Nathan Never Almanak - Çizgi Düşler

Başlatan Büyülü Rüzgar, 02 Mart, 2013, 12:54:49

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 08 Şubat, 2016, 17:22:59
Satış  sayımızı 350 (yazıyla üç yüz elli) yaptığımız zaman Avengers'ın soyuna sopuna da kafa tutarız, ama şimdilik bu kadar...
Piyasa şartlarından tamamen bağımsız olmanın, satma kaygusu gütmemenin getirdiği büyük imkân bu işte... İşin içindeki kimsenin doğru dürüst para kazanamadığı bir NN sisteminde, bölgesel amatör lig şartlarında takılmanın verdiği huzur... Bir başka deyişle "ölmüş eşek kurttan korkmaz" rahatlığı...

Güzel abim ne güzel demişsin 350 kişi olsak keşke. Ama ne yazıkkı bunada şükür diyorum ve sinirleniyorum.  Ama bu kadar zorluğa rağmen bastığınız içinde teşekkür ediyorum.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

darkwood

Bu kadar kaliteli ve okunması gereken yayının, satış adetinin asgari 350 adet gibi komik bir rakama ulaşabileceği bile kestirilemiyorsa gerçekten bu çok üzücü bir durum. Bu şartlarda, bu kitapların devamını basmak için gayret gösteren yayınevini de kutlamak lazım.

Her zaman konuştuğumuz gibi satışların artışı için özellikle tanıtım eksikliği ve dağıtım problemlerinden kaynaklanan  sıkıntıların giderilmesi için yayıncısı, satıcısı ve okuyucusu olarak biraz daha fazla çalışmamız gerektiğini düşünüyorum.
Darkwood Sakinleri..

Mrtekin

Alıntı yapılan: haziran00 - 07 Şubat, 2016, 01:12:06
Yok abi yakalamadık henüz, 2002-2003 bu sayı

Ben mi yanlış anladım; kitabın üzerinde "2015 Bilimkurgu Almanağı" yazıyor.
They drew first blood...

hennessy

Alıntı yapılan: Mrtekin - 09 Şubat, 2016, 17:44:04
Doğru dışı yeni içi eski 😀

haziran00

Alıntı yapılan: Mrtekin - 09 Şubat, 2016, 17:44:04

maceralar 2002-2003 Almanak kısmı 2015

altay1944

Bazı arkadaşlar nathan neverin fazla kafa karıştırdığını okurken sıkıldıklarından dem vururlar .Sayın kozan demircan lal 32.sayı(!) derinlik korkusu sayısında nathan evreni konusunda çok açıklayıcı bilgiler veriyor.Hani nathan kim nemo kim...Hani ann kim dakkar kim soruları var ya...Okumanızı salık veririm...
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Biraz tempoyu arttırabilirsek, daha önümüzde Astroide Argo mevzusu var. Bu fumetti kıyımı ortasında bir de ona başlarsak ne güzel olur... Az kaldı, hatta bir yıla bile kalmaz...

rumar80

Alıntı yapılan: altay1944 - 10 Şubat, 2016, 15:28:39
Bazı arkadaşlar nathan neverin fazla kafa karıştırdığını okurken sıkıldıklarından dem vururlar .Sayın kozan demircan lal 32.sayı(!) derinlik korkusu sayısında nathan evreni konusunda çok açıklayıcı bilgiler veriyor.Hani nathan kim nemo kim...Hani ann kim dakkar kim soruları var ya...Okumanızı salık veririm...

Tam da şu anda o macerayı okuyorum. Denk geldi.

rumar80

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Şubat, 2016, 15:41:24
Biraz tempoyu arttırabilirsek, daha önümüzde Astroide Argo mevzusu var. Bu fumetti kıyımı ortasında bir de ona başlarsak ne güzel olur... Az kaldı, hatta bir yıla bile kalmaz...

Sen başla abi. Biz 250 kişi alırız gene için rahat olsun. :)

köstebek

Öncelikle şu 2000 yılının Alfa Ajansı bataklığı var. Adamlar her sene tek tek gidip 2000 yılında 3 sayı birden basmışlar.

Vietnam şartlarıydayız Rumar Beyciğim. Arkada kimseyi bırakmamız lazım. :)

altay1944

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Şubat, 2016, 15:41:24

Ben alırım diyeceğim ama  nemonun listesine göre asteroid argo 128 .sayıdan sonra okunacak.Bence arada kalan alfa ajansı 5 .6.7.8 tamamlansa daha iyi olmaz mı?
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

köstebek

Zaten öyle olacak abi... Bu Astreoid Argo mevzusununbaşı biliyorsun, Alfa Ajansı 2'de anlatılıyor. Orada bizim Alfa ekibinden birileri uzayda kayboluyordu. Biz burada beklerken onlar başka bir galaksiye geçip maceradan maceraya koşuyorlar. Kendimce gereksiz heyecan yapıyorum işte...

rumar80

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Şubat, 2016, 16:01:23
Öncelikle şu 2000 yılının Alfa Ajansı bataklığı var. Adamlar her sene tek tek gidip 2000 yılında 3 sayı birden basmışlar.

Vietnam şartlarıydayız Rumar Beyciğim. Arkada kimseyi bırakmamız lazım. :)

Bırakma zaten abim. Bizim için her Nathan değerlidir.

Animvader

Çizgi Düşler'in Nathanları yayın sırasına göre basması bizim piyasada ender görülen hareketlerden.Mesela Dylan Dog'da basılması gereken özel sayılar ve almanaklar dururken alışkanlıktan olsa gerek çok ileriki senelerin maxi ve dev albümü yayınlanıyor.ÇD bu konuda çok büyük bir tebriği hak ediyor bence. :)

hennessy

Alıntı yapılan: köstebek - 10 Şubat, 2016, 16:17:16
Zaten öyle olacak abi... Bu Astreoid Argo mevzusununbaşı biliyorsun, Alfa Ajansı 2'de anlatılıyor. Orada bizim Alfa ekibinden birileri uzayda kayboluyordu. Biz burada beklerken onlar başka bir galaksiye geçip maceradan maceraya koşuyorlar. Kendimce gereksiz heyecan yapıyorum işte...

O maceraları bende çok merak ediyorum Köstebek abi. Astroide Argo şöyle baktım güzel görünüyor....

9 kitap sanırım şu an