NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sulkesen

nathan'a sahip çıkılmıyor İlker bey 500 adet bastığı bu kitap maalesef yeterli satışı yapmıyor herhalde artık yayınlamayı bırakır.

rumar80

Nathan severler olarak buna itiraz ediyoruz.

Mrtekin

Nathan biraz toplasın diye nadasa bırakıldığı söylenmişti, nadasta işe yaramıyor ise yapacak birşey yok demek ki.

Senede 2 ciltte Ok'dir, tümden kesilmesindense...Belki zaman içinde hak ettiği değere kavuşur.
They drew first blood...

Nemo

Yanilmiyorsam  Kozan abi 118. sayiyi ceviriyordu en son. Yaniliyorsam cizgilikostebek beni duzelt lutfen.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Önde olduğunu biliyorum, ama kaçıncıyı yaptığını bilmiyorum Nemo.
Lakin bildiğim şeylerden biri de kitabı basıp zararı artırmak yerine, çeviri zararıyla yetinip sıyrılmak da mümkün...

En kesin olan şey 19. cildin son halinin elime gelmiş olduğu...

köstebek

Ayrıca çıkardı çıkmazdı tartışmalarına gerek yok. Yaşayacağız göreceğiz...
Önemli olan çizgiroman okumak. Nathan yoksa Tenten okuruz :)

Mrtekin

They drew first blood...

köstebek

Alıntı yapılan: Mrtekin - 18 Nisan, 2015, 15:07:58
Hikayelere yazık oldu, Abi.

Hikayeler'de sorun yok. Sadece sık basınca patlıyor...

haziran00

bugün yakalayamadım çizgili köstebek abi seni son çizgi roman dedikodularını verecektim sana  ;D

köstebek

Burdan ver, çok gizliyse özelden ...

hanac

Köstebek abi, bugün 5 kişilik bir tim halinde kadıköyde idik.

Seni cepten de aradık ama açmadın  8)

köstebek

Alıntı yapılan: hanac - 18 Nisan, 2015, 23:51:50
Köstebek abi, bugün 5 kişilik bir tim halinde kadıköyde idik.

Seni cepten de aradık ama açmadın  8)

Çok yazık olmuş abi, arandığımı saatler sonra fark ettim...

köstebek

103. sayıyla ilgili bir not daha: Bu macera kadınların Nathan'ı nasıl rahat, paşa gönüllerine rahat kullandıklarını da gösteriyor. İki abla var, ikisi de güya sağlam ablalar, ama başları sıkısınca hemen "Nathan'ım, gel kurtar bizi" mesajı ve bizimki hop orda. Derken iş bitiyor, ne bir kahve içiliyor ne de bir kadeh vidka, ikisi de anında Nathan'ın ardından yasadışı iş çeviriyorlar, bizimki de hep eyvallah diyor...

Not: Bu arada Nathan ajansın bir flyer'ını dağıtıyor. Reiser hiç ses etmiyor.... helikopter konumunda olsa bile Reiser, flyer'ı bizimkinin maaştan mı kesiyor, yoksa Adalet Bakanlığı'na mı fatura ediyor, bilinmez...

Nemo

Alıntı YapBu macera kadınların Nathan'ı nasıl rahat, paşa gönüllerine rahat kullandıklarını da gösteriyor. İki abla var, ikisi de güya sağlam ablalar, ama başları sıkısınca hemen "Nathan'ım, gel kurtar bizi" mesajı ve bizimki hop orda. Derken iş bitiyor, ne bir kahve içiliyor ne de bir kadeh vidka, ikisi de anında Nathan'ın ardından yasadışı iş çeviriyorlar, bizimki de hep eyvallah diyor...

Ayni ben :) eyvallah
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Geliyoruz 104. sayıya.. GÖLGELERDEKİ DÜŞMAN...
Çok acayip bir serinin ilk macerası gibi... Her şeyin birbirine girmeye başladığı bir macera...

Nathan Bey'in Alfa Ajansı'ndan ayrılmayı düşündüğü bilgisi diğer ajanların da kulağına gitmiş. Millet bir kıllanmış durumda.
Hatta Legs, bir ara Nathan'a bizzat soruyor: "İşten ayrılmayı düşündüğünü duydum. Doğru mu bu?"
Nathan: "İşten ayrılmaktan vazgeçmem için iyi bir nedenin var mı?"
Legs (gülümseyerek): "Tek bir nedenim var. Bundan hiç hoşlanmam ve beni kızdırmanı tavsiye etmem. Senin ağzını yüzünü ..."