Dinç Onur Galeri

Başlatan Dinconur, 06 Aralık, 2012, 16:18:46

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

darkwood

İlk iron man denemesi bayağı başarılı ve diğerlerini düşünmekte zorlanıyorum.
Darkwood Sakinleri..

Dinconur

Çok teşekkürler işte . biraz okul eğitimi birazda istekle çalışığ duruyorum. Ülkemizde çizgiromanla ilgilenicek bir yayınevi veya kuruluş bilsem bulabilsem yada onlara birkaç projeyle gitmek istiyorum açıkcası.  bu işten hem az çok bişey kazanıp hemde bu işi yapmak epey mutlu eder adamı hehe.  şimdilik bi fanzin düşünüyorum ama  hadi bakalım heh

bu aralar ufak skeç kartlara sardım 5  6 cm lik  kare dikdörtgenlere yapıyorum çizimleri.    biraz melike acardan özendim sanırım :P  bide yurt dışında bu işin piyasası varmış bir ek gelir olur havasında. tabi oturtabilirsem. çünkü ufacık kağıtlara çizdiğimde  bunları taratıp bi büyütüyorum GÜM! bi sürü hata ve atlama var.   gerçek bir minyatür üstaliği ve sabir lazım . denicem.  hadibakalım : bi 20 25 tane yapıcam  olana kadar.  olmazsa a4 e geri dönücem gene casual format olarak.

bu arada kızılmaskenin  morunu yaptım.  ön deneme olarak. sen bunu kullanma bence :d  ben daha düzgününü yapıcam a4 e  şöyle ne çizdiğimi görerek vede o kırmızı olacak :P

DAMPYR

Tamamdır Kızılmaskenin kırmızısını bekliyorum... ::) :) ;)

Dinconur

sketchcard fullgaz devam

aslında 5 6 tane daha var  sırayla koyiym dedim hehe  bu arada

kızılfantomu unutmadım az kaldı !

Dinconur

Selamlar Arkadaşlar uzun zamandır bişeyler koyamamıştım buraya.Bugune nasipmiş hehe
Sizlere Ç.R.O.P un ve çizgidüşler yayın evinin düzenlediği Brendon pinup konulu yarışmada 2. olduğumu söylemek istedim.gönlümde 1. olsada hehe  ilerki tarihlerde geliştirince artik :o
zaten 1. olan iş gerçekten sabır ve ustalık işi!.   neyse ben kendimkini paylaşiym. hehe yakında burada başka işleride paylaşıcam  misal  şu çok uzun zamandır çizmediğim  PhANTOM :o
bide captainamerica var tabi inki bitmiş :P

kalidor

Biz dün gördük bile Dinç, tebrik ederiz canı gönülden. 3. olan designer73 nickli Abbas Abi'de Altın Madalyon'dan.
Crom! Ölüleri Say...

HacıGeraltEmmi

Tebrik ederim, daha da başarılı işlerini görmek dileği ile.

Dinconur

Çok teşekkürler  sizide kutlarım  ::)

umarım beraber çalışabileceğimiz projeler olur ileride!

DAMPYR

bende hepinizi tebrik ederim tekrar.kızılmaskeyi bekliyoruz... :D :) ;)

Dinconur

Selam Ahali!   evde epeydir çalışıyordum gene. tekniği ilerletme vs vs.   kızılmaske dostumuza kızılmaske sözüm vardı.  birde yeni bir spider yaptım kaptanda var tabi

bunları paylaşiym istedim şimdilik. Bizim normalde bu ayın 25 inde çıkması gereken bir dergimiz vardı.ama projede çalışan arkadaşlar sömürülme hissinden dolayı ufak bir isyana girişti diyebilirm. sonuç olarak proje şuan için ya dondu yada sponsorlarla anlaşmalar yapılmadan ilerlemicek. EĞer proje iptal edilirse. ki  şuan hava öyle. hiç vakit kaybetmeden. beraber çalıştığım bir yazar arkadaşımla beraber ilk çizgiromanımızı yapmaya çalışıcaz.fanzin olarak başlıcaz herkezin yaptığı gibi. umarım hayirli olur.
aslında 50 60 sayfa var elimde çizgiroman sayfası olarak. panelli balonlu ama projeye ait olduğundan hiçbirini yayınlayamıyorum .
günlük marker sketchlere vakit buldukça devam edicem.

bütün çalışmalar A4 
Spiderman le İronman   benim uydurduğum canozora karşı. muhtemelen dayak yiyecekler

Captainamerica  bunu renklendirdiğimde tekrar koyucam

X men marvel  rogue.  renkler çok çiğ kaldı. zig kalemler brush olmadıgından ağlatti birazda

veeee KIZILMASKE :D

Şimdilik bu kadar. devam ediyorum bakalım. birazda yabancı galerileri tirtiklamaya çalışcam. iş miş bişey kaparız diye

DAMPYR

Teşekkür ederim Dinç hemen avatar yapıyorum... 8) 8) 8)

darkwood

Güzel çalışmalar Onur. Kaptan Amerikanın renklisinide bekliyoruz.
Darkwood Sakinleri..

Dinconur

tamamdır  ;D.

kuzgun a bi  batman hediye etme niyetindeyim ama :D.  bunlardan biraz daha fazla uğraşıcam onunla

hennessy

Alıntı yapılan: Dinconur - 21 Ocak, 2013, 01:19:05
tamamdır  ;D.

kuzgun a bi  batman hediye etme niyetindeyim ama :D.  bunlardan biraz daha fazla uğraşıcam onunla

Güzel çizimler bir batman bizde isteriz :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Dinconur