Siz gelenekçi misiniz,yenilikçi misiniz?

Başlatan altay1944, 08 Mayıs, 2012, 10:59:25

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

altay1944

Arkadaşlar,siz...Yayınevlerinin önünü açmak ,öngörülerini belirlemek amacıyla...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

hanac

mgsar

Gelenekçi ne demek? yenilikçi ne demek? ???

pizagor

çizgiromancıyım desem... Keyifli bir okuma vaadediyorsa 50 senelik albümleri (misal Asteriks ve Red Kit'leri) baştacı yaparım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

rumar80

Fumetti geleneğinde büyümüş, frankofon özlemiyle yanan, yenilikçi comics ve mangaları da okuyan biriyim.
   Bundan daha politik yazabilecek var mı?

pearl jam

gelenekçilik old fumetti, essential falan sevmekse eğer kesinlikle yenilikçiyim

kalidor

Ben altınçağ dönemini seviyorum:) Demirbaş bu yayınları bassa da alsak kadim antik dönem çizgiromanlarını desteklemek lazım
Crom! Ölüleri Say...

kadri kerem

Böyle bir ayrım yaparak değerlendirme yapacak bilgiye sahip değilim. Ama Frank Frazetta, Boris Vallejo gibi isimlerin tarzını seviyorum. Örneğin Creepy, Eerie'deki gibi gerçekçi çizimlerden hoşlanıyorum.

DAMPYR

Julia ve Dylan Dog gibi çizgi romanlarda yenilikçi ama Kızılmaske ve Mandrake gibi çizgi romanlarda da gelenekçiyim.Yani her ikiside okurum..... 8) ??? ::)

drfuhrer

yeni yayınlara her ne kadar destek olsam da;gelenekçiyim ben..eski kalıpların yeri benim için bambaşkadır.the amazing spiderman o kadar teknik ayrıntıya rağmen,güzel renklendirme-çizime rağmen,benim için bilka örümceklerin yanına bile yaklaşamaz.ha,dediğim gibi destek amaçlı alıyorum,o ayrı mesele

darkwood

Kaliteli yenilikleri severim, eski göz ağrılarımdanda vazgeçmem.  :D
Darkwood Sakinleri..

SARACEN

Gelenekciyim kizilmaske mandrake zagor gordon zembla conan   alfa tay ekolu adamiyim  8)
To Boldly Go Where No Man Has Gone Before

Gambit

gelenekci cizgi romanlarin eski formlarinda kalmasini, tekrar tekrar basilmamasini dusundugum icin sanirim yenilikciyim.

bunu demis olmakla birlikde, zagor basilmasin demiyorum, ayni zamanda her ay duzenli alirim, zagor, teks,i. Cunku her ne kadar eski cizgi romanlar olsa da, maceralar ve senaryolar yeni ve gunumuze daha uygun kaliteli senaryolar var.

kizilmaske, zembla, swing...gibi yayinlarin artik miladini doldurdugunu ve basilmamasi gerektigini dusunuyorum.

hennessy

bende her ikisiyim aslında bu butonda olmalı bencede
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

V

"İstemem,eksik olsun.."