Kitap Fuarında Yayınlanmasını İstediğiniz Çizgi Romanlar.

Başlatan caretta, 06 Eylül, 2012, 11:06:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kandorlu

Creepy 3
Eerıe 3
Vampirella
Okko 4
Marvel Gizli İstila
Durango 5
Efsane 2
X men klasik 3

Bunların dışında hertürlü yeni marvel ve her nekadar zor olsada dc yayınının çıkmasını isterim tabiki.Sadece fuarda değil her zaman özellikle Batman istemeye devam.

Büyülü Rüzgar

caretta

Fuar başlamadan önce "Kitap Fuarında Hangi Çizgi Romanların Yayınlanmasını İstersiniz?" diye bir başlık açmıştım. Bu başlığı birtürlü bulamadım. Moderatörler oraya taşıyabilirler.

Admin'in Notu: Gereken yapılmıştır Atilla Abi.

Merak ettiğim şu: Acaba yayınlanmasını isteyip bu başlığa yazdığınız kaç tane gönlünüzden geçen çizgi roman yayınlandı ?

Benim açımdan bir tek Oğlak Yayıncılık "Hombre"adlı bir western yayınlamış; başka da yeni birşey yok. En azından bir Durango veya bir yeni Ken Parker bekliyordum.

Ama olmadı. Red Sonja isteyenler mutlu olmuşlardır. Birşey daha dikkatimi çekti bu fuar sürecinde Demirbaş Yayıncılık'tan tık yok!

kalidor

Beklentilere yanıt olarak önceden yayınlanan çizgiromanlardan sadece Red Sonja yayınlandı galiba. Dampyr, Ken Parker, Dylan Dog, Durango, Efsane kitap fuarında çıkmadı.
Crom! Ölüleri Say...

kandorlu

Alıntı yapılan: kandorlu - 15 Eylül, 2012, 11:26:06
Creepy 3
Eerıe 3
Vampirella
Okko 4
Marvel Gizli İstila
Durango 5
Efsane 2
X men klasik 3

Bunların dışında hertürlü yeni marvel ve her nekadar zor olsada dc yayınının çıkmasını isterim tabiki.Sadece fuarda değil her zaman özellikle Batman istemeye devam.

Benim yazdıklarım dan sadece Gizli istila yayınlanmış.

hanac

Alıntı yapılan: hanac - 06 Eylül, 2012, 17:25:50
Lone Wolf and Cub

World War Hulk

Şirinler 6-7-8-9-10

Bone 4

Old Man Logan

Benim listeden de sadece Lone Wolf and Cub yayınlanmış.