme amaçlı alırım yoksa bırakırım büyük ihtimalle...

DAMPYR

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 19 Mayıs, 2014, 22:21:57
okuduğun ciltler İtalya maceralarına kadar çok iyi gidiyor.Sonra yavaş yavaş bozulmaya başlıyor... ::) :-\ :'(
Dediğim gibi antiochia..... :( :'( :P

antiochia

Alıntı yapılan: KIZILMASKE - 22 Mayıs, 2014, 18:51:42
Dediğim gibi antiochia..... :( :'( :P
Hangi sayıya kadar iyi Martin amcamızın ona göre alacağım...

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 22 Mayıs, 2014, 21:01:21
Hangi sayıya kadar iyi Martin amcamızın ona göre alacağım...
İtalya maceraları yazan ciltlere kadar iyi.... 8) ::) :-\

darkwood

Alıntı yapılan: antiochia - 21 Mayıs, 2014, 23:47:07
40.cilte başladım ilk hikaye fena değildi amasonraki karga adamlar macerası pek sarmadı..Bakalım bir sonraki sayıyı da deneme amaçlı alırım yoksa bırakırım büyük ihtimalle...

Martin amcanın yeni serilerinde ara ara tat vermeyen maceralar olsa da, her zaman kendini okutur ve vazgeçilmez.
Martin den aradan sıkıldıysanız, arada kaçamak yapmak için Başka Yerden Hikayeler ve Zona X i size öneririm.  8)
Darkwood Sakinleri..

antiochia

Belki inceleyen vardır dikkat etmedim ama Martin amcanın 27.klasik maceralar cildini sipariş ettim ve okumaya başladım..Bütün maceraları çok güzeldi.
Özellikle rüyalar alemi Jinx ile olan maceraları...

DAMPYR

Alıntı yapılan: antiochia - 08 Haziran, 2014, 23:34:57
Belki inceleyen vardır dikkat etmedim ama Martin amcanın 27.klasik maceralar cildini sipariş ettim ve okumaya başladım..Bütün maceraları çok güzeldi.
Özellikle rüyalar alemi Jinx ile olan maceraları...
Jinx Martinin zorlu düşmanı olduğu için onunla ilgili olan maceralar çok güzel oluyor.Arada bir güzel maceralar yayınlanıyor Martinde.... 8) ::) :D

seastar1000

martin babanın Venedik de gecen maceralarının sayılarını bana söyleyecek bılgılı bır uye varmıdır acaba
ailecek Venedık e gıdecegızde benım çocuklara Vededık acılısını Martın ıle yapayım dedım
ama tembellik su dergılerı karıştırmak zor geldı

Ahmet Oktay

Alıntı yapılan: seastar1000 - 23 Haziran, 2014, 08:12:51
martin babanın Venedik de gecen maceralarının sayılarını bana söyleyecek bılgılı bır uye varmıdır acaba
ailecek Venedık e gıdecegızde benım çocuklara Vededık acılısını Martın ıle yapayım dedım
ama tembellik su dergılerı karıştırmak zor geldı

Martin Mystere hakkında pek bilgim olmadığından birşey diyemem, ama Çizgi Düşler'in yayınladığı Nathan Never Özel Albüm 2'nin 2. macerası da Venedikte geçiyor. Benim de çok sevdiğim bir maceradır,çocuklarınızın yaşını bilmediğim için uygun mudur değil midir diyemiyorum ama Martin'i okuyup keyif alan biri Nathan'ı da okuyup keyif alabilir diye düşünüyorum :)

DAMPYR

Bu soruya ancak Murat cevap verebilir.... ::) ??? :o

Mister NO

Klasik Maceralar 42. cilt ile aylık seriye bağlanmış olduk.

KM lerin arkasına aylık serileri koyarak seriye devam edebilirsiniz.