29 Ekim geleneksel toplantı

Başlatan rumar80, 17 Ekim, 2011, 13:51:52

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tommikser

Hahahahaha sabah sabah beni güldürdünüz ya Allah size uzun ömür versin.

İstanbul ne Edirneyi ( bu arada kar yağıyormuş oralara ne güzel) ne İzmir'i geçebilirler. ;D

legs

Dün kar yağmıştı ve çok güzel di ama bu gün Edirne nin meşhur kuru soğuğuyla başbaşayız. :)

rumar80

Ocak ayında yaptığımız ve Güneş'in de katıldığı toplantı ile İstanbul'un nasıl toplantı yaptığı gösterilmiştir. Biz zaten sık sık görüştüğümüz için katılım artık önemini yitirdi.  ;D

tommikser

Soğuk mu oda çok güzel.Akşam sıcacık eve gireceksin,sıcak çikolata yapacaksın.

Zagor'un güzel,sıcak Afrika maceralarını okuyup sıcağı hayal edecek,çikalata ile gevşeyeceksin.

Nasıl ama... ;)

Bu arada Umar abimin dediği toplantı efsanedir.Onu toplantıdan değil kongreden sayıyorum.Yoksa haksız rekabet olur ;D

Mister NO

İstanbul'da yolculuk kıtalar arası oluyor.Katılımın az olması normaldir. :P

Hele bir de meşhur köprü var ki... ;D

darkwood

Zaten yaptığımız ankette gördükki en AZ üye sayısıda İstanbul da  ;D
O yüzden fazla katılım olmaması gayet normal. :D :D
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Benim mazaret belli arkadaşlar, bebek... belki sadece bir merhaba diyecek kadar gelebilirim...

Gönül isterdi ki uzun uzun oturabileyim ama kusura bakmayın...

İşin mutluluğunu ve keyfini bir tarafa bırakırsak bu durumuma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum ama galiba önümüzdeki 1-2 sene bu şekildeyim...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

legs

Şimdiye kadar hiç Zagor okumadığımın(bir kere bile)itaraf zamanıdır sanırım Güneş Bey.Ama sanırım Zagor yerine başka bişey okuyarak da dediğiniz gibi soğuğun keyfi çıkarılabilir.

rumar80

Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ekim, 2011, 16:21:45
Benim mazaret belli arkadaşlar, bebek... belki sadece bir merhaba diyecek kadar gelebilirim...

İşin mutluluğunu ve keyfini bir tarafa bırakırsak bu durumuma sevineyim mi üzüleyim mi bilmiyorum ama galiba önümüzdeki 1-2 sene bu şekildeyim...

Çocuk varken anlaşılabilir bir mazeret. Benimki 6 yaşında olmasına rağmen toplantıdan en erken kalkan ben olurum bilirsiniz.

darkwood

Alıntı yapılan: julia - 18 Ekim, 2011, 16:41:17
Şimdiye kadar hiç Zagor okumadığımın(bir kere bile)itaraf zamanıdır sanırım Güneş Bey.Ama sanırım Zagor yerine başka bişey okuyarak da dediğiniz gibi soğuğun keyfi çıkarılabilir.

Zagor ile veya başka bir çizgiroman ile her mevsimin keyfini çıkarabilirsiniz.
Önemli olan keyif aldığını hissettiğin çizgiromanı okumak ve burada bu güzellikleri olabildiğince paylaşmaktır.

Alıntı yapılan: rumar80 - 18 Ekim, 2011, 17:36:51
Alıntı yapılan: pizagor - 18 Ekim, 2011, 16:21:45

Çocuk varken anlaşılabilir bir mazeret. Benimki 6 yaşında olmasına rağmen toplantıdan en erken kalkan ben olurum bilirsiniz.

Evet çocuklar her zaman anlışalabilir ve anlayışla karşılanabilir bir mazerettir.
Onlar ile birlikte kısa bir süre içinde olsa toplantılara katılmak, bence yeterli ve güzel bir davranış şeklidir. Onlar yarının büyükleri çizgiromanlarımızın varisleri ve onları  yaşatacak olanlardır.
Darkwood Sakinleri..

rumar80

Yazı karmaşası içinde unutmayalım:
  29 Ekim Cumartesi günü Kadıköy'deyiz. Katılımları bekliyoruz

legs

29 Ekim cumartesi ben de İstanbul dayım.İşlerimi ayarlayabilirsem gelicem gibi...

tommikser

Katılabilirseniz gerçekten çok güzel bir toplantı olacağını bilmenizi isterim  ;)

rumar80

Her katılan dost toplantının daha da güzel geçmesi için vesiledir. Görüşmek üzere

Tasslehoff

Ben de gelmek isterim.

Saat kaçta buluşulacak?

Görüşmek üzere