BÜYÜLÜ DÜKKAN'DA İMZA GÜNÜ

Başlatan Büyülü Rüzgar, 02 Nisan, 2013, 15:13:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

BÜYÜLÜ DÜKKAN'DA İMZA GÜNÜ
Merhabalar değerli takipçilerimiz
Sizler için bir imza günü daha organize ettik.
Büyülü Dükkan'da dolu dolu, yoğun, keyifli ve bol muhabbetli bir pazar geçirmek ister misiniz?
7 Nisan Pazar, Deli Gücük;ZİFİRNAME ve Dumankara'nın yaratıcıları Büyülü Dükkan'da sizleri bekliyor olacak.
------------------------------------------------
Levent Cantek - Deli Gücük ve Dumankara
Murat Başekim - Deli Gücük
Murat Başol - Deli Gücük ve Dumankara
Zeynep Özatalay - Deli Gücük ve Dumankara
Yıldıray Çınar - Deli Gücük
Hakan Tacal - Deli Gucuk
Sümeyye Kesgin - Deli Gücük ve Dumankara
Berat Pekmezci - Dumankara
Taner Duran- Dumankara ve Deli gücük
Cağrı Coşkun - Dumankara
Ethem Onur Bilgiç - Deli Gücük ve Dumankara
Uğur B. Sertçelik - Deli Gücük ve Dumankara
Ömürden Bakaçhan – Dumankara
Murat Gurdal Akkoç – Deli Gücük ve Dumankara
Onur Atay - Dumankara

hennessy

Kitap imzalatamayanlar için güzel haber, böylece taışmışta olurlar yazar ve çizerler ile.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

DAMPYR

Güzel bir haber böyle etkinlikler sık sık yapılabilmeli.Çizgi Roman imzalatılabilecek en güzel yer ,yine bir çizgi roman dükkanıdır... 8) 8) 8)

kalidor

Alıntı yapılan: Gölge Adam - 02 Nisan, 2013, 19:59:33
Güzel bir haber böyle etkinlikler sık sık yapılabilmeli.Çizgi Roman imzalatılabilecek en güzel yer ,yine bir çizgi roman dükkanıdır... 8) 8) 8)

Sayın Kızılmaske, Antalya'ya ayağınıza İvo Milazzo geliyor da imzaya gitmiyorsunuz, sonra da böyle etkinlikler sık sık yapılmalı diyorsunuz, geçiniz lütfen... :D 8) ::)
Crom! Ölüleri Say...

haysat

Mesut sağolsun bnim kitabı daha önce imzalatmıştı.almak henüz nasip olmadı gerçi.

Bu pazar Kadıköy'e gitme planım vardı. Bu imza olayı pazarıma neşe katacak. Önceki toplantıya gidememiş ve üzülmüştüm.

Gelecek olan arkadaşlarla görüşmek üzere.

Ay sonu toplantısına hazırlık yapmış oluruz." Ön toplantı" yaparak.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

omega red

kitaplar çok iyi, tanıtım gecesi de güzel geçmişti. bu imza günü de kaçmaz.

DAMPYR

Alıntı yapılan: kalidor - 02 Nisan, 2013, 22:24:31
Sayın Kızılmaske, Antalya'ya ayağınıza İvo Milazzo geliyor da imzaya gitmiyorsunuz, sonra da böyle etkinlikler sık sık yapılmalı diyorsunuz, geçiniz lütfen... :D 8) ::)
Sayın Kolidor ben böyle etkintikleri daima desteklerim.ama işler yüzünden gidemiyorum işte... ;D 8) :D

Büyülü Rüzgar

hennessy

Resimler

http://murattufekciler.blogspot.com/2013/04/deli-gucukzifirname-ve-dumankarann.html

Güzel bir gün geçirdik özellikle Levent Cantek ile tekrar sohbet yapmak güzel oldu. Dördüncü Deli Gücük albiminin fuara yetiştirmeyi düşündüklerini söyledi olmaz ise ocak ayında raflarda olacağını söyledi. TRT için bir dizi projesi olduğundan bahsetti. İlk iki deli gücük kitabını basmayı düşündüklerini syöledi. Yalnız bazı (kitapta çizerler arasında) problem olduğu için biraz zaman alacağını belirtti.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

alan ford

Levent Cantek'le tanışmayı çok isterdim bende. Bir gün tanışabilirsem Kemal Safa Güntekin'in de kim olduğunu öğrenebilirim belki  ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Büyülü Rüzgar

Bu keyifli Pazar günü aramızda olamayıp merak edenler ve gelip karelerimize yakalananlar için bir anı niteliğinde olsun istedik.