E-Dergi Sayı 3..

Başlatan V, 23 Nisan, 2012, 21:08:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

Alıntı yapılan: V - 27 Haziran, 2012, 22:40:39
3. sayımızın kapağı..

Kapak resmi için Serhan dizayn için Abbas'a, paylaştığım için bana teşekkürler.. :) (Resim düşük çözünürlükte yüklenmiştir.)

Vampirella'lı bu güzel kapak için Serhan ve dizaynı için Abbas'a teşekkürler. 
Ayrıca dergideki Karamurat, James Bond, Kaptan America, Çizgiroman uyarlaması film gibi güzel içerikleri okuak içinde merakla 1 Temmuz'u bekliyorum.
Darkwood Sakinleri..

HacıGeraltEmmi

Yazılarıyla, çizgileriyle, hazırlık çalışmalarıyla, derleyip toparlayan, kontrolleri yapan, kısaca emeği geçen herkese ben de teşekkürlerimi sunarım.

nacho_grande

Bu da bana kapak olsun... :D

Asıl ben size teşekkür ederim. Bir nebze olsun katkı sağlayabildim ise ne âlâ, gerisi boş.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: nacho_grande - 28 Haziran, 2012, 17:32:42

Asıl ben size teşekkür ederim. Bir nebze olsun katkı sağlayabildim ise ne âlâ, gerisi boş.

Dostum, gelen çizimler düşük çözünürlüklü idi mecburen aynen kullandım, yüksek kalitede gönderirsen değiştirbiliriz ve iyi de olur. Bir de bu çizimde imzan yoktu diğerlerinden kopyalayıp koydum bilgine.

nacho_grande

Alıntı yapılan: designer73 - 28 Haziran, 2012, 17:42:21
Alıntı yapılan: nacho_grande - 28 Haziran, 2012, 17:32:42

Dostum, gelen çizimler düşük çözünürlüklü idi mecburen aynen kullandım, yüksek kalitede gönderirsen değiştirbiliriz ve iyi de olur. Bir de bu çizimde imzan yoktu diğerlerinden kopyalayıp koydum bilgine.

Çok yüksek çalışılmış örnekler değiller maalesef. Zahmetiniz için teşekkürler.

alper_kaya

İçeriğin de kapak kadar güzel olacağına asla şüphem yok... Da, bir şeyi merak ediyorum okuyanlar nedense çok nadir görüşlerini ifade ediyor; derginin geneline dair izlenim yazan pek az insan var ve buna ben de dahilim maalesef. Üçüncü sayı ile artık bu çekingenliği(?) kıralım arkadaşlar, derginin ilerlemesini istiyorsak (ki bu haliyle bile ilerliyor) katkı yapanların sadece katkı yapıp köşeye çekilmemesi gerekiyor. Okuyanların da indirip okuyup kapatmakla yetinmemesi gerekiyor bittabi.

V

3. SAYIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ:

35 MB. lık  Dosya
http://www.mediafire.com/download/qxb6i29sbn4m6o5/AltinMadalyon_e-Dergi_Say%C4%B1_3.pdf

BU  SAYIMIZDA:

Loch Ness'in Gizemi 3. Bölüm..............................................................Alper Kaya
Captain America-Bir Kahraman Öyküsü................................................R.Umar Gürsu
Uğursuz.............................................................................................Mustafa Men
Road to Perdition...............................................................................Caner Keler
Çizimleriyle-..................................................................................... Serhan Yenilmez
Yanlış Adam-2. Bölüm........................................................................Umut Çalışan
James Bond Dosyası-2.Bölüm"Kötü Adamlar".....................................R.Umar Gürsu
Derin Analiz-Kara Murat....................................................................Sefer Özdemir
Hansel ve Gretel Elm Sokağı'nda.........................................................Kadri Kerem Karanfil
Oğul.................................................................................................Kadri Kerem Karanfil
Peyami'nin Pertavsızı........................................................................Peyami Kurtaran

Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.

E-dergi Mail Adresimiz:e-dergi@altinmadalyon.com

E-Dergi Facebook Adresimiz:http://www.facebook.com/groups/274847089233019/

E-Dergi Blogumuz:http://altinmadalyone-dergi.blogspot.com/2011_12_01_archive.html

Keyifli Okumalar!..
"İstemem,eksik olsun.."

alper_kaya

Bağlantım çok yavaş, sabırsızca bekliyorum inmesini! Kendi web sayfama yerleştirdim çoktan (http://alperkaya.org/altin-madalyon) ama okumanın tadı bambaşka :)

HacıGeraltEmmi

Dosya boyutu çok yüksek olmuş, benim gibi hala 1mb bağlantı kullananlar için düşük çözünürlüklü halini ikinci seçenek olarak eklesek mi acaba ???

Mister NO

1.sayı=32 MB
2.sayı:110 MB
3.sayı=210 MB

Bu büyüme hızıyla işimiz zor. Ben de 1 saatten uzun sürede indirdim. ???  ???

HacıGeraltEmmi

35 mb'lık halini birazdan ekleyeceğim arkadaşlar. Herkes kendine uygun olanı indirip gönül rahatlığı ile okuyabilir.
Şöyle bir göz gezdirdim hızlıca; gene dolu dolu içerikli, her zevke hitap eden bir dergi ortaya çıkmış. Peyami'nin Pertavsızı "hem göze, hem gönüle" derler ya öyle olmuş işte. Bizim gibi tembellik etmeyip yazılarıyla katkıda bulunan tüm arkadaşlarımızın gönüllerine sağlık diyerek dergiye dalıyorum  :D

V

Alıntı yapılan: Mister NO - 01 Temmuz, 2012, 13:43:48
1.sayı=32 MB
2.sayı:110 MB
3.sayı=210 MB

Bu büyüme hızıyla işimiz zor. Ben de 1 saatten uzun sürede indirdim. ???  ???
Görsellerin kalitesini yüksek tutunca boyutta büyüdü doğal olarak.İndirme problemi yaşayan arkadaşlar için sağolsun Abbas düşük boyutlu versiyonu yetiştirdi.
"İstemem,eksik olsun.."

darkwood

Düşük boyutlu versiyonunun linkini göremedim?
Darkwood Sakinleri..

kadri kerem

Sonunda beklenen gün geldi. Uzun dakikaların ardından dergiyi indirdim.  :) Emeği geçen herkesi tebrik ederim. Umarım 1. yıl sayısı daha da dolu dolu olur. Akşam saatlerinde oturup okumaya başlayacağım. Ama her sayfaya tek tek baktım ve görsellik anlamında çok beğendim. Bu harika çorbada benim de tuzum olduğu için mutluyum.

Şimdi ilk iş blog'umda paylaşacağım dergiyi. Blog'larda, face'te, twitter'da, kısacası sosyal medyada paylaşmak gerekli daha fazla kişiye ulaşmak için. (Çok zekice bir fikir değil mi=).

Düşük boyutlu versiyonu da çok gerekli. Diğerini indirmeye üşenebilir okuyucular.

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: darkwood - 01 Temmuz, 2012, 16:26:42
Düşük boyutlu versiyonunun linkini göremedim?

İlk eklenen linkin altında :  35 MB. lık alternatif dosya