Superman Yeni Dünya - YKY

Başlatan rumar80, 23 Mart, 2013, 18:10:43

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pizagor

Alıntı yapılan: Nightrain - 22 Ağustos, 2013, 10:36:09
İdefix gönderiyor mu ki siparişleri?  ;D

İtkilenip Grimm Masalları'nın siparişini verdiğimde pazartesiydi. Az evvel baktım hala temin aşamasında! Acaba gönderecek mi diye ben de merak etmeye başladım...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

Nightrain

Sanırım siparişleri gönderiyorlarmış artık.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hanac

Alıntı yapılan: Nightrain - 23 Ağustos, 2013, 11:23:49
Sanırım siparişleri gönderiyorlarmış artık.

O zaman en kısa sürede ;

Superman - Yeni Dünya / YKY diye başlık açalım.

(Sn. Güneş Semerci'ye duyurulur)

Nightrain

Yine de ben biraz daha bekleyeceğim.
"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

hennessy

Superman'ı fazla sevmesemde YKB tebrik ediyor ve bu fiyata yayınladığı içinde teşekkür ediyor sırf bundan dolayı çıkacak süpermanları bugün aldığım gibi alacağım. Kitabı aldım HC olsa idi daha şık olurdu tabi fiyat daha pahalı olurdu. Baskı güzel biraz soluk ama gözü yormuyor.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

hanac

Bugün satın aldım.

Çok kaliteli bir baskı olmuş.

s.b

Hangi paralel evrendeki Süperman bu abimiz?
İNANDIĞIN GİBİ YAŞAMAZSAN YAŞADIĞIN GİBİ İNANIRSIN

alan ford

Yeni rakı dünyasının Süperman'idir kendileri, her ehlikeyfin kahramanıdır
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

s.b

Süperman'i az önce okuyup bitirdim. Ben çok beğendim. Şimdi iyi bir uyku çekebilirim. Hayırlı geceler kardeşler.

rumar80

Yıllar sonra ülkemizde bir DC yayınını Türkçe okumanın mutluluğu ile yazıma başlıyorum. Gerçi birkaç ay önce orjinal kitabı ikincisi ile birlikte okumuştum ama Türkçe okumak ayrı bir tat.
   Öncelikle bir kez daha hatırlatalım bu kitaptaki evren klasik DC evreni dışında bir evren. Yazar Straczynski Superman'in doğuş öyküsünü kendi kurgusu ile anlatmış. Clark'ın dünyada yer bulma çabasını dilke getirmiş. Kripton'un yok oluş sebebine başka bir yorum katmış. Bence çok ta güzel olmuş. Çizimler de başarılı. Macera sonundaki Superman "röportajı" da Kal El'in gerçek amacını ve hislerini dile getirmiş.
   YKY'na baskı kalitesi ve Superman'i yayınladığı için bir kez daha teşekkürler. Umarım hem bu serinin ikinci sayısını hem de başka DC yayınlarını (biri Batman mi dedi? ) da ülkemizde Türkçe okuyabiliriz.

s.b

Bu kitaptaki Clark'ın eski bildiğimiz pısırıkla hiç alakası yok. Olması gereken de budur zaten. Süperman'in gizli kimliği bu kitapta tam oturmuş. İşte Clark böyle olmalı.
Ben kitabı okumaya başlamadan önce, sizin başka evren demeniz sebebiyle Supiyi hafife almıştım. Amaaaan yine bir şeyler saçmalamışlardır diye düşünmüştüm. Fakat hiçte öyle olmadığını okuyunca anladım. Harika bir Süperman okumak isteyenler kitap tükenmeden satınalsınlar.

kandorlu

Bende az önce bitirdim  herkese tavsiye ederim umarım bu bir başlangıç olur ve dc lerin devamı gelir bizde bol bol alır okuruz.

tommikser

Benim bildiğim DC öyle tek kitaplık anlaşma yapmıyor.4-5 kitaptan az olmaması lazım.Önümüzde okuyacağımız bir kaç Superman kesinlikle vardır.Eğer satışlar umduklarından fazla olursa diğer DC kitaplarını alacaklarına kesin gözüyle bakıyorum.Umarım çok satılır Batman hatta Flash falan okuruz.

Ben hala alamadım ama en merak ettiğim kitap dersem yalan olmaz.

darkwood

YKY den DC kitaplarının devamını bekliyorum. YKY kalitesiyle, sevdiğimiz DC kitaplarının yayınladığını bu makul fiyatlarla görmek gerçekten güzel  olur.
Darkwood Sakinleri..

drfuhrer

valla inanılır gibi değil...hmen almam lazım