E-Dergi Sayı 3..

Başlatan V, 23 Nisan, 2012, 21:08:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Henüz 2. sayıyı bile okuyamadık bu ne acele demeyin.3. sayımıza katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar:Yazılı-çizili

tüm çalışmalarınızı bekliyoruz..

3. sayımıza yazılarıyla katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar 1 HAZİRAN tarihine kadar;

Çizimleri ile katkıda bulunacak arkadaşlar 15 HAZİRAN'a kadar çalışmalarınızı:

e-dergi@altinmadalyon.com

adresine bekliyoruz.Ayrıntılar için aşağıdaki metni okumanız yeterli.. :)

-------------------------------------------------------------------------------------

-E-dergi çalışmamız,tüm üyelerimizin katılımına açıktır.Sizlerden
isteğimiz daha önce herhangi bir yerde yayınlatmadığınız konusu
bir çizgi roman,bir çizgi roman kahramanı,karakteri,genel olarak çizgi roman veya
türler üzerine araştırma ,deneme,makale,ürün ve-veya macera,
kahraman incelemesi türünde yazılarınızı,konusu serbest olmak üzere
öykülerinizi,çizimlerinizi,çizgi bant veya çizgi roman çalışmalarınızı,karikatürlerinizi,
mizah kültürü veya mizah dergileri üzerine yazılarınızı,çizgi roman uyarlaması filmler
üzerine inceleme yazılarınızı,çizgi roman sanatçısı,alıcısı,satıcısı kişilerle yapılmış röportajlar,
bilgisayar oyunları üzerine inceleme yazılarınızı ve bu sayılan  içerik dışında özgün ve
yayınlamaya değer gördüğünüz diğer yazılı-çizili çalışmalarınızı;

e-dergi@altinmadalyon.com

mail adresine,kısa iletişim bilgilerinizi de ekleyerek(isim,soyisim,tel yada mail adresi) göndermeniz..

--Yazılarınızı mümkünse Word ile yazmanız işimizi kolaylaştıracaktır.

---Yazılı-çizili eserlerin görsellerinin yüksek çözünürlükte(en az 1000x900 piksel) olması tercihimizdir..

----İlk defa dergimize katkıda bulunmak isteyen arkadaşlara örnek olması açısından yukarıdaki linkten dergimizi indirerek incelemelerini tavsiye ederiz..

Yayın kurulumuzca değerlendirilecek çalışmalarınızla ilgili olarak  en kısa sürede sizlere geri gildirim yapılacaktır.Bu projemizde bizlere destek olacak tüm dostlara şimdiden teşekkürler..

ALTIN MADALYON  E-DERGİ EKİBİ
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

Benim Kızılmaske, Mandrake ve Flash Gordon kapaklarını yayıncı için hazırlamaktan uzun zaman önce vazgeçtim. Sonuç olarak basılmayacaklar. İçlerinden kullanmak istediğiniz olursa seve seve paylaşırım.   

EDIT: Forumda paylaştığım diğer çizimleri de kullanabilirsiniz.

V

Alıntı yapılan: nacho_grande - 05 Mayıs, 2012, 22:36:20
Benim Kızılmaske, Mandrake ve Flash Gordon kapaklarını yayıncı için hazırlamaktan uzun zaman önce vazgeçtim. Sonuç olarak basılmayacaklar. İçlerinden kullanmak istediğiniz olursa seve seve paylaşırım.   

EDIT: Forumda paylaştığım diğer çizimleri de kullanabilirsiniz.

Selam Serhan..

Kapakları ve çalışmalarından yüksek çözünürlükte taranmış örnekleri mail adresimiz:e-dergi@altinmadalyon.com 'a gönderebilirsen seviniriz..

İrtibatı koparmayalım lütfen.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

İki ayrı email halinde yolladım :)

V

Teşekkürler Serhan.Ellerine sağlık bu güzel işler için.Bu "Reptil Kadir" karakterinin başka maceraları da var mı?Yerli

bir mutantımız varmış da haberimiz yokmuş :)
"İstemem,eksik olsun.."

nacho_grande

Rica ederim...

Hahaha... Reptilkadir 90' larda tasarladığım bir karakterdi. Bu deneme hikayesini çizmiştim 2000' lerin başında, ama devamı gelmedi.

mutarad

Merhaba;
Ben Kara Murat ile ilgili bir inceleme yazısı hazırladım. Büyük ihtimalle son rütuşları yapıp, belirttiğiniz adrese göndereceğim. Umarım beğenir ve yayınlanmaya değer bulursunuz. Yalnız, eğer yayınlamayı düşünürseniz, sizen bir ricam olacak. Yazıyı biraz daha renklendirmek açısından, birkaç görsel ilave etmek iyi olabilir. Ama maalesef, bu tür görselleri "kesip yapıştırma" konularında pek iyi değilim. Yardımcı olursanız sevinirim..
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

V

Eline sağlık dostum.Yazını bekliyorum.
Elimdeki Kara Murat'lardan tarar,eklerim yazına...
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

Bizim için her yaazı bir emektir, bir değerdir. Şimdiden ellerine sağlık

mutarad

O zaman, bende gönderdim gitti :) ;)
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

V

Harika bir Kara Murat analizi olmuş.Tablo da öyle.Okurlar da bayılacak eminim. ;)
"İstemem,eksik olsun.."

kadri kerem

"Hansel ve Gretel Elm Sokağı'nda" başlıklı yazımı belirtilen adrese gönderdim.

V

Teşekkürler Kerem..

Yazılarıyla 3. sayıya katkıda bulunacak arkadaşlar,zaman daralıyor,yazılarınızı bekliyoruz..
"İstemem,eksik olsun.."

alper_kaya

Düzenli okuru var mı bilmiyorum ama Mystére tefrikamın üçüncü bölümünü de gün itibariyle noktalayıp yolladım. Hatasız olması için özen göstererek :))

Umarım beğenilir.

rumar80

Ben bildiğim en az bir kişi var.  ;D