Fables - Masallar / Arkabahçe

Başlatan pearl jam, 03 Ağustos, 2011, 11:50:02

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Chuck

Arkabahçe sürekli 'asıl fables 3. ciltten sonra temposunu yakalıyor' tarzı şeyler söylüyor. Bakalım nasıl olacak ? :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

V

"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Sakızlı Ohannes Paşa

Okundu ve koleksiyona eklendi. Kalite olarak ilk 2 cildin arasında bi yerde. Puan versem 6.5/10 veririm. Yani güzel, belli bir standardın altına düşmüyor ama kült olabilecek bir şey de yoktu ilk 18 sayıda. 4. ciltten itibaren bir atılım oluyodur umarım iyi yönde.

pearl jam

Fables in bende ayri bir yeri oldu. Okurken egleniyorum. Hatta cocuklugumda cizgi romandan aldigim tadi aliyorum diyebilirim. En azindan ona en yakin sey :)

Ucuncu cilt de gayet guzeldi.  Ana hikaye tempoyu arttirarak ve onemli gelismelerle devam ediyor. cildin basinda ve sonunda yer alan ana konu disi iki hikayeyi, ozellikle de sondaki lilliputlarla ilgili olanini cok begendim. Netice olarak güzel seri. Okumayanlar bir sans versin derim..

Nightrain

İlk cildi almıştım, bugün elime geçti. Amerikan Vampiri ile dönüşümlü olarak okuyacağım. Baskısı bayağı iyiymiş. JBC gibi kuşe kağıt kullanmışlar. Çok iyi etmişler.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Nightrain

Seri 150.sayiyla final yapacak. Bizde tamamlandığını görürüz inşallah.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

nicholaihel

İlk iki cildi okudum. Üçü de alacağım sanırım. Ama böyle devam etsem mi etmesem mi diye gidip gelmiyor değilim. Vertigo'nun bende yeri ayrı ama...

cmkrbn

Toplam 22 cilt var sanırım bu seride, 150. sayı o cilde denk geliyor. Bizde 4.cilt ne zaman çıkacak bilen var mı?

baba alsana

Satışları iyi olmadığı icin tamamlanmaz diye dusunuyorum

kalidor

Beğenerek takip ettiğim bir seri ama ben de okuyucusu sayısı kıt ve dolar almış başını giderken yani bu şartlar altında Fables'in ülkemizde tamamlanabileceğinden şüpheliyim. İnşallah biz yanılırız.
Crom! Ölüleri Say...

gamlıbaykuş

Aman diyeyim beyler, olumsuz düşünmeyelim. Inşallah öyle birşey olmaz...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

dean

Şu an için iptal olma durumu yok diye biliyorum ben.

cmkrbn

En azından 4 ü görürüz gibi geliyor. 3 un arka kapak iç kısmında turkcelestirilmis hali var. Tahta askerler marşı adlı hikâye. Yakın bi zamanda gelirmi acaba

Chuck

Bugün Ahmet abiye sordum Fables 4 ne zaman diye 4 ün tamamı 5 in çevirisi tamamlanmış. Eylüle doğru ya da eylülde çıkar. Evet az okuyucu var ama iptal etmeyeceğiz dedi :D
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız