Çizgi roman kahramanları tatilde Airport’ta

Başlatan Mister NO, 23 Ocak, 2013, 11:57:38

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mister NO

Çizgi roman kahramanları tatilde Airport'ta

İstanbul Ataköy'de bunan Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında dünyaca ünlü çizgi roman kahramanlarını Airport Outlet Center'da ağırlıyor

Airport Outlet Center sergi salonunda koleksiyoner Nurtap Emir'in koleksiyonunda özel olarak derlenen yüzlerce çizgi roman, 25 Ocak'ta sergilenmeye başlanacak. Sizi çocukluğunuza, çocuklarınızı bilmedikleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan sergide Turhan Sekçuk'un ilk baskı Abdülcanbaz'ı, Karaoğlan, Tommiks, Zagor, Teksas, Thor, Tarzan, Kızılmaske, Mandrake, Tenten, Conan, Örümcek Adam, Gordon gibi çizgi romanlar, Doğan Kardeş, Milliyet Çocuk gibi çocuk dergileri, Gırgır, Hıbır, Dıgıl, Deli gibi mizah dergileri de sergilenecek. Airport Outlet Center'daki sergi 10 Şubat'a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

2'nci Çocuk Kitapları Fuarı başlıyor
Airport Outlet Center yarıyıl etkinlikleri kapsamında 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında "Airport Outlet Center Çocuk Kitapları Fuarı" düzenleniyor. Türkiye'nin önde gelen çocuk yazarlarının ve yayın evlerin kitaplarının yer alacağı fuar 25 Ocak'ta Airport Outlet Center çocuk katında açılacak. Fuarda Doğan Egmont, İş Bankası Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Timaş Epsilon, Can Yayınları, Gün Işığı Yayınları gibi birçok yayınevinin çocuk kitapları fuara özel fiyatlar ile satışa sunulacak. Fuara Türkiye'nin en çok okunan çocuk yazarları imza günleri ile katılacak. Fuar, 10 Şubat'a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

Karneyi getir, karikatürü götür
Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında karnesi ile birlikte Airport Outlet Center'a giden tüm öğrencilerin karikatürlerini ücretsiz çizerek hediye ediyor. Belirtilen günlerde AVM danışmasına 12.00 -18.00 saatleri arasında karnelerini, teşekkür veya takdir belgelerini gösteren tüm öğrencilerin karikatürleri usta çizerler tarafından ücretsiz olarak çizilerek, kendilerine hediye edilecek.

hennessy

güzel haber hafta sonu giden olursa bende gelirim
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

ümitkr

İstanbul Ataköy'de bunan Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında dünyaca ünlü çizgi roman kahramanlarını Airport Outlet Center'da ağırlıyor

Airport Outlet Center sergi salonunda koleksiyoner Nurtap Emir'in koleksiyonunda özel olarak derlenen yüzlerce çizgi roman, 25 Ocak'ta sergilenmeye başlanacak. Sizi çocukluğunuza, çocuklarınızı bilmedikleri bambaşka bir dünyaya götürecek olan sergide Turhan Sekçuk'un ilk baskı Abdülcanbaz'ı, Karaoğlan, Tommiks, Zagor, Teksas, Thor, Tarzan, Kızılmaske, Mandrake, Tenten, Conan, Örümcek Adam, Gordon gibi çizgi romanlar, Doğan Kardeş, Milliyet Çocuk gibi çocuk dergileri, Gırgır, Hıbır, Dıgıl, Deli gibi mizah dergileri de sergilenecek. Airport Outlet Center'daki sergi 10 Şubat'a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.
2'nci Çocuk Kitapları Fuarı başlıyor

Airport Outlet Center yarıyıl etkinlikleri kapsamında 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında "Airport Outlet Center Çocuk Kitapları Fuarı" düzenleniyor. Türkiye'nin önde gelen çocuk yazarlarının ve yayın evlerin kitaplarının yer alacağı fuar 25 Ocak'ta Airport Outlet Center çocuk katında açılacak. Fuarda Doğan Egmont, İş Bankası Yayınları, Yapı Kredi Yayınları, Timaş Epsilon, Can Yayınları, Gün Işığı Yayınları gibi birçok yayınevinin çocuk kitapları fuara özel fiyatlar ile satışa sunulacak. Fuara Türkiye'nin en çok okunan çocuk yazarları imza günleri ile katılacak. Fuar, 10 Şubat'a kadar ücretsiz olarak gezilebilecek.

