The Undoubtables - Emre Özdamarlar

Başlatan emre ozdamarlar, 20 Haziran, 2011, 17:54:08

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

emre ozdamarlar

Gectigimiz ay uzerinde calistigim 5 sayfalik kisa bir öyku.
Iyi, kötu her turlu yorumunuzu bekliyorum.

hanac

emre ozdamarlar

Resimleri baska bir siteye yukleyip linkleri degistirdim. Simdi gözukuyor mu?

cankazmaci

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 20 Haziran, 2011, 18:15:55
Resimleri baska bir siteye yukleyip linkleri degistirdim. Simdi gözukuyor mu?

Şuan görünüyor.

hanac

hanac

Hikaye devam edecek mi ?

Sanki bana yarım kaldı hissi verdi.

cankazmaci

Alıntı yapılan: hanac - 20 Haziran, 2011, 18:25:45
Hikaye devam edecek mi ?

Sanki bana yarım kaldı hissi verdi.

Bana olaylar çok çabuk gelişti gibi bir his verdi. :) Sanırım kısa olmasından dolayı..

emre ozdamarlar

Yazan arkadas daha genis bir konu özetiyle ve bu cizimlerle yayinevlerini yoklayacak. Eger ilgilenen olursa hikayenin devam etme ihtimali var.

HacıGeraltEmmi

emre ozdamarlar

4 sayi, 88 sayfalik bu projeyi cizmeye basladim gectigimiz ay. Bugun 2. sayinin 16 sayfasi uzerinde calisiyorum. Tum sayfalari cizdikten sonra murekkep isine girecegim. Ustte paylastigim sayfalari da bastan cizecegim.

1. ve 2. sayidan örnek sayfalar, kursun kalem oldugu icin cok net degil sayfalar, ilerde cinilenmis hallerini de paylasirim.

HacıGeraltEmmi

Eline sağlık Emre, şimdi daha da güzel olmuş. Karelemeler, panellerdeki geçişler filan on numara. Umarım çinilemeyi de elle yaparsın. Dijital çinilemeden daha iyi olacağı kanısındayım ::)

emre ozdamarlar

Elle yapicam hocam, belki ilerde ogrenmeye calisirim dijitali de su an murekkeple, fircayla ugrasmasi daha zevkli geliyor.

V

Dijitale hiç bulaşma Emre.Gelişimin harika.Devam..
"İstemem,eksik olsun.."

tommikser

Emre çizgilerinin zaman içerisinde kendi stilini bulduğunu göremek çok  güzel.Zamanla daha iyi olacağın ilk çizimlerine bakıldığında kendini belli ediyor.Gözlerine sağlık (hemoroid olmaman dileğiyle ;D )

emre ozdamarlar

Hahah sagolasin Gunesim iyi dileklerin icin :D