Mahmud Asrar - Yıldıray Çınar - Ivan Reis İmza Günü - 4 Mayıs 2013

Başlatan Büyülü Rüzgar, 06 Nisan, 2013, 02:57:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Büyülü Dükkan bir sonraki imza günü etkinliğinde Amerikan çizgi romanlarının üç tanınmış ismini konuk ediyor. 4 Mayıs Cumartesi günü yerli gururlarımız Yıldıray Çınar ve Mahmud Asrar ile birlikte Ivan Reis'i (Justice League, Green Lantern, Aquaman) sizler için ağırlayacağız!

rumar80

Yapma ya!  :'(

Tam il dışında olacağım zaman. Artık bana bir güzellik yapacak arkadaşa şimdiden müteşekkir olurum.

rumar80

Bu arada bendemi zamanlamaya bak...
  Aquaman'i paylaşmak için nasıl da zaman seçmişim.

hennessy

Güzel bir haber böylece onları yakından tanıma şansımız olacak
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Gambit

Ohaaaaa demek istiyorum, super hareket, bravo

4 Mayis Istanbul biletimi simdiden alayim

rumar80

Murat!!!!! Bana bir kardeş güzelliği yap ta Ivan Reis'den imzalı çizim al. O kadar Aquaman'i tanıtıyoruz burada.....
   Mahmud ve Yıldıray'dan zaten alırsın bilirim.  :)

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 06 Nisan, 2013, 07:10:58
  Yapma ya!  :'(

Tam il dışında olacağım zaman. Artık bana bir güzellik yapacak arkadaşa şimdiden müteşekkir olurum.

Umar abinin hissiyatíndayIm. Artık bir baba  yiğit benim içinde imzalı resim alırsa sevinirim. Hayra girer vallahi...
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...

yunusmeyra

HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

pizagor

İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

DAMPYR

İmza gününün fotoraflarını bekliyoruz.daha vakit var ama ben genede bi hatırlatayım dedim.İlyastan güzellikler devam ediyor... 8) :D :)

Gambit

Birakin, ozel soforu, arabayi, taksiyi, unlu bir cizerimizi Bakirkoy den Kadikoy deniz otobusune bindirip de imza gunu duzenlemeyi beceremeyen insanlarin oldugu bir ortamda, Ivan Reis i getirmek yetmiyormus gibi, uzerine bir de dunyaca unlu gurur kaynagimiz Yildiray ve Mahmud u ayni anda Imza gunune getirmek saka gibi bir basari

Kitap Fuarina da boyle etkinlikler yapabilirsen Buyulu Dukkan, cizgi roman ile ilgilsi olmayan kisileri bile cekip, onlara cizgi roman satip, aramiza yeni okuyucular da kazandirabilirsin

Tebrik ediyorum tekrar

alan ford

Alıntı yapılan: pizagor - 06 Nisan, 2013, 19:10:30
Ne diyorsun İlyas!!! Bir şekilde orada olmam lazım...

İstanbul'u terk etmek için ne zaman buldun be Pizagor ??? ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

Gambit

Alıntı yapılan: alan ford - 07 Nisan, 2013, 22:11:49
  İstanbul'u terk etmek için ne zaman buldun be Pizagor ??? ::)

terk edip de ben gibi 8000 km ileri de Sibirya nin ulasilmaz bolgesinde degil ki yahu adam

ucakla 45 dakika, araba ile 3-4 saatlik mesafede sunun surasi, haftasonu zaten imza gunu, atlayip gelmemek icin bahane yok fazla

hanac

rumar80

Biraz Ivan Reis çizimleri koyalım o zaman:

Reis Marvel'da