NNSD (Nathan Never Sevenler Derneği)

Başlatan NIC, 03 Ağustos, 2012, 23:56:07

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Nemo

Özel Alfa Ajanı

köstebek

Spoiler'a devam...

Anladığım kadarıyla başlayan mevzu üç beş sayı devam ediyor. Genelde Alfa Ajansı'nın özelde Reiser'in başı feci belada. Ve bildiğiniz gibi her büyük i.neliğin altndan yanından yöresinden o kara sakallı herif çıkıyor.

Nemo

Abi,

104.sayi ile Alfa Saga'si basliyor. 104.sayidan 108.sayiya kadar suruyor.
Bu kisim birazcik spoiler icerir:

.
.
.
.
Saga sonunda:

Nathan, kafasinda binbir suphe de olsa Alfa''da calismaya devam ediyor.
Reiser ortadan kayboluyor ve öldü kabul ediliyor.
Onun yerine Solomon Darver goreve geliyor.
Andy Havilland, Mister Alfa ( Nathan'in gelecekteki dusmani)'nin orgutune gecmenin ilk sinyallerini veriyor.
Sigmund ve diger ajanlar arasindaki iliskide catirdamalar oluyor. Sigmund ile Reiser, Alfa Ajansi'ni kurmaktaki gercek amaclarini digerlerinden saklamis megerse. Bunun icin onu affetmekte zorlanacaklar.
.
.
.
Özel Alfa Ajanı

Nemo

Kucuk bir duzeltme:
Mister Alfa, tam olarak dusman sayilmasa da bir nevi her seyi kontrol eden adam olarak dusunebiliriz.
Özel Alfa Ajanı

hennessy

Nemo kardeşim 104 iyiymiş sağlam sayılar geliyor biz ise her halde sene sonu okuruz
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Nathan renkli yeni sayıyı ve yeni bir canlı türü olan "teknodroitler" ile tanıştığımız iki macerayı dün gece bir solukta bitirdim.
Renkli sayıda, evrendeki bilinen tüm gerçekliği sil baştan değiştirebilecek sıra dışı bir görev ile karşı karşıya kalan Nathan için gerçekten zorlu bir macera var. 
Kitabın baskısında kullanılan özel kağıt ise çizim ve renkleri çok iyi yansıtmış, bize bu hikayeleri özenli baskı ile okuma fırsatı sunan yayıncısı Çizgi Düşleri tebrik ediyorum. Köstebek abimiz tarafından paylaşılan spoiler lerden gördüğüm kadarıyla, bundan sonra daha keyifli hikayelerin olduğunu düşündüğüm yeni sayıları merakla bekliyorum.
Daha sonraki zamanlarda geçen hikayelerin yer aldığı "gigante" dev albümler de; bu iki hikaye ile bağlantılı  daha geniş açılımlı *** hikayelerin olduğunun da meraklıları için altını çizeyim.

paralel evrenler / "teknodroitler"
Darkwood Sakinleri..

Nemo

Murat abi,
gercekten de guzel maceralar geliyor. Insallah CizgiDusler, Nathan konusunda azicik daha atak yapar. Periyodlari takip edemedim ama 3 ayda 1 ciksa raziyim.
Özel Alfa Ajanı

köstebek

Nemo, senin spoilerları okuyamadım, nasıl okunuyor, satırlar boş görünüyor. Başkaları okumasın diyorsan, özelden de gönderebilirsin.

Yayın periyodu için debeleniyoruz, bir türlü olmuyor. Ama eninde sonunda bir çözüm bulacağız. Bir şekilde bu sorunları aşmak lazım. Mevzunun en güzel yerine geldik, haftada bir bassak yine kesmez.

Nemo

Eee kem kum sey..abi o noktalardan sonra basliyor spoiler. Saga'nin sonunda olacaklari spoiler verdim.
Özel Alfa Ajanı

hennessy

hennessy

Bugün griptim kendisi ile fazla ilgilenemedim seni görmek güzeldi sevgili kardeşim.................

Hediyelerin için tekrar teşekkür ederim...............

hennessy

NN yaratıcılarından Bepi Vigna kendi sayfasında Türkçe yayınlanan kapakları yayınlamış. NN severler Türkçe facebook sayfamızdan. Kendisine mail atacağım ingilizce var ise gaze geldim röportaj yapacağım. Bu arada İtalyan bir NN fanı Türkçe sayı satın almak istiyor ona da yardımcı olacağım UGH!

https://www.facebook.com/bepi.vigna

hennessy

Nemo başkan adam ingilizce bilmiyorsa yapar mıyız son bir kez İtalyanca röportaj si ma resultante importante

Nemo

Özel Alfa Ajanı

hennessy

Alıntı yapılan: Nemo - 22 Temmuz, 2015, 07:07:28
Yapariz Murat abi:) basustune.
teşekkür ederim kardeşim maile cevap verdi ingilizcesi varmış bu sefer seni yormayacagim