Flaneur Comics

Başlatan hanac, 30 Temmuz, 2012, 09:26:42

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

rumar80

Bence de Faik.
   Güneş'in sorusu ile Servet Bay'in cevabı arasına From Hell sıkışmış.  ;)

flaneurcomics

pearl jam

darkwood

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 27 Kasım, 2012, 23:38:53
yakında :))

Servet bey, yakında olan Gibrat limitlimi yoksa From Hell mi?  :-\
Darkwood Sakinleri..

flaneurcomics

gibrat limited ciltleniyor. bir hafta içinde satışa sunulacak.. "FROH HELL" CEHENNEMDEN GELDİ...İSTANBULDA.   

pearl jam

From Hell in yaklaşık 600 sayfa olduğunu, ağır bir ingilizcesi olduğunu ve bir klasik olduğunu  :) biliyorum.  Flaneur'a yakışır.

rumar80

Saygı duyuyor, önümü ilikliyor ve mutlaka alacağıma dair söz veriyorum.

hennessy

Alıntı yapılan: rumar80 - 28 Kasım, 2012, 00:38:42
  Saygı duyuyor, önümü ilikliyor ve mutlaka alacağıma dair söz veriyorum.

Umar abi bz yalan haber basmayız :) bende çok merakla bekliyorum bir kitabı.Sevgili Eren okuduysan spolier içermeden söyle ufak bir özet yaparsan seviniriz.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Cash i de almistim, gibrat in iki versiyonu ile from hell i de alacagim

Servet cok iyi islere imza atiyor; bundan sonraki planinda olan bir iki cizgi roman bana hitap etmiyor gerci ama oldukca yenilikci ve degisik kitlelere de hitap edecek planlari var. Bekleyip gorelim

Tuco Ramirez

Alıntı yapılan: Gambit - 28 Kasım, 2012, 08:43:55
Cash i de almistim, gibrat in iki versiyonu ile from hell i de alacagim

Ortada bir yanlış anlaşılma var herhalde. From Hell'in yayınlanacağını kim söyledi?

(Umarım bu yanlış anlaşılma yayınevine bir fikir olur da From Hell yayınlanır...)

hennessy

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 28 Kasım, 2012, 22:21:42
Ortada bir yanlış anlaşılma var herhalde. From Hell'in yayınlanacağını kim söyledi?

(Umarım bu yanlış anlaşılma yayınevine bir fikir olur da From Hell yayınlanır...)

Ben :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: flaneurcomics - 28 Kasım, 2012, 00:00:01
gibrat limited ciltleniyor. bir hafta içinde satışa sunulacak.. "FROH HELL" CEHENNEMDEN GELDİ...İSTANBULDA.

Ayrıca Servet Bey yukarıdaki mesaj ile teyit etti.

Gambit

Alıntı yapılan: Tuco Ramirez - 28 Kasım, 2012, 22:21:42

Yanlis yok, Servet bizzat bana daha once soylemisti, ben duyurmamistim (zira simdilik gizli kalsin demisti bana)

tommikser

böyle büyük ver ciddi bir yayının tercümesini kim yapıyor peki?Birde ne zaman yayınlanacak peki?

Tuco Ramirez

Çok iyi bir haber. Alan Moore'un başyapıtları yavaş yavaş tamamlanıyor o halde...