Toplantı - 18 Şubat 2012

Başlatan hennessy, 06 Şubat, 2012, 22:40:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: mgsar - 16 Şubat, 2012, 08:00:55
Alıntı yapılan: hennessy - 15 Şubat, 2012, 22:16:04

Bellimi olur bakarsınız yazın sırtımda çanta ile kapınızı çalar kayısı varmı diye sorarım :)

Yaşasın çizgiroman kardeşliği. Her zaman beklerim. Olmazsa bir sonraki İstanbul ziyaretimde kayısı sözü veriyorum.

Bekleriz her daim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

sevgili yöneticiler yapacağınız şu istanbul toplantısında satıcılara ve yayıncılara da bir davet göndersenizde şu satış ,dağıtım ve iskonto oranlarını konuşsanız diyorum ben.arada dargınlık varsada ortadan kalkar..... :) ;)

rumar80

Toplantı genelde Kadıköy pasajda olduğüu için zaten satıcı dostlar orada oluyor. Dileyen katılıyor. Yayıncıların da bir kısmı orada ayrıca...
   Hem toplantı herkese açık...

Tarkan Kurt

Toplantının saatini söylerseniz büyük bir aksilik olmazsa ben de katılacağım. :)

NIC

Bol bol resim ve video çekin arkadaşlar,gelme imkanım yok,resimle idare ederim artık :'(

rumar80

Alıntı yapılan: Tarkan Kurt - 16 Şubat, 2012, 10:51:59
Toplantının saatini söylerseniz büyük bir aksilik olmazsa ben de katılacağım. :)

14.00 başlangıç

poe

biri toplantıyı sabote mi etmeye çalışıyor ne
o kadar işleri ayarladık. vapur çalışmazsa ne olcek?
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19930418.asp

Tarkan Kurt

Alıntı yapılan: poe - 16 Şubat, 2012, 13:28:04

Cumartesi günü yağışın ve fırtınanın etkisini azaltacağını zannediyorum.

hennessy

Arkadaşlar herkezi bekliyoruz.........................

poe

altınmadalyon facebook sayfasından da duyuru yapılsaydı  ;D

hennessy

Alıntı yapılan: poe - 17 Şubat, 2012, 21:32:59
altınmadalyon facebook sayfasından da duyuru yapılsaydı  ;D

Kim demiş yapmadığımızı :)

Vega

Enteresan bir şekilde 18/02/2012 Edirne toplantısına denk gelmiştir. Ayhan abinin uğraşları sayesinde Levent Çakır'ın da katılacağı bu toplantı efsane olacaktır. Eşimin sınavı erken biter ve misafirlerimi göndeirrsem katılacağım. Bu arada Ahmet abi ile birlikte "Sinan baba Edirne'ye gene gel" kampanyası başlattık. Ancak aç karnına gelmek kaydı ile. Toplantı saat 14:00 de yhine geçen sefer ki yerinde. Herkes davetli. Berk işin yoksa atla gel.
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hennessy

Alıntı yapılan: vega - 17 Şubat, 2012, 21:48:46
Enteresan bir şekilde 18/02/2012 Edirne toplantısına denk gelmiştir. Ayhan abinin uğraşları sayesinde Levent Çakır'ın da katılacağı bu toplantı efsane olacaktır. Eşimin sınavı erken biter ve misafirlerimi göndeirrsem katılacağım. Bu arada Ahmet abi ile birlikte "Sinan baba Edirne'ye gene gel" kampanyası başlattık. Ancak aç karnına gelmek kaydı ile. Toplantı saat 14:00 de yhine geçen sefer ki yerinde. Herkes davetli. Berk işin yoksa atla gel.

Sinan baba bizim toplantıyada aç gel :) razıyız diyeceğim babanın nöbeti varmış.Burda güce denge gelmiştir iki toplantı aynı anda olmuştur.Edirneye sevgiler bol resimler.

darkwood

Alıntı yapılan: poe - 16 Şubat, 2012, 13:28:04

Vapur olmazsa köprüler var, bu yüzden sorun olmaz.

Dolmuşlar çalışırsa ve bir aksilik çıkmaz ise bende geleceğim inşallah.  ;D
Darkwood Sakinleri..

demirbaş yayıncılık

Tabi neden olmasın kazanan kişi ye yeni çıkacak kitaplardan birini seçebilir  adresine yollarız  yada dükkandan gelip alabilir.Bende 10 dakkada olsa geleceğim.