Ivo Milazzo İstanbul'da

Başlatan ercoktay, 28 Şubat, 2013, 07:38:34

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ercoktay

arkadaşlar facebook paylaşımından gördümkine şöyle güzel bir haber var. Gitmeyi çok isterim.

USTA İTALYAN ÇİZER IVO MILAZZO,3 MART 2013 PAZAR GÜNÜ
İSTANBUL LEVENT KANYON REMZİ KİTABEVİ'NDE OKURLARIYLA BULUŞUP
KİTAPLARINI İMZALAYACAK..

Bir de 5 Mart günü Mimar Sinan Üniversitesinde söyleşi.

Gambit

haftasonu Isparta Davraz da olacagiz :(

giden dostlar yazabiilrse birisinden bir sey rica etmek isterim :)

altay1944

Alıntı yapılan: Gambit - 28 Şubat, 2013, 08:26:36
haftasonu Isparta Davraz da olacagiz :(

giden dostlar yazabiilrse birisinden bir sey rica etmek isterim :)
Bir ıspartalı olarak şehrimde bol eğlenceler diliyorum süleyman bey sakın Eğirdire uğramadan ve balık yemeden gitme.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

kalidor

Sabah sabah bu güzel haber için teşekkürler ercoktay  :) Çok acil bir işim çıkmazsa gitmeye çalışacağım. Zamanında aldığım Çizgi romanın maestroları dizisinin Milazzo'ya ayrılan albümünü ve Özel imzalı numaralı litograf baskıyı da götürmeyi planlıyorum :

Gambit yardımcı olmaya çalışırım  ;)
Crom! Ölüleri Say...

hennessy

Kalidor'um gidersen bana da haber ver, bir işim olmazsa ben de gelirim, gerçi hiç ken parker sevmem ama olsun bir tane kitap alır giderim.

50 yıl sonra 1000 dolara satarım :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

kalidor

Tamam Abi haftasonu konuşuruz  ;)  Ken Parker sevilmez mi bu arada  :D
Crom! Ölüleri Say...

kalidor

Özel albümün bir benzerini yani yazısız ve renkli kısa Ken Parker öykülerini (Özel albümde Ken'in eve dönüş macerasının da renklisi ve ayrıca ve bazı editoyal yazılar da var) Rodeo'nun yayınlayacağına dair bir rivayet vardı. Son toplantıda Ali Abi ile internettenbulduğumuz bu öyküleri derli toplu 3-5 adet bastıralım demiştik. bir yayıncı ile konuştuğumuzda Rodeo'nun bununla ilgilendiğini söylemişlerdi
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Şubat, 2013, 09:19:36

Gambit yardımcı olmaya çalışırım  ;)

Kalidor sagol dostum :) ozelden ulasirim sana bugun yarin

Hennessy, sen ne yaptin haci ya, hic bir cizgi roman okuma, (Conan ve Superman haric) Ken Parker oku. Nasil sevilmez ki Ken Parker  :o

hennessy

Alıntı YapHennessy, sen ne yaptin haci ya, hic bir cizgi roman okuma, (Conan ve Superman haric) Ken Parker oku. Nasil sevilmez ki Ken Parker  :o

Ben sevmem.

Çizimler soluk konu bana göre değil. Başka yerde de dediğim gibi zevkler renkler işi.

Tamam Fatih'im konuşuruz. Bu elindeki ciltten bulmak mümkün mü ?
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Şubat, 2013, 10:10:15
Son toplantıda ai Abi ile internettenbulduğumuz bu öyküleri derli toplu 3-5 adet bastıralım demiştik.

ai Abi kim ?

Bu arada Ken Parker sevilmez mi ?

Bu arkadaş (henezi) zaten Hulk'u da sevmiyor.

Ne diyelim bilmiyorum, ama kınım kınım kınıyorum.  ;D

kalidor

Ali Abi (Haysat) olacaktı  :D Formumuzun Hakkı Devrim'i gibisiniz Hasan Abi maşallah  ;)

Murat abi gittigidiyor'da bulmuştum. Kullanıcı adı adalı54. Elinde müthiş koleksiyonluk çizgiromanlar var. Size bunu söyleyerek kötülük etmiş olabilirim. Hele Swing şömiz İtalyanca harika.
Crom! Ölüleri Say...

Gambit

Alıntı yapılan: altay1944 - 28 Şubat, 2013, 08:43:57
Bir ıspartalı olarak şehrimde bol eğlenceler diliyorum süleyman bey sakın Eğirdire uğramadan ve balık yemeden gitme.

ustat zaten yukarda yer bulamadik, Egirdir de 3 tarafi gol ile cevrili bir otelde kalacagiz. Grubumuzun aksam menusu raki - balik :)

sizin yerinize de bir parca balik yerim  :)

darkwood

Ken Parker "uzun tüfek" her zaman sevilir Murat'ım. Beyaz Balina, Erkekler Ülkesi, Uzun Tüfek gibi birkaç macerasını okumanı ve sonra bu kararını tekrar gözden geçirmeni tavsiye ederim.
Ivo Milazzo gibi bir ustanında İstanbul'a gelmesi iyi bir haber. Hafta sonuna denk gelseydi bende gitmek isterdim.
Gidecek arkadaşlara iyi eğlenceler dilerim.
Darkwood Sakinleri..

kalidor

Mesut Abi imza günü zaten 3 Mart Pazar. Mimar Sinan'daki söyleşisi Salı günü.
Crom! Ölüleri Say...

darkwood

Alıntı yapılan: kalidor - 28 Şubat, 2013, 15:56:31
Mesut Abi imza günü zaten 3 Mart Pazar. Mimar Sinan'daki söyleşisi Salı günü.
O zaman hafta sonuna kadar dükkana bir adam koyabilirsem bende gelirim, haberleşiriz.
Darkwood Sakinleri..