E-Dergi Özel Sayı 1"Avengers"..

Başlatan V, 30 Nisan, 2012, 20:54:32

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hanac

Kapak çok yahşi olmuş.  :)

Emeği geçenlere şimdiden teşekkürler.

s.b

Kapak resmini beğenmemek veya böyle bir şeyi düşünmek asla ve asla mümkün değil. Tıkladığım anda hayran kaldım. Çok güzel düşünülmüş ve yapılmış. İçerik olarak da Rıza abimizin meşhur "Avengers Ansiklopedisi" ni okuyacak olmamızdan dolayı çok mutluyum. Bunları bir bütün olarak bizlere sunan Engin abimizinde ellerine ve aklına sağlık diyorum. Diğer katkıda bulunan arkadaşlarıma da teşekkür ediyorum.
İyi ki burada bizimle berabersiniz. İyi ki bu foruma mensupsunuz.
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

gamlıbaykuş

Vay vay vay, işte çizgiroman aşkı budur. Kapaktan içeriğe, yazılardan düzen ve tasarıma kadar emeği geçen herkese teşekür ederim. Türk çizgiromancılığı böyle degerli ve özverili insanlar oldukça çok daha güzel yerlere gelecektir...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

pizagor

Ben bunun çıktısını alır korsan dergi haline getiririm arkadaşlar :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

V

"AVENGERS" ÖZEL SAYIMIZI AŞAĞIDAKİ LİNKTEN İNDİREBİLİRSİNİZ:

http://www.mediafire.com/download/ew47y07ejje4ke4/Alt%C4%B1n_Madalyon_e-Dergi_%C3%96zel_Say%C4%B1_1.pdf

Emeği geçen tüm dostlara teşekkürler.

E-dergi Mail Adresimiz:e-dergi@altinmadalyon.com

E-Dergi Facebook Adresimiz:http://www.facebook.com/groups/274847089233019/

E-Dergi Blogumuz:http://altinmadalyone-dergi.blogspot.com/2011_12_01_archive.html

Keyifli Okumalar!..
"İstemem,eksik olsun.."

yunusmeyra

emeğiniz ve özeniniz için teşekkürler..hemen indiriyoruz..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kadri kerem

İndiriyorum. İzninizle blog'uma dergi kapağını koyup link vereceğim indirilmesi için. Altın Madalyon 2. sayıyı paylaşmıştım zaten = )

rumar80

Seviniriz arkadaşım.
   Ne kadar paylaşırsak o kadar okunur. Sağol.

yunusmeyra

rumar ,yazılarını forumda baştan sona okumuştum ama derli toplu,kesintisiz bir kılavuz halinde bir kere daha okuyacağım..giriş yazısında anlattığın bölümden sonra avengers'ın başat "comics"lerden olmanın ötesinde bir forum dostunun anılarındaki özel yerini öğrenmekte çok ilginç oldu..ah o beyazıt sahafları.. çoğunlukla kapakları kesik comicsleri (ne ararsanız hem de..),2000 ad'leri,frankofonları orada görüp tanımıştık..rumar , 2.yüz içinde bu çalışma yapılırsa mükemmel olacaktır..bu çalışman için çok teşekkürler..

engin ve abbas çok iyi iş..yayın kurulunada teşekkürler..

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kadri kerem

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Mayıs, 2012, 21:26:08
   Seviniriz arkadaşım.
   Ne kadar paylaşırsak o kadar okunur. Sağol.

Rica ederim. Paylaştım. Ne kadar farklı yerde yer alırsa o kadar çok okuyucuya ulaşır.

darkwood

Müthiş bir kapak, indirmeye başladım bile. Bu güzellikleri tüm çizgiroman okuyan dostlar ile paylaşalım, hiçbiri mahrum kalmasın.
Değerli emekleriniz ve bu güzel paylaşımlar için teşekkürler arkadaşlar..
Darkwood Sakinleri..

pizagor

Hemen indiriliyor...

Böyle temalı dergiler daha mı ilgi çekiyor nedir ???
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

boca1907

Emeği geçen geçen herkesin ellerine yüreklerine sağlık...muazzam olmuş....

Peyami

Rıza'nın düzenli Avengers yazılarının hak ettiği şekilde derli toplu bir formatta yayınlanması iyi olmuş. İlgilisine bulunmaz bir kaynak teşkil edecektir. Kapak da gerçekten güzel görünüyor.

Öncelikle yazıları üşenmeden kaleme alan ve aynı zamanda derginin en çalışkan ismi olan "Atom Karınca" Rıza'yı, fikir için Engin'i, kapak için Abbas Bağcı'yı, ve katkıda bulunan tüm arkadaşları kutluyorum.

V

(Biz yaptık diye söylemiyorum  :) ..)Türk çizgi roman kültürü adına önemli bir çalışma,kaynak  oldu bence.

Benzer yabancı örnekleri var mı bilmiyorum ama yerli örneklerinin çoğalmasını dilediğim, örnek bir çalışma oldu.

Her şeyden önce bir "öncü" oldu..

Bir kez daha ellerinize sağlık arkadaşlar..
"İstemem,eksik olsun.."