Game Of Thrones - Akılçelen

Başlatan Büyülü Rüzgar, 15 Mayıs, 2013, 19:13:31

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Büyülü Rüzgar

Game Of Thrones Cilt 1 çıktı.

kalidor

Geçen müjdelendi hemen çıktı. Fiyatı da çok uygunmuş. 30 TL'ye satmıyor adamlar helal olsun.
Crom! Ölüleri Say...

hanac

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Mayıs, 2013, 20:10:42
Geçen müjdelendi hemen çıktı. Fiyatı da çok uygunmuş. 30 TL'ye satmıyor adamlar helal olsun.

Kaç sayfa acaba ?  Ona göre karar vereceğim fiyatı uygun mu değil mi ?

HayalGücü

Alıntı yapılan: hanac - 