Superman Yeni Dünya - YKY

Başlatan rumar80, 23 Mart, 2013, 18:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

@Serhan

3. Cilt Eylül içerisinde diyorlardı, haberi olan var mı ?

maeglin

maeglin

Eylül'ü de devirdik halen ses yok  >:(

Ralph

Kapaklar harika, konular ilgi çekici ama Sevemedim seni bir türlü Süper çocuk... Niye bu kadar ayar oluyorum ben sana yahu...

Nightrain

Bari Yeni Dünya 3'ü aksatmadan yayınlasalar. >:(
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

Animvader

Nightrain

Hobaa! Listeye bir cizgi roman daha eklendi. Darisi Red Son a.

maeglin

Tamamen umudumu kesmiştim bunuda listeye ekliyorum ama o kadar şeyi nasıl alacağım bilmiyorum  :(

Sakızlı Ohannes Paşa

Yahu bu nedir? Türkiye çizgi romanda altın çağını yaşıyor adeta  :)

pearl jam

Bu seri bana ilk defa superman i sevdirdi. Action comics almayi biraktim mesela hatta ilk cildi bitiremedim bile ama yeni dunya baska bir bakis olmus, peter parkerlasmis bir clark kent ile superman daha makul ( yani daha az superman  :) ) bir kahraman olmus. O yuzden superman sevmeyenlerin de yeni dunya ya bir sans vermelerini tavsiye ederim.

Nightrain

Aynen. Clark Kent daha bizden biri olmuş.

Chuck

Uzun zamandır beklediğim bir haberdi. Üstelik bu cildin kapağı diğer ikisine göre çok daha iyi bence. .
+ Her girdiğim yol çıkmaz sokakla son buluyor
- O halde yeni bir harita bulmalısınız

Agamotto

Yky hazır burda günceli yakalamışken bir de superman yeni 52 bassa tam olacak.

Nightrain

Red Son sözü var daha YKY nin. Sahsen NEW 52 umdurumda degil. Klasik serilere oncelik verseler cok memnun olurdum. Darisi All Star Superman a.

Sakızlı Ohannes Paşa

Normalde cok hazzetmem Superman'den ama bu seriyi ben bile seviyorum. 3. cilt ile de zirve yaptilar. En begendigim cilt oldu. Tek yakinabilecegim konu, super kahramanlari tehdit olarak gorup, onlari alasagi etmek icin her seyi goze alan insan irki klisesine sıkısıp kaliyor hikayeler. En azindan klisenin islenisi guzeldi. Yoksa cekilmiyor.