4000'ler Kulübü

Başlatan pizagor, 11 Kasım, 2011, 14:40:54

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Kulübe hoşgeldin Özgür.
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

bir de "Özgür foruma eski sıklıkta yazmıyor "  ;) diyorlardı   ;D  (4000 mesaj!)
tebrikler  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

s.b

Tebrik ederim genç kardeşim.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

rumar80

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Tebrikler Özgür Abi. Ama fazla sevinme sayın Kızılmaske nasıl olsa hepimizi geçecek  :D
Crom! Ölüleri Say...

pizagor

Sağolun arkadaşlar. Sık yazmama konusuna mühendisçe yaklaşıp sık yazmanın kriterleri nedir diye sormak lazım. 'Sık yazmıyor'u değil ama 'eskisi kadar sık yazmıyor'u kabul ederim. Çizgiromandan 3 sene önceki keyfi alamadığımı farketmemle başladı herşey. Sebeplerine girmek gerekirse, Öncelikle kızımla birlikte çizgiroman biraz dışarıda kaldı. Bu büyük etken. İkincisi çıkan bir sürü yayını almaya çalışarak bir yarış içerisine sürüklendiğimi farkettim. Okunmamış çizgiromanlardan dağlar oluşmaya başlamıştı ve ben okumadan fikir sahibi olma noktasına gelmiştim. Oysa eskiden ne de güzeldi, çizgiromanları tekrar tekrar okumak vardı. Şimdiyse bırakın ayrıntıları albümü okuyup okumadığımdan kuşku duyar durumdayım. Bir de geçen sene itibariyle sağmal ineklikten istifa kararı almam var. Son olarak da Ankara'ya taşınıp Kadıköy'den uzaklaşınca iyice beslenmez oldum. Sadece arada bir fırsat reyonundan faydalandıklarım ve aldığım orijinaller var. Almadığım bir albüm hakkında da yazı yazmak anlamlı gelmiyor bana. Durum bundan ibarettir arkadaşlar.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

Tarkan Kurt

Özgür tebrik ediyorum.

pizagor

Tekrar teşekkürler dostlar.

darkwood

4000 ler kulubümüz yeni arkadaşlarla şenleniyor, tebrik ederim Özgür.
Darkwood Sakinleri..

DAMPYR

Tebrikler Özgür ben bu arada fazla yazamadım ama yavaş yavaş o klübe emin adımlarla yaklaşıyorum... 8) ::) :D

pizagor

4000'ler kulübü ayrıcalıklı bir yerdir, herkese kapımız açık.

Sağolun arkadaşlar...

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: pizagor - 01 Kasım, 2013, 09:32:24
4000'ler kulübü ayrıcalıklı bir yerdir, herkese kapımız açık.

Sağolun arkadaşlar...

Ne tür ayrıcalıkları var?  ;D ;D ;D İndirimli çizgi roman filan veriliyorsa biz de bilelim yani  ;D

DAMPYR

Hasan Yok herhalde onun yerine ben söylüyeyim Tommikser yani Güneş'de 4000lere adım attıda geçti.Tebrikler Güneş.... 8) :o ;D