Buddy Longway - Presstij

Başlatan hanac, 19 Şubat, 2013, 22:03:47

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ferzan

Şimdi kontrol ettim de, 27 sayı olarak gözüküyor nette...Eksik bilgimle bayağı sallamışım 18 diye, öyle kalmış hatırımda... :)
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

ferzan

Başka bir kaynakta da 20 diyor, 1972 - 87 arası 16 sayı çıkıp 2002'de de yeniden başlayıp son olarak 20. sayıysı yayınlandı diyor vikipedi...Kafam karmakarışık oldu... ???
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Wikipedia 20 diyor.

http://fr.wikipedia.org/wiki/Buddy_Longway

Buddy Longway, Le Lombard :

Chinook (09/1974)
    L'Ennemi (01/1975)
    Trois hommes sont passés (01/1976)
    Seul... (01/1977)
    Le Secret (10/1977)
    L'Orignal (03/1978)
    L'Hiver des chevaux (08/1978)
    L'Eau de feu (10/1979)
    Premières chasses (01/1980)
    Le Démon blanc (01/1981)
    La Vengeance (10/1982)
    Capitaine Ryan (01/1983)
    Le Vent sauvage (11/1984)
    La Robe noire (11/1985)
    Hooka-Hey (11/1986)
    Le Dernier Rendez-vous (11/1987)
    Regarde au-dessus des nuages (06/2002)
    La Balle perdue (06/2003)
    Révolte (11/2004)
    La Source (05/2006)

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

antiochia

Devam ettrisinler bari..Sonu Cassidy gibi olmasın

HacıGeraltEmmi

Oooo, ne güzel haberler alıyoruz bugün. Badi, Orbital filan.
Tabi gözler 1-2 cilt Efsane aramıyorda değil :D ;D

haysal

Ben de İlhan'ı biraz ders almıştır zannediyordum ama o hala Don Kişot olma hevesini yitirmemiş.
Ne diyelim her şey gönlüne göre olur inşallah...

köstebek

Çizgi Düşler'in Plansızlar altgrubu olarak İlhan'ın maceracı ruhunun yanındayız.

Sahip olduğu o inatçı ve vazgeçmeyen Kimmeryalı savaşçı ruhunu takdir ediyoruz.
Kimmeryalı kardeşlerimizden çok azı seri tamamlayıp kral olmayı seçebiliyor; ama neredeyse on beş yaşından büyük her Kimmeryalı gibi, cebimizdeki tüm altınları ve gümüşleri bir bar kadınının kollarında harcayıp (abuk sabuk, ama güzel ÇR'lar basıp) sabah ıslak kaldırımlarda şişmiş bir kafayla uyanmanın verdiği hazzı yaşamanın peşindeyiz...

connyapku

Uzun zamandir bu haberi bekliyordum umarim seri yarida kalmaz.

hennessy

Işte ben buna kızıyorum elinde iki adet basilmayi bekleyen seri var iken neden yeni bir seri okuyucu olarak soruyorum
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

afu

2 yeni serinin yarattığı heyecan, frankofona duyulan iştah ve çizgi roman okuyucularının da desteği ile güzel bir tiraj yakalayacağını düşünüyorum.
Bu ivme ile oluşacak sermaye de hem bu serilerin hem de eski serilerin devamının gelmesini sağlayacaktır, diye düşünüyorum  ;)

doktor1881

Alıntı yapılan: Batman - 27 Ocak, 2015, 06:50:22
Işte ben buna kızıyorum elinde iki adet basilmayi bekleyen seri var iken neden yeni bir seri okuyucu olarak soruyorum
Belki yeni serinin satışı daha iyi olur diye (göle maya çalınıyor)

Mrtekin

Ben Durango hayranıyım, arkadaş.

Prestijin yayınlarını da alıyorum ama mesafeliyim, bunlar da yarım kalır, diğerleri gibi, öyle düşünüyorum.

Cassidy'de patladı mı şimdi? Yoksa, devam edecek mi?
They drew first blood...

Nightrain

Alıntı yapılan: hanac - 26 Ocak, 2015, 22:14:35
2 sayı birarada çıkacakmış.

Ben bu seriyi alırım arkadaş.

YKY'nin Blacksad'a yaptığı gibiyse güzel. Normalde Presstij'e Durango'dan dolayı mesafeliyim ama alacağım bunu.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

sulkesen

ben de durango hastasıyım ayrıca leğende de güzeldi fakat hangi yayıncıyla konuşsam Fransız ve İtalyan çizgi romanlarının satmadığını söylüyor galiba biraz da okuyucu grubunda sorun var.prestij yayınları birşeyler yapmaya çalışıyor fakat galiba yeterli satış yok