Altın Madalyon New York Comic Con 2012'de!!

Başlatan konyakficilari, 16 Ağustos, 2012, 19:46:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

konyakficilari

bu yaz kısmetse ABD'ye seyahat edeceğim ve biletimi alırken "ulan şu çr fuarlarından birine denk gelir miyim ki acaba" diye düşündüm, akabine ufak bir web araştırması neticesinde ekim ayı içerisinde new york comic con 2012'nin yapılacağını gördüm..
bol bol fotograf çekip forumda paylaşmayı temenni ediyorum..

yalnız amerikalı omic fanlarina bir Turk olarak FUMETTI amigolugu yapinca basima bir sey gelir mi bilemiyorum :))

hanac

Asilhan çok şanslısın vallahi.

Zagor t-shirt'ü ile fuarı gezmeni tavsiye ederim.  :)

emre ozdamarlar

rumar80

İyi yolculuklar kardeşim. Dilerim güzel zamanlar geçirip bizimle paylaşırsın.

Gambit

Yildiray Cinar da orada olacak dostum, selamimizi ilet. 

Amerika ayri bir dunya, hem orayi gezmek hem de boyle bir fuara katilmak buyuk sans.  Iyi eglenceler simdiden

Tarkan Kurt

Şimdiden iyi eğlenceler. Bol fotoğraf çekip yayınlamanı bekliyoruz.

darkwood

Şimdiden iyi tatiller Aslihan, fumetti amigoluğu yapacaksan yanında fumettilerden birer örnek götür tatilde hem okur, hemde fuarda tanıtımını yaparsın. :D  güzel fotolarınıda bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

hanac

11-14 Ekim tarihleri arası Comic Con tamamlandı.

Evet şimdi fotoları, izlenimleri, röportajları bekliyoruz.

konyakficilari

vallahi Hasan Abi, nasil uzgunum bilemezsin, buradaki birtakim sebeplerden oturu gidemedim, son gun yakalasam da bilet kalmamisti ve maalesef kacirmis oldum..
onun yerine buradaki tum comic storelara (cizgiromancilara) giderek bir derleme yapmayi dusunuyorum
uzgunlugumun tarifi yok gerci kacirmis olmama

hanac

Alıntı yapılan: konyakficilari - 26 Ekim, 2012, 06:26:32
vallahi Hasan Abi, nasil uzgunum bilemezsin, buradaki birtakim sebeplerden oturu gidemedim, son gun yakalasam da bilet kalmamisti ve maalesef kacirmis oldum..
onun yerine buradaki tum comic storelara (cizgiromancilara) giderek bir derleme yapmayi dusunuyorum
uzgunlugumun tarifi yok gerci kacirmis olmam

Sağlık olsun Asilhan.

O zaman Comic Store izlenimlerini bekliyoruz.