Yeni Forum Yöneticimiz

Başlatan tunaorhun, 24 Nisan, 2013, 22:58:04

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Atilla abi, forum yöneticilerini ve bölüm yöneticilerini görmek için aşağıdaki sayfaları kullanabilirsin:

Forum Yöneticileri: http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=groups;sa=members;group=1
Bölüm Yöneticileri: http://altinmadalyon.com/altin/index.php?action=groups;sa=members;group=2

ferzan

An itibariyle yöneticilikten ayrılmış bulunuyorum...

Daha önce, bölüm yöneticisiyken bazı şeyler fark etmiştim...Kim Nerede kısmına bakarken hiç girmediğim bir başlıkta adımı görüyor, rutin ziyaret ettiğim bir başlığı kilitlediğimi farkediyor, bir üyenin mesajını silmiş olduğumu öğreniyordum...Bu her zaman olmasa da birkaç sene içerisinde birkaç kez oldu ve bilhassa başlık kilitleme, mesaj atılan ya da onaylanan üyenin arkadaş listeme eklenmesi ya da girmediğim bir başlıkta girmiş gözükmem gibi durumlardan epeydir rahatsızlık duyuyordum...Telefondan ya da ofis bilgisayarından girince sorun olmuyordu ama evdeki eski bilgisayardan girince vermediğim komutları verdiğimi fark ediyordum ya da bu akşam olduğu gibi özelden haberim oluyordu...

Bu akşam, Hennesy 'nin film başlığını silmişim...Ben sadece evdeki bilgisayarımdan o başlığa girip son iletiyi okuduğumu, konuyu kaldır tuşunun uzağından bile geçmediğimi biliyorum ama ne hikmetse daha öncekilerde olduğu gibi bu sefer de vermediğim bir komutu gerçekleştirmiş bilgisayarım...Bunu bildiğimden mausu bile ekranın ortasında gezdirmeyen biriyim ama nasıl olmuşsa başlık silinmiş, hiçbir şey yapmadığım halde hem de...

Forumdaki her yazı, her paylaşım inanılmaz değerli ve en kısa iletisinden en uzununa kadar, bir iletiyi ya da başlığı silmek beni dehşete düşüren bir durum...Bölüm yöneticisiyken de, forum yöneticisiyken de bu yetkilere sahip olunuyor ama bir günden bir güne böyle bir girişimde bulunmadığım gibi diğer yöneticilerde de geçmişte böyle bir durum olmadı, kriz ve kavga durumları dışında değil silinme, taşınan ileti sayısı bile bir elin parmaklarını geçmemiştir...

Elimde olmayan, sebebini çözemediğim ve kabahati büyük ihtimalle ikide bir kilitlenen eski bilgisayarımda bulduğum bu durum karşısında yöneticiliği bırakmaktan başka elimden gelen bir şey yok...Maazallah, yarın öbür gün farkında olmadan forumu silmeyeceğim, her okuduğum başlığı kaldırmayacağım, forumu karıştırmayacağım ne malum?..Bu düşünce beni dehşete düşürüyor ve bu akşam ''Hennessy'' Murat Abi 'nin film başlığını (asla öyle bir komut vermediğim halde) silmiş olmam beni aşırı derecede üzdü...Bilgisayarımı yenileyene kadar tüm yöneticilik haklarımı terk ediyorum, normal üyeliğe geçiyorum...Başta Murat Abi olmak üzere tüm forumdan özür diliyorum...

Paylaşımlarım devam edecek, sadece yönetici haklarımdan vazgeçtim...Bir kez daha bilmeden ve farkında olmadan bir başlık ya da ileti silme durumunu asla kaldıramam...Bu ani ayrılışım için de (forumdan değil, yönetimden ayrılıyorum) tüm yönetimden de ayrıca özür dilerim...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

hanac

Kharon ve Peder Clemente arkadaşlarımız moderatör olmuşlardır.

Herkese duyurulur  :)

ferzan

Tebrikler...Hayırlı uğurlu olsun tüm foruma...
Bağnaz okur, memnuniyetsiz beşer, işkilli büzük, sıfır tolerans iksmen, taş kalpli ahkam efendi...

https://ucuztefrika.blogspot.com

-brendon-

Hayırlı olsun iyi çalışmalar

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kharon

tesekkurler arkadaslar, umarim bir katkimiz olur  :)

noir

seastar1000

Başarılar diliyorum kolay gelsin hayırlı olsun

yidar

Hayırlı olsun.Başarılar dilerim.

nocardia

darkwood

Tebrik ederim, hayırlı olsun.
Darkwood Sakinleri..

peder clemente

Teşekkürler arkadaşlar.Umarım forumumuza daha fazla katkım olur.Eserler paylaşıldıkça,muhabbetle,yorumla daha çok anlam kazanıyor, hayat gibi...

haysat

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

tenten

İki arkadaşımıza da, gruba da hayırlı olsun.