Karneyi getir, karikatürü götür
Airport Outlet Center, 25 Ocak - 10 Şubat günleri arasında karnesi ile birlikte Airport Outlet Center'a giden tüm öğrencilerin karikatürlerini ücretsiz çizerek hediye ediyor. Belirtilen günlerde AVM danışmasına 12.00 -18.00 saatleri arasında karnelerini, teşekkür veya takdir belgelerini gösteren tüm öğrencilerin karikatürleri usta çizerler tarafından ücretsiz olarak çizilerek, kendilerine hediye edilecek.

Maket Uçak Atölyesi
Airport Outlet Center ve THK Bakırköy Şubesi işbirliği yarıyıl tatilinde ayrıca Maket Uçak Atölyesi çalışması da yapılacak. Çocukları eğlendirirken el becerilerini de geliştirmeyi amaçlayan atölye çalışması 26-27 Ocak, 2-3 19-10 Şubat günleri arasında 14.00-19.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek Maket Uçak Atölyesi etkinliğinde çocukların yapmış oldukları uçaklar kendilerine hediye olarak verilecek.
Kaynak - Perakende

Mister NO

Airport AVM Topkapı'dan Avcılar yönüne giderken Yenibosna'yı geçtikten sonra havalimanı kavşağına gelmeden sol tarafta E-5 kenarında.

Toplu taşım araçları ile gidecekler için Metrobüs ile ulaşım çok kolay. Yenibosna durağında indikten sonra 5 dakikalık yürüyüş mesafesinde.

haysat

Gidip gören oldumu arkadaşlar.

Ben geçtiğimiz pazar günü  gittim ve benim için bir hüsran oldu.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

Mister NO

Alıntı yapılan: haysat - 29 Ocak, 2013, 21:50:52
Gidip gören oldumu arkadaşlar.

Ben geçtiğimiz pazar günü  gittim ve benim için bir hüsran oldu.

Nasıl bir hüsran? Biraz bilgi verebilir misin?  ???

haysat

Belkide ben beklentilerimi yüksek tuttum,bilmiyorum.

Cumartesinden bir kaç arkadaş aranarak pazar günü için program yaptım.
Ümit Kireçci'yi arayarak gelip gelemeyeceğini sordum fakat önceden işi olduğu için gelemeyeceğini söyledi.

Bende kendisine bilgisi olup olmadığını sorduğumda, Nurtap Hanımla konuştum,kendisi orada olmayacağını sadece kendisinden sergilemek için kolleksiyonundan çizgi roman istediklerini söylemiş.Öyle fazla bir beklenti içine girme dedi. 1. hayal kırıklığı,yinede morelimi bozmamaya çalışarak programladığım gibi kızım ve bir kaç arkadaşımla Airport Outlet Center'a gittim.

İçeri girdikten ve biraz dolaştıktan sonra 3. kattaydı sanırım sergi alanını buldum.
Öylece köşede başıboş,kimsesiz,kendi halinde camakenlerin içinde boynu bükük bir vaziyette duruyorlardı.

Bilgi alabileceğim bir yetkili aradığımda kimsenin olmadığını öğrendim. Buda 2. hayal kırıklığı.

Tek umudum,belki erken geldim dedim kendi kendime belki ilerliyen zaman içinde durumu düzeltirler gerekli ilgi oluşur diye düşünüyorum.Nede olsa 10 Şubat'a kadar açık biraz daha düzenleme yapılır diye umut ediyorum.

Bir kaç tanede resim çektim;

haysat

DAMPYR

Bune ya bende seri halinde sergileyecekler sandım.koymuşlar oraya birkaç örnek.Bizim Forumun üyelerinde bile daha çok eski kitap vardır .Burada amaç ne ki.Yeni nesile eski kitaplarımı göstermekmi,yoksa eski günleri yad etmekmi.Ali şok olmakta haklıymışın.. ??? :-\ :D

haysat

Arkadaşlar sergiye giden kimse yok mu ?

Son durum nedir diye merak ediyorum.

Üzerine bir şey koyabilmişler mi acaba. Yoksa aynı şekilde devam mı ?