Presstij'den Yeni Yayınlar

Başlatan altay1944, 01 Mayıs, 2013, 19:54:30

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

HacıGeraltEmmi

Gitti Gidiyor'da birsürü öyle absürd fiyatlar var. Piyasada kolaylıkla bulunan 20 tl. lik bir kitaba 80 tl fiyat koyan var ;D

Mister NO

Alıntı yapılan: designer73 - 10 Aralık, 2014, 23:18:16
Gitti Gidiyor'da birsürü öyle absürd fiyatlar var. Piyasada kolaylıkla bulunan 20 tl. lik bir kitaba 80 tl fiyat koyan var ;D

Eski kitaplar başta olmak üzere saçma sapan fiyat isteyenler var. Burda ilginç olan daha yeni çıkan Presstij kitaplarının 9,5 TL yerine 14 TL ye satılması.

Aslında daha ilginç bir durum daha var. O da aynı satıcının aynı kitapları 9,5 TL'den de satması.  ;D

mutarad

2 fiyat arasındaki farkın nedenişu; birinde kargo ücreti dahil diğerinde hariç
İnsan için, diğer insanlar yollarına serilmiş irili ufaklı taşlardır. Çoğunun farkına ancak çarptığımızda varırız. Taşları biriktiren koca bir bina diker ölene kadar... Taşları atan ise ölür kalır, taşları bitirene kadar...

Mister NO

Alıntı yapılan: mutarad - 10 Aralık, 2014, 23:31:04
2 fiyat arasındaki farkın nedenişu; birinde kargo ücreti dahil diğerinde hariç

Evet haklısınız ama firma olarak daha uygun kargo fiyatı belirlemeliydiler bence. Gerçi kargo dahil 16,66 ya satan da varmış  :)

doktor1881

Alıntı yapılan: Mister NO - 10 Aralık, 2014, 22:39:46
Gitti Gidiyor'da Kitapzen isimli dükkan Cassidy için piyasa fiyatı 9,5 TL, satış fiyatı 14 TL yazarak satış yapıyor.   ???   ;D
kitapzen adlı kişi bütün kitapları piyasa fiyatının üzerinde satıyor zaten alan varmıdır acaba

Mrtekin

They drew first blood...

hanac

Alıntı yapılan: doktor1881 - 11 Aralık, 2014, 07:29:33
kitapzen adlı kişi bütün kitapları piyasa fiyatının üzerinde satıyor zaten alan varmıdır acaba

Bizim forumdaki zen olmasın bu kişi  :)

Solomon Kane

bence var :D yoksa bu işi sürdürüyor olamazdı :D
Hiç bir yerde huzur bulamazken ölmek için endişe etmek neye yarar? JUDAS

Yarım uyku 4 sandviçe bedeldir. ( Demir Pençe Filminden)

" Çelikten yüreklerimiz, tunçtan ruhlarımız, kurşundan mermilerimiz vardır."

Bütün çizgi romanları bulabileceğiniz tek yer cennettir. ( Ben :) )

pardus88

prestijin yayınlarından haberi olan var mı Cassidy'nin 3.cilti ekimde çıkmış daha ses yok diğer frankafonlar dan ses yok yalan oldu galiba yeni yayınlar :-\

haysat

Alıntı yapılan: pardus88 - 12 Şubat, 2015, 15:19:01
prestijin yayınlarından haberi olan var mı Cassidy'nin 3.cilti ekimde çıkmış daha ses yok diğer frankafonlar dan ses yok yalan oldu galiba yeni yayınlar :-\

Fumettiler için bir şey diyemiyorum ama,Frankafonlar Çarşamba günü dağıtımda ve Kadıköyde olacak..

5 Adet Frankafon çıkacak.
HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !

altay1944

İlhan'ı sonuna kadar destekleyen biri için idefixde gördüğüm fiyatlar doğrusu bende şok etkisi yaptı.Uygun fiyat için kolları sıvayan presstij ne oldu da bu etiket fiyatlarını koydu anlamış değilim.Buddy'ler 27 den orbital 27 den efsane 24 den görücüye çıkıyor.Umalım alıcısı olsun.
Yarabbi bildir de
ben beni bileyim. Beni bilen ben ile kendime geleyim. Benim bensizliğim
ile ben seni bileyim. Seni bilmeyen beni ben neyleyeyim...

Hz. Mevlânâ

alan ford

Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Şubat, 2015, 10:51:04
İlhan'ı sonuna kadar destekleyen biri için idefixde gördüğüm fiyatlar doğrusu bende şok etkisi yaptı.Uygun fiyat için kolları sıvayan presstij ne oldu da bu etiket fiyatlarını koydu anlamış değilim.Buddy'ler 27 den orbital 27 den efsane 24 den görücüye çıkıyor.Umalım alıcısı olsun.

Fiyatlar el yakıyor ama ben de alacağım Buddy ve Orbital'i. Daha önce frankofonlar için orijinal boyutunda olsun 5 kuruş fazla olsun diye çok söylendiğim için şimdi söyleyecek bir şey yok. ::)
kaçmayı denemek bir tutsağın görevidir

İlhan Yılmaz

Alıntı yapılan: altay1944 - 13 Şubat, 2015, 10:51:04
Buddy Longway kapak fiyatı 24 liradır arkadaşlar. D&R ve idefix hatalı olarak sisteme 27 lira kapak fiyatı girmiş. İlgili departmana hatalarını bildirdim. Fakat an itibariyle bir düzeltme yapılmadı. Buralardan sipariş edecek olan arkadaşlar Buddy'nin fiyatı düzeltilinceye kadar sipariş geçmesinler. Güncel fiyat politikamızla ilgili ise polemiğe girmek istemiyorum. Aksi taktirde zülfiyare dokunmak zorunda kalabilirim. Fiyatlarımızı bazı kitaplarla kıyaslamak ve neticede birilerini karşımıza almak veya birilerini kırmak zorunda kalabilirim. Bunu yapmak istemediğim için fiyatlarla ilgili polemiğe girmeyeceğim. fakat madem muhatabımız şu an itibariyle bu forum müdavimleridir, ilk ve son olarak size şunu söyleyeceğim ve bir daha bu topa girmeyeceğim; Muadil kitaplar o tarihte daha yeni 9,5 lira olmuşken biz 7,50 liradan fumetti çıkardık bu ülkede. Ama birileri çıkıp "5 lira olsaydı alırdım" diyebildi... Satıcılar ise; "kardeşim, x yayınevinden çıkan y kitabını indirimli 7,5 liraya alıyorsun zaten, bu da indirimsiz 7,5 lira. Aynı hesaba geliyor, Allah'tan belanı mı istiyorsun?" diyemedi. "Yayıncı indirimli satmamızı istemiyor" demeyi tercih ettiler bazıları. Neyse, söylenecek o kadar çok söz var ki aslında bu konuda... Ama bu kadar yeter. Dediğim gibi, bir daha bu topa girmeyeceğim.

guneseral

Bu cumartesi Kadıköy de olur mu acaba Frankafonlar ?