Mahmud Asrar - Yıldıray Çınar - Ivan Reis İmza Günü - 4 Mayıs 2013

Başlatan Büyülü Rüzgar, 06 Nisan, 2013, 02:57:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

İmza gününe ait paylaşımlarımızı hafta içerisinde çoğaltacağız. Çizgi roman severlere şimdilik sağlayabildiğimiz fotoğraflarımız...

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.307645702700251.1073741831.202070583257764&type=1

hennessy

son dakkada yetiştim kitap imzalattım zaten kapaklarım çizili idi :)
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

Pulluk

Fotoğraflar Büyülü Dükkan'a iletildi. Onlar paylaşır artık :)
Hayallerine giden yol kutuplardan bile geçse vazgeçme!

yunusmeyra

konuk çizerlere ve katkılarıyla "büyülü dükkan"a kocaman bir teşekkür  :)  :) tabii yüzlerindeki ilgi ve heyecanla,imza gününe katılımlarıyla bize "çizgi roman var" dedirten 7'den 70'e tüm çizgi roman severlere en büyük teşekkür  :)
HULK DEĞERLİ BİR KAHRAMANDIR!
HSD YENİ ÜYELERİNİ BEKLİYOR

Saint2

connyapku

Alıntı yapılan: yunusmeyra - 05 Mayıs, 2013, 16:09:41
konuk çizerlere ve katkılarıyla "büyülü dükkan"a kocaman bir teşekkür  :)  :) tabii yüzlerindeki ilgi ve heyecanla,imza gününe katılımlarıyla bize "çizgi roman var" dedirten 7'den 70'e tüm çizgi roman severlere en büyük teşekkür  :)
Ilgi buyuk.Bunu gormek super gercektende  :)

pizagor

Alıntı yapılan: Büyülü Dükkan - 05 Mayıs, 2013, 14:23:53

Sırtı dönük kasketli olan babam :)

İstanbul'da yokluğumda Kendisine görev vermiştim de...

Kendisinden sıklıkla aldığım bildirimlere göre Mahmud Asrar fenalık geçirmiş, çok kalabalıkmış, herşey çok güzelmiş...
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

hanac

Ben de bu beyefendi pizagora ne kadar benziyor diyordum.   :)

Ben saat 3 civarı gittiğimde kuyruk oluşmuştu bile.

Özellikle 18-25 yaş arası gençler (kızlı - erkekli) sıraya girmişlerdi.

ercoktay

Abi sonra da zaten yok oldun. Mersano ile bir gittiniz gelmediniz bir daha.

Bekle bekle ayrıldım bende.

Benim beklediğimden çok fazla sayıda insan gelmişti imza gününe. İlyas'ın elindeki çizerlere ait herşey daha imza günü başlamadan bitti.

Yemek yemeğe gittim geldim hepsi bitmişti. Ben de Daytripper ve Scalped 1-2 aldım.

Ama imza alamadım.

Zaten Ivan Reis'in çizdiği çizgi romanları hiç okumamıştım. Yıldıray ve Mahmud dan ise bir daha ki partide Emre'den rica ederiz imzalatır.

İmza gününün en sevindirici tarafı birçok genç okurun da orada olmasıydı. Neredeyse hiç görmediğim insanların yüzdesi yüzde 95 ti. Çoğu da ortaokul lise öğrencileri idi.

Çizgi roman adına sevindim.

Bu arada İlyas Kızılmaske'nin kapak çizimini gösterdi. Gerçekten çok güzel olmuş.

Bir de Marvel team up basacakmış. İlk yayıncılık kitapları Kızılmaske ve Marvel team up.

Sonra da Thor essential gelecek gibi.

Hayırlısı bakalım.

Marmara çizgiden Emre ile de uzun muhabbet etme şansım oldu.

İlk olarak Hızlıca Lone Wolf'u çıkarmaya devam edecekler.
Aynı zamanda Yürüyen ölüleri de yıl sonuna doğru herhalde Amerika (18) cilt yakalayacak şekilde basmayı düşünüyorlar.

Bone için yıl sonuna kadar kalan 6 kitabı basacaklar galiba ama ciltlenmiş şekilde.

Bir de Berlin 3'ün hala çizim aşamasında olduğundan ne Amerikadaki yayıncısı ne de Marmara çizgi basamıyor. Çizeri Amerikadaki yayıncı sıkıştırıyormuş elini çabuk tutsun diye.

darkwood

Saat 16.30 ile 17.00 arası, Alpay ve Dinç Onur ile birlikte imza gününe katıldık. Güzel ve kalabalık bir imza günü oldu.
Özellikle gençlerin ilgi göstermesi çizgiroman adına sevindiriciydi.
Dileyen getirdiği kitabı (yayınevi ayırt etmeden), dileyen satın aldığı kitabı gönlüne göre imzalattı.
Bu keyifli  imza gününe ev sahipliği yapan Büyülü Dükkan'ı da kutlarım.
Çizgiroman'a dair imza günlerinin çizgiromanevlerinde yapılması gerektiğini göstermesi açısından da iyi bir örnek teşkil etti.
Darkwood Sakinleri..

alan ford

Abi yanındaki Dinç Onur muydu? Tanışmak isterdim bak, kaçırmışım.

Bu arada pazar sabahı Bomonti bit pazarında aldım soluğu ve orada Marmara Çizgi'den Erdem Bey'i görünce ayak üstü makinalı gibi soruları sıraladım. Bone'u Ağustos gibi basacaklarını ama format değiştirmiyeceklerini ama bundan sonra seri bir şekilde basacağını söyledi. Lone Wolf'un 45 günlük periyodu oturdu belki 6. sayıdan sonra aylık periyoda bile dönebiliriz dedi ve son olarak eğer Borgia'yı devam ettirirlerse aynı formatta devam edeceğini söyledi.  Haberler tutarsız gibi ,bekleyip görelim en iyisi ;D
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

darkwood

Alıntı yapılan: alan ford - 06 Mayıs, 2013, 14:56:55
  Abi yanındaki Dinç Onur muydu? Tanışmak isterdim bak, kaçırmışım.

Bu arada pazar sabahı Bomonti bit pazarında aldım soluğu ve orada Marmara Çizgi'den Erdem Bey'i görünce ayak üstü makinalı gibi soruları sıraladım. Bone'u Ağustos gibi basacaklarını ama format değiştirmiyeceklerini ama bundan sonra seri bir şekilde basacağını söyledi. Lone Wolf'un 45 günlük periyodu oturdu belki 6. sayıdan sonra aylık periyoda bile dönebiliriz dedi ve son olarak eğer Borgia'yı devam ettirirlerse aynı formatta devam edeceğini söyledi.  Haberler tutarsız gibi ,bekleyip görelim en iyisi ;D

O curcuna da Dinç le tanıştırmak aklıma gelmedi, bir dahaki sefere artık.  ::)

Bunları Erdem bey söylediyse, yayın periotları konusunda her ne kadar tutarsızları mevcutsada, muhakkak bir bildiği vardır.  :D
Darkwood Sakinleri..

hanac

İmza gününde çektiğim 1-2 foto vardı, yüklemeyi unutmuşum.

Artık Büyülü'de çok güzel t-shirlter de satılıyor.