Toplantı - 18 Şubat 2012

Başlatan hennessy, 06 Şubat, 2012, 22:40:37

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Saint2

Alıntı yapılan: hennessy - 17 Şubat, 2012, 21:50:50
Alıntı yapılan: vega - 17 Şubat, 2012, 21:48:46
Enteresan bir şekilde 18/02/2012 Edirne toplantısına denk gelmiştir. Ayhan abinin uğraşları sayesinde Levent Çakır'ın da katılacağı bu toplantı efsane olacaktır. Eşimin sınavı erken biter ve misafirlerimi göndeirrsem katılacağım. Bu arada Ahmet abi ile birlikte "Sinan baba Edirne'ye gene gel" kampanyası başlattık. Ancak aç karnına gelmek kaydı ile. Toplantı saat 14:00 de yhine geçen sefer ki yerinde. Herkes davetli. Berk işin yoksa atla gel.

Sinan baba bizim toplantıyada aç gel :) razıyız diyeceğim babanın nöbeti varmış.Burda güce denge gelmiştir iki toplantı aynı anda olmuştur.Edirneye sevgiler bol resimler.

Ahhhh ahhhh derin bir iç çekiyorum...  :( :( :( :(    Keşke her iki toplantıda da olabilsem...  :'( :'(

hennessy

Arkadaşlar saat 13:00 dan sonra kadıköyde olacağım telden ararsınız beni.Gecikmeyin 16:00'da kaçacağım çünkü.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

toplantı fotoraflarını bekliyoruz.resim çekmeyi sakın unutmayın..... :D ;) :)

Vega

Yahu bu arada ben bir hata etmişim heyecandan. Bizim toplantı 19 Şubatta. :D
İlk kitabım Yanlış Adam çıktı. Edirne sokaklarında geçen çizgiroman temelleri üzerine kurulu bu romanı almayı unutmayın...

hanac

Güzel bir toplantı oldu.

Katılanlar;

hennessy, Tarkan Kurt, poe, hanac, Eren Koyunoğlu, designer73, darkwood, pizagor (İlyas'ın oraya yetişti)

Cem Demirbaş, kısa süreliğine Marmara Çizgi'den Erdem Bey ve İlke, Tayfun Bey

3 saate yakın Kadıköy pasajında oturduk, Özer Sahaf'a uğradık, İlyas'ın orada bitirdik.

DAMPYR

Alıntı yapılan: hanac - 18 Şubat, 2012, 21:05:06
Güzel bir toplantı oldu.

Katılanlar;

hennessy, Tarkan Kurt, poe, hanac, Eren Koyunoğlu, designer73, darkwood, pizagor (İlyas'ın oraya yetişti)

Cem Demirbaş, kısa süreliğine Marmara Çizgi'den Erdem Bey ve İlke, Tayfun Bey

3 saate yakın Kadıköy pasajında oturduk, Özer Sahaf'a uğradık, İlyas'ın orada bitirdik.

söylediğim konular hakkında konuşabildinizmi Hanaç?Ayrıca fotoraf çekilebildinizmi?... :D ;) :)

hanac

Alıntı yapılan: Kızılmaske - 18 Şubat, 2012, 21:11:01
söylediğim konular hakkında konuşabildinizmi Hanaç?Ayrıca fotoraf çekilebildinizmi?... :D ;) :)

Fotoğrafları Tarkan Kurt arkadaşımız ekleyecek.

Cem Bey ile uzun uzun sohbet ettik, 2 saate yakın bizimle oturdu

Abonelik olayına gelirsek;

Sanırım şu yanlış anlaşıldı, illa bir yayına abone olmak şartı yok.

Abone olanlara duyurular gidecek, kişi istediği çr leri listeleyecek Cem Bey de gönderecek.

Abonelik numarası alanların hesabı tutulacak, yapılan alışverişe göre ilave hediyeler verilecek.

Mesela ben orada iken Turan amca'ya bir arkadaş geldi

80 numarayım dedi, Cem Bey paket hazırlamış.

Kontrol etti, teslim aldı ve ödedi.

Şu ana kadar 89 kişi abone olmuş bile.

DAMPYR

Bizi aydınlattığın için teşekkür ederim Hanaç .Fotorafları Tarkan Kurttan bekliyoruz..... ;) :)

hanac

Erdem Abi ve İlke'de sağolsunlar 15 dakika uğradılar.

Bizde o nerede bu nerede diyerek taciz ettik.

Bize hiç kızmadan her türlü cevabı verdiler.

Çok kısa zamanda 4 yayın daha çıkacağını söylediler.

Yürüyen Ölüler 8, Conan Vahşi 5, Berlin 2, Red Sonja 3

Ha ayrıca X-Men Omnibus da olacak

DAMPYR

Çok yaratıcı ve çok faydalı bir toplantı olmuş.çizgi romanın eski o canlı günlere döndüğünü görmek güzel.birdahakine izin alıp bende istanbula toplantıya katılmaya herkezle tanışmaya geleceğim...... 8) :D ;) :)

Tarkan Kurt

Tarkan Kurt

Hasan'ın dediği gibi iyi bir toplantı oldu. İstanbul'daki toplantılara ilk kez katıldım. Keyifli ve faydalı bir öğleden sonra oldu.

Resimdekiler(Soldan sağa): Eren Koyunoğlu, hennessy, hanac, designer73, Tarkan Kurt, sonuncuyu tanımıyorum.

Tarkan Kurt

Dakikalar ilerledikçe katılımcılar arttı. Bu arada çaylar ve sohbet koyulaştı.  :)

Resimdekiler(Soldan sağa): Tanımıyorum, Eren Koyunoğlu, hennessy, hanac, designer73, Tarkan Kurt,  tanımıyorum, hacibabs

Tarkan Kurt

Sonrasında Cem Demirbaş da aramıza katıldı ve iki saat kadar sohbet etti.

Resimdekiler(Soldan sağa): Tanımıyorum, Eren Koyunoğlu, hennessy, hanac, Cem Demirbaş, designer73, Tarkan Kurt,  tanımıyorum, hacibabs

Tarkan Kurt