AGENTS OF S.H.I.E.L.D.

Başlatan dean, 12 Mayıs, 2013, 13:49:14

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hennessy

aynen eskiden sıkılarak izliyordum son iki bölümdür kendine geldi dizi.
Murat : Hasan abi Avengers dağılmış duydun mu?
Hasan: Duydum duydum toplanın Tellioğulları

dean

dean

dean

Sezonun ikinci yarısında açılan, 4-5 bölümdür patlama yapan Agents of S.H.I.E.L.D.'de artık sezon finali vakti. Bu bölüm Samuel L. Jackson'ın da görüneceğini not düşeyim.

https://www.youtube.com/watch?v=92qsrMx4NMo

dean

Dizi en sonunda yeni sezon onayını aldı.

Harun Ça

Reytingleri iyi olmamasına rağmen onay alması sevindirici her yerde dizinin gittikçe güzelleştiğinden bahsediliyor final gelmişken ben de kaldığım yerden devam edeyim.

dean

Alıntı yapılan: Mic-Har - 09 Mayıs, 2014, 15:32:05
Reytingleri iyi olmamasına rağmen onay alması sevindirici her yerde dizinin gittikçe güzelleştiğinden bahsediliyor final gelmişken ben de kaldığım yerden devam edeyim.

Reytingler her bölüm düştü ama kalite gerçekten arttı. Kalite arttığı için yeni sezon onayını kaptı ama ikinci sezonda bu kadar şanslı olmaz. Zaten son bölümlerin kalitesinde bir ikinci sezon gelirse, şansa da gerek kalmaz. Dizi her türlü yoluna bakar.

rumar80

Ben genelde seviyordum ama Captain America filmi döneminde tepe yaptı ve hala inmedi. Ikinci sezonu da aynı keyifle izleyeceğim.

dean

Dizi güzel bir final yaptı. İlk bölümlerdeki sıkıntıları saymazsak iyi bir sezon geçirdi bile diyebiliriz. Elimizdeki ipuçlarına bakarsak ikinci sezon için daha iyi bir hikayenin bizi beklediğini düşünüyorum.

Caped Crusader

Lucy Lawless 2.sezonda henüz belirlenmemiş bir rolü üstlenecek.Bence iyi bir seçim.

Mrtekin

They drew first blood...

Ras Al Ghul

dean

Alıntı yapılan: Ras Al Ghul - 24 Temmuz, 2014, 20:32:24
Başlayayım mı ???

Marvel Cinematic Universe'ü takip ediyorsan başla.

Ras Al Ghul