NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

Alıntı yapılan: NIC - 25 Temmuz, 2014, 22:39:15
Madem buralar canlanıyor o zaman niye seviyoruz hangi hikayeler-çizimer v.s. bunları da konuşalım

Belirtmek istediğim iki nokta var:
1. Nic'in sorusuna neden hiç yanıt gelmemiş; anlatılamaz bir sevda mı bu?
2. Alfa Ajansı'na neden daha az ilgi gösteriliyor?

antiochia

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 07 Ağustos, 2014, 22:52:02
Belirtmek istediğim iki nokta var:
1. Nic'in sorusuna neden hiç yanıt gelmemiş; anlatılamaz bir sevda mı bu?
2. Alfa Ajansı'na neden daha az ilgi gösteriliyor?
Ben daha yeni başladım ama hep olayların göründüğü gibi olmadığı, Nathan'in güçlüden yana olmadığı hoşuma gittti. En çok Sig ile Nathan'ı sevdim

alan ford

1- Seviyorum çünkü bilim kurgu ile zaten aram iyi , bir de çizgi romanda ki popüler kültür göndermelerini ben çok seviyorum. Misal Ejder Adası kimileri için bir film çakması sayılabilir belki ama benim için okurken gözümün önünden bir yandan da Bruce Lee çığlıklarının geçtiği şahane bir macera.

2- Alfa ajansına daha sıra gelmedi , en son Çizgi Düşler'in yayınladığı 7. cildi aldım. Alfa Ajansı da elbet alınacak. Sabır. ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Mrtekin

Ben, herseyden once nathanin karakterini cok seviyorum. Cok guzel kurgulanmis. Dylanin melankolisi ile thorgalin humanistligi var.

Yasamin ne olduguna dair cok ciddi sorgulamaları var.

Legs hariç diger karakterler beni cok çekmiyor, nedense.
They drew first blood...

köstebek

Beyler, Nathan 17. ciltte bir sayı (99. olmalı) tamamen Ann üzerine. Küçük kızımız savaşçı oluyor, haberiniz var mı?

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 09 Eylül, 2014, 19:46:54
Beyler, Nathan 17. ciltte bir sayı (99. olmalı) tamamen Ann üzerine. Küçük kızımız savaşçı oluyor, haberiniz var mı?

Yarın okumaya başlayacağım haberim olacak güzel haber
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Animvader

Malum Nathan'da yan seriler de yayınlamaya başladı.Acaba bir bilen abimiz çizgili düşler Nathan Never okuma sırası yapabilir mi?

köstebek

Alıntı yapılan: Animvader - 22 Eylül, 2014, 00:16:34
Malum Nathan'da yan seriler de yayınlamaya başladı.Acaba bir bilen abimiz çizgili düşler Nathan Never okuma sırası yapabilir mi?

Bir yerden gir ve beğendiysen bulabildiğin tüm nathanları toplamaya çalış... Zaten eninde sonunda olacağı o.

köstebek

Bu arada büyük şaşkınlık içindeyim. Baloncu başımız bana yarım saat önce Nathan gigante 9.'yu yollamış. Adı Paralel Evrenler....
Büyük şaşkınlık içindeyim.  Neler oluyor...

hanac

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Eylül, 2014, 16:46:19
Adı Paralel Evrenler....

Evet şaşkın olmakta haklısınız.

Bu ad ile ne ima etmeye çalışıyorsunuz ?

Paralel kelimesini ne amaçla kullandınız ?  :)

köstebek

Maceranın adıymış...

Başında bir de tübitak'ın 2010'da bastığı Evrenin Dokusu adlı bir kitaptan alıntı var...
Acaba önce onu mu bulup okumalıyım. Böylece kitabın basılışını birkaç ay geciktirebilirim; malum konu çok ağır, şanslıysam anca anlarım. Bu arada da şaşkınlığım geçebilir.

rumar80

Oku da çabuk oku abi. Tex Zagor derken Nathan'i unutmayalım.

V

Nathan gigante, formatında değişiklik olmadan devam ederse,  Teks giganteler de aynen devam edecek demektir..
"İstemem,eksik olsun.."

hennessy

Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

OZAN BALIM

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 26 Eylül, 2014, 16:44:26
Bir yerden gir ve beğendiysen bulabildiğin tüm nathanları toplamaya çalış... Zaten eninde sonunda olacağı o.

Bulabilirsen (ki az biraz uğraşla bulunabilir) AD'nin 10 kitaptan oluşan #1-10 serisinden başla. Sonra Lal'in 38 kitaplık #11-48 serisi geliyor. Sonra da Çizgi Düşlerden devam. Specialler, Giganteler, Almanaklar, Martin'le ortak 2 kitap ve Alfa Ajansı da cabası. Ama ana seride belli bir aşamaya gelmeden yan serilere başlanırsa çok keyif alınmaz ve birçok konu boşta kalır bence. Onun için önce ana seri. AD'yi bulamazsanız taramaları var nette, buluncaya kadar oradan okuyun. Keyifsiz oluyor ama bulunamıyorsa yapacak bir şey yok. nadirkitap.com'da AD 1-10 var (http://www.nadirkitap.com/nathan-never-ad-yayinlari-takim-1-10-arasi-kitap4140859.html) ilginizi çekerse...