Ödüllü Şubat 2012 konusu

Başlatan rumar80, 16 Şubat, 2012, 15:15:53

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

monomial

Hayal Kahvem

Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Gulyabani öyküsünün, Oğuz Demir tarafından çizgi romana uyarlanmış hali... Ve elbette Muhsine  :D

Hayal Kahvem

Devrim Kunter'in Kahraman Korkmaz adlı çizgi romanındaki bu muhabir kadın  çizgi roman kahramanı, bana oldukça çekici gelmişti.  ;)
Ama adını bilmiyorum. Çizgi roman "devam edecek" şeklinde bitince, yüreğime "swaack" diye bir acı çöreklenmişti.

Devrim Kunter'in çizgi roman kitaplarını hiç bulamıyorum. Acaba basılmış çizgi romanı yok mu? Bu öykünün devamını heyecanla bekliyorum.

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hennessy

hanac

Hayal Kahvem

Ken Parker  ve Patricia O'Shane
:) Bence ""Gelmiş geçmiş en çekici  kadın çizgi roman kahramanı" kesinlikle Pat'tir!

DAMPYR

Alıntı yapılan: hennessy - 25 Şubat, 2012, 21:56:33
Diana Lombard

Martin olarak Dianayı beğenmen normal tabi hennessy.ama ''Ona aşığım  Mara Jade.'' dediğini sakın Diana duymasın....  ;D ;D ;D

AnakinSkywalker

darkwood

Conan okumayı seven ve burada Veleria yı unutan arkadaşları kınım kınım kınıyorum.  ;D

Darkwood Sakinleri..

hennessy

haysat

Alıntı yapılan: hanac - 25 Şubat, 2012, 22:01:39
Sally

Bende sally diyorum.Devamının olmaması gerçekten üzücü.
Umarım birileri el atarda devam sayılarınıda okuruz.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

kalidor

Alıntı yapılan: darkwood - 26 Şubat, 2012, 17:11:31
Conan okumayı seven ve burada Veleria yı unutan arkadaşları kınım kınım kınıyorum.  ;D

Haklısın Mesut Abi. Yalnız Valeria'yı da nasıl güzel resmetmişler. Valeria ile tanıştığımız Red Nails "Kızıl Pençeler/Tırnaklar" enfes, unutulmaz bir maceraydı. REH karakterlerinin telifini elinde bulunduran Dark Horse Valeria için de 4-5 fasiküllük bir mini-seri çıkarabilir. Ya tutarsa...
Crom! Ölüleri Say...

Harun Ça