Grafik Kanon - Kolektif

Başlatan alan ford, 09 Kasım, 2012, 22:16:01

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

O kadar paraya Grafik Konan yayınlasalardı daha hora geçerdi :D O albümler de iyidir. Türkiye'de 3 tanesi yayınlanmıştı. Tabiki Ali Recan o albümlerinde hakkını veremedi.

Ülkemizde Grafik olarak yayınlanmayan Conan albümleri ise:

The Witch Queen of Acheron (1985)- Acheron'un Cadı Kraliçesi (8'lik Conan ve Barbarlar'ın 7. veya 8. sayısında bit kadar formatta yayınlandı)

The Skull of Set (1989)- Set'in Kafatası

Conan the Rogue (1991) - Eşkıya Conan (204'lük seride 200. özel sayısı)

The Ravagers Out of Time  (1992) - Zamandışı Yıkıcıları

--Her konuya Barbar Conan'ı Sokuşturma İnsiyatifi (BCSİ) sundu.--

Crom! Ölüleri Say...

yunusmeyra

evet kalidor bu grafik conan'lar ayrı bir seri olarak yayınlansa mükemmel olur..benim favorim john buscema'nın öyküsünü roy thomas ile beraber kotardığı ve sanatsal tüm çizim ve renklemeleri kendinin yaptığı ;"Conan the Rogue" (1991) - (Eşkıya Conan (204'lük seride 200. özel sayısı)) vardır..orjinal boyutta ve renklerde gördüğümde o yıllarda kaçırdığım görsel şölene üzülmüştüm..alfa yayınları bu conanları hakettiği gibi yayınlayamadı;tuttu bir de zamlardan ve maliyetlerden şikayet ettiği sıralarda normalde siyah beyaz yayınına devam eden "yeni maceralar dizisinin içindeki 2. veya 3 . maceralarını (ki bunlar "kral conan" maceralarıydı..) renkli yayınladı.. yeni maceralar 140'lı sayılarda başlayan bir uygulamaydı galiba..)ah o zaman az bir tirajla prestij olarak bu grafik albümleri ayrı bir seride renkli ve 1.hamur bassaydı,aah ah..çizgi romanın kalıcılığı ve gönüllerdeki yeri için daha iyi bir şey yapılmış olmazmıydı..
not:bilka "muhammed ali vs. süperman" albümünde bunu yapabilmişti..
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

kalidor

Tarkan Abi cumartesi günkü toplantıya zamanında Altan Abi'den bulduğum Isles of Conan Grafik çizgiromanını getireceğim. Büyük boy, renkli, şahane bir grafik çizgiroman.
Crom! Ölüleri Say...

pearl jam

3. kitap çıkmış. Böylece külliyat tamamlanmış oluyor. Bunları bir ara alıcam ama bakalım ne zaman :)

alan ford

valla almak için en iyi zaman ideefixe sanal kitap fuarı ama site pek güven vermiyor :)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

İlker den alın arkadaşlar idefix tren çok uyguna veriyor ;D

İlyas Erkul

Kerimoğlu

Sanal Kitap Fuarından aldım, gayet temiz olarak şu an elimde. Maalesef sanal kitap fuarı dışında çok tuzlu bir takım...

alan ford

Ben de kitap fuarında 3 cildi takım olarak almıştım. Daha okumaya başlamadım ama.
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

tommikser

Sevgili Elın Ford alalı 21 gün olmuş.Tam 3 hafta ne oldu okuma işi?Yaaa yalan oldu değil mi?Alırsın kütüphanede şarap içerken bakarsın vay be ben bunu hala okuyacam diye :D