E-Dergi Özel Sayı 1"Avengers"..

Başlatan V, 30 Nisan, 2012, 20:54:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

V

Nasipse 4 MAYIS'ta e-dergimizin ilk özel sayısı "Avengers"'ı beleşe indirip-okuyabileceksiniz.. :)

"İstemem,eksik olsun.."

alan ford

Bu kadar erken mi?. Filmle aynı gün yani. Merakla bekliyorum. Bu arada kapak çok güzel.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

V

Kapak için Abbas dostumuza(designer73) şükranlarımızı sunuyoruz..
"İstemem,eksik olsun.."

haysat

Kapak gerçekten mükemmel olmuş.

Sağolasın Abbas, ellerine sağlık.

Kapak bu ise içindekileri okumak için (Geçmiyor günler ) şarkısını söylemeye başlaya biliriz yakında...
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

rumar80

Abbas gerçekten ellerine sağlık.
   Engin tarih süper.
   Herkese keyifli okumalar.

affedlmeyen

acaba filme gitmeden önce mi okusak yoksa sonra mı   ;D

yunusmeyra

bu güzel kapak altında,rumar'ın yoğun emek verdiği okuma saatlerinin sonuçlarını toplu olarak görmek hepimizi çok sevindirecek..amerikan "comics"lerinin "süper hero" kategorisinin "anayolunda"  bir macera bu..okumayan amerikan çizgi romanlarının çok önemli ipuçlarına (özelliklede 60-70'li yıllarına..) "fransız" kalır söyleyeyim..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

yunusmeyra

Alıntı yapılan: affedlmeyen - 30 Nisan, 2012, 21:16:05
bu önemli..filmden önce okunması ısrarla tavsiye olunur..

rumar80

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 30 Nisan, 2012, 21:18:58
Alıntı yapılan: affedlmeyen - 30 Nisan, 2012, 21:16:05
bu önemli..filmden önce okunması ısrarla tavsiye olunur..

Filmi seyrdin de sonra doya doya okuyun... ;)

V

Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Nisan, 2012, 21:12:08
   Engin tarih süper.

Bizler de sana teşekkür ediyoruz Umar.Bu özel sayının neredeyse tamamı senin tarafından yazılan "Avengers" özetlerinden

oluştu biliyorsun.Özetlere katılım yapan Yunusmeyra ve Ümitkr'nin katkıları da var tabiki..Bana fazla iş düşmedi bu sayıda.. :)
"İstemem,eksik olsun.."

rumar80

O zaman okumaya ve yazmaya devam... ;)

Hayal Kahvem

HacıGeraltEmmi

Kapağın beğenilmesine sevindim. Aslında başka bir tasarım vardı aklımda ama işlerin yoğunluğundan pek vakit ayıramayacağım için doğrusu işin kolayına kaçtım :-[

Engin ve Umar'ın sayesinde çıkıyor özel sayı. Asıl teşekkürü hakeden onlardır. Arşivlik bir sayı olacak. Herkese keyifli okumalar

Gambit

Kapak sahane olmus, icerik cok cok doyurucu ve hic bir yerde bulunamayacak bir bilgi hazinesi, ama en onemlisi forumdan Turkiye cizgi roman okuyuculari icin boyle guzel bir calisma cikmis olmasi. Ellerinize saglik, gurur duydum sizlerin arkadasi olmakdan  :)

yunusmeyra

Alıntı yapılan: V - 30 Nisan, 2012, 21:20:50
Alıntı yapılan: rumar80 - 30 Nisan, 2012, 21:12:08
   Engin tarih süper.

Bizler de sana teşekkür ediyoruz Umar.Bu özel sayının neredeyse tamamı senin tarafından yazılan "Avengers" özetlerinden

oluştu biliyorsun.Özetlere katılım yapan Yunusmeyra ve Ümitkr'nin katkıları da var tabiki..Bana fazla iş düşmedi bu sayıda.. :)
engin ellerine sağlık derken,bizim yazı çizilerimiz sizin "çorbada" tuz bile olmaz..umar'ın seri özetleri yayınlanırken aklımıza gelen bir kaç dip not sadece..ayrıca söz verilen katkıları yapamadığımız için mahcubuz..  :-[
ama ortaya çıkan işi merakla beklerken forum  adına mutluyuz..rumar bir kez daha sağol ve engin ve abbas çok teşekkürler..