Scalped - Çizgi Düşler

Başlatan emre ozdamarlar, 08 Eylül, 2011, 20:06:16

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

yidar

Bütün seri bitince baştan tekrar okuyacam. Ve ayrıntılı artık yorum yazarım 😀

worldman

İki ay önce ilk cildi okumuştum.Ancak kalan ciltleri henüz okuyamadığım gibi ilk cildin konusunu da hayal meyal hatırlıyorum.Seri tamamlanınca hepsini okuyup yorumlarımı paylaşırım:)

NIC

Benim siparisim halen kargoda  :'( buraya gelene kadar 10. cilt cikar heralde >:(

frodo

Şuana kadar alarak okumadığım tek seri. Çıkan ciltleri alıp kenara koyuyorum. Umarım askere gitmeden 10.ciltte çıkarda seriyi okuma fırsatım olur.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

frodo

Daha fazla bekleyemedim ve başladim. İkinci cilt bitmek üzere.Son ciltte çıksa da arka arkaya okusak.
"Yaşayan pek çok kişi ölümü hak eder. Ölülerden bazıları da yaşamı. Yaşamı onlara verebilir misin? Ölüm hakkında karar vermekte aceleci olma. En bilgeler bile her sonucu bilemez"

NIC

Cizgidüsler facebook hesabindaki yorumda 2018 bitmeden 10. cildi görecegimizi belirtmis.

Phyron

Çok güzel haber umarım seneye sarkmaz

ghostrider

Son cildi dört gözle bekliyorum,keşke goddamned ya da transmetropolitan basılsa
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.

alan ford

son ciltten haber var mı? geliyor mu?
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

ferzan

Bu güzelim serinin sonlanması için sadece bir cilt kaldı...Bu yılın ilk yarısında o son cildi görebilecek miyiz?..Durumlar ne denli zorlayıcı olursa olsun Çizgi Düşler 'in 10. cildi yere düşürmeyeceğine eminim...Yayın evi yetkilileri, yolun sonuna gelmiş bu seri için son kez ufak bir bilgi güncellemesi yapabilir misiniz?..
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

NIC

Artik sayin köstebek buralara uğramaz oldu yoksa durum güncellemesi yapardi,hey gidi günler...

Nightrain

10.cilt yakında çıkıyor. Seri tamamlamış oldu. Darısı 100 Kurşun'un başına.

https://twitter.com/cizgidusler/status/1093526615664050176?s=21
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

ZGeralt

Çok güzel haber, Çizgi Düşler'e teşekkür ediyorum, mükemmel bir Vertigo'yu bitirmiş oldular.

Umarım 100 Kurşun'da biraz olsun hızlanır, onun da tamamlandığını görürsek müthiş olur gerçekten.

Mrtekin

Çizgi Düşler, yeni bir Vertigo'ya başlar mı, acaba?

Transmetropolitan,DMZ, Northlanders?

They drew first blood...

ghostrider

İyi günler 100 kurşun serisinin bitmesi için kaç cilt çıkması gerekiyor?
Büyük güç büyük sorumluluk gerektirir.