NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

köstebek

sıradaki videomuz altay1944 için geliyor....

köstebek

Bu da diğer 350 NN okuru için gelsin...

altay1944

Demek 350 kişiyiz ...Üzülmedim desem yeridir.Böylesi güzel bir seri nasıl ilgi çekmez ...Anlamak olası değil.Hadi kötü ..Öyle ise italyada niye bu kadar yan serisi var.Değeri tam anlaşılamamış kahramanımızın okuyucu sayısının artması dileklerimle teşekkür ederim.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Belki dernek başkanı bu oyunu bize bulur da hep birlikte oynarız...

köstebek

Alıntı yapılan: altay1944 - 30 Ekim, 2014, 11:38:23
Demek 350 kişiyiz ...Üzülmedim desem yeridir.Böylesi güzel bir seri nasıl ilgi çekmez ...Anlamak olası değil.Hadi kötü ..Öyle ise italyada niye bu kadar yan serisi var.Değeri tam anlaşılamamış kahramanımızın okuyucu sayısının artması dileklerimle teşekkür ederim.

sıkma canını abi, biz bize yeteriz. Bak Nathan bey de şarkıda söylendiği "hâlâ yaşıyor" ve ayakta....

hennessy

Gözlüklu patron şikayetim var 100.sayı çıkmadı siz hala video ekliyorsunuz kostebek abi nerede 100.sayı yönetim istifa
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

köstebek

Nemo

350 gercekten azmis :(  umarim sayimiz artar.
100.sayiyi ise merakla bekliyorum.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Ekim, 2014, 13:45:04
350 gercekten azmis :(  umarim sayimiz artar.
100.sayiyi ise merakla bekliyorum.

Nemo...
Yıllarca hastanede yattıktan sonra, senin küçük kız birden iyileşti, büyüdü ve babasından ayrılıverdi... Hiç bu konuda bir yorum yapmıyorsun?

antiochia

Bence Brendon'dan daha güzel(ya da daha çok hoşuma gidiyor) bir seri..Ama cidden 350 çok az bir rakam...

Nemo

CizgiliKostebek,

Kizini dovmeyen dizini dover'e guzel bir ornek Ann:)
Saka bir yana 100.sayi aslinda duygusal. Spoiler falan olmasin ama 100.sayida Ann ve Laura'yi yeniden gorecegiz.
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 30 Ekim, 2014, 17:01:40
CizgiliKostebek,

Kizini dovmeyen dizini dover'e guzel bir ornek Ann:)
Saka bir yana 100.sayi aslinda duygusal. Spoiler falan olmasin ama 100.sayida Ann ve Laura'yi yeniden gorecegiz.

Nemo kardeşim kanıma girme köstebek abi ben alfa değil 100 sayı istiyorum. Gözlüklü patronun bana sözü vardı nerde kaldı. Hele bu spoiler duydum daha çok ister oldum. Fuarda olmaması üzücü.

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Ekim, 2014, 21:59:34
Nemo kardeşim kanıma girme köstebek abi ben alfa değil 100 sayı istiyorum. Gözlüklü patronun bana sözü vardı nerde kaldı. Hele bu spoiler duydum daha çok ister oldum. Fuarda olmaması üzücü.

Aslında giganteyi bassak daha iyi olurdu... Her sayfasında kızı var. Nathan kızının peşinden ta çokluevrenin kalbine kadar gidiyor.

Bunu okuduktan sonra, Nathan abimizin, kavuştuktan üç beş gün sonra ben uzayda evimi arayacağım diyen kızını "iyi,git bakalım" diye göndermesi, bir kız babası olarak bana imkânsız derecede saçma geliyor... 

hennessy

Alıntı yapılan: çizgiliköstebek - 30 Ekim, 2014, 22:05:58
Aslında giganteyi bassak daha iyi olurdu... Her sayfasında kızı var. Nathan kızının peşinden ta çokluevrenin kalbine kadar gidiyor.

Bunu okuduktan sonra, Nathan abimizin, kavuştuktan üç beş gün sonra ben uzayda evimi arayacağım diyen kızını "iyi,git bakalım" diye göndermesi, bir kız babası olarak bana imkânsız derecede saçma geliyor...

Abi sende yaz bunları ver gazı. Gerçi bunu gigante ye kalmadan söyledi zaten kızına Nathan ama neyse...

köstebek

Alıntı yapılan: hennessy - 30 Ekim, 2014, 22:08:52
Abi sende yaz bunları ver gazı. Gerçi bunu gigante ye kalmadan söyledi zaten kızına Nathan ama neyse...

İstersen yollayaım gigantenin pdf'lerini sana... Ama kimseye gösterme