29 Ekim geleneksel toplantı

Başlatan rumar80, 17 Ekim, 2011, 13:51:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Kasım, 2011, 14:07:37
   Üçüncü resimde sen ve Hasan'ın kasketi varsınız ya....

abi doğru dersin zayıflayınca kendimi tanımaz oldum :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

drfuhrer

AAAH AH...BİTTİĞİNDE NASIL BİR MEKAN OLACAĞI ŞİMDİDEN BELLİ.BİZİM GİBİLER İÇİN ÇÖLDE VAHA GİBİ BİRŞEY..ŞU TUS OLAYINI HALLEDİP BİR AN ÖNCE İSTANBULA-PAYİTAHTA KAPAĞI ATMAK LAZIM.TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMÜYOR.Bİ YERE KADAR.HER YAYIN İÇİN SİPARİŞ VER,KARGO PARASI VER...GİDİP ELLE DOKUNUP,ALMAK GİBİSİ VAR MI YA?
DİĞER RESİMLER DE YÜKLENSE DE;YİYEMİYORUZ BARİ KOKLAYALIM :(

DAMPYR

Alıntı yapılan: drfuhrer - 02 Kasım, 2011, 14:32:37
AAAH AH...BİTTİĞİNDE NASIL BİR MEKAN OLACAĞI ŞİMDİDEN BELLİ.BİZİM GİBİLER İÇİN ÇÖLDE VAHA GİBİ BİRŞEY..ŞU TUS OLAYINI HALLEDİP BİR AN ÖNCE İSTANBULA-PAYİTAHTA KAPAĞI ATMAK LAZIM.TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMÜYOR.Bİ YERE KADAR.HER YAYIN İÇİN SİPARİŞ VER,KARGO PARASI VER...GİDİP ELLE DOKUNUP,ALMAK GİBİSİ VAR MI YA?
DİĞER RESİMLER DE YÜKLENSE DE;YİYEMİYORUZ BARİ KOKLAYALIM :(

Sizin orada D&R ler yokmu?drfuhrer istanbuldaki kadar olmasada oradada kitaplara dokunabiliyoruz.... ;)İstanbulda olursak maaşı kitaplara yatırırız valla..... ;D ;D ;D

DAMPYR

Resimlerde kim kimdir bize tanıtırmısınız? resimleri tek tek yayınlıyarak.hiç olmazsa yazıştığımız kimseleri sima olarakta tanımış oluruz..... ;) :)

rumar80

Alıntı yapılan: ümitkr - 02 Kasım, 2011, 07:01:54

Soldan sağa:
Ege Görgün (ters ninja), İlyas Erkul (büyülü rüzgar), flaneur, ilke keskin (ilke), hakan tunga kalkan (kahramanlarsinemada), ümit kireççi (ümitkr)

rumar80

rumar80

İlyas'ın arkasından ve kolondan başlayarak:
Murat Tüfekçiler (Henessy), Hasan Anaç (Hanac) Karizmatik admin :), Hüdaver abi (Hüdaverdi)

rumar80

Sinan Baba (Saint2) bütün haşmeti ile...  Hasan'ın yanından kafası görülen Ali (Haysat)

Bu arada maalesef Ali'nin (Haysat) filmleri bozulmuş. Bizleri merak eden arkadaşlar eski toplantılara bakarak ta bizi tanıyabilirler

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 02 Kasım, 2011, 20:50:52

Sinan Baba (Saint2) bütün haşmeti ile...  Hasan'ın yanından kafası görülen Ali (Haysat)

Bu arada maalesef Ali'nin (Haysat) filmleri bozulmuş. Bizleri merak eden arkadaşlar eski toplantılara bakarak ta bizi tanıyabilirler

Sinan baba forever bu arada hasan abi pardon karizmatik adminimizin tam yanında az görünsemde bendeniz

hennessy

bu arada Hüdaver abimizin çizimlerine hayran kaldığımıda dile getirmek isterim

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 02 Kasım, 2011, 22:43:30
bu arada Hüdaver abimizin çizimlerine hayran kaldığımıda dile getirmek isterim

:D :D  Tam da "beni çek, beni çek" fotosu olmuş. Ben hariç herkesin sırtı dönük çıkmış.

DAMPYR

Tanıtımlar için teşekkürler her ne kadar orada olamasakta sizleri tanımış kadar olduk.... 8) :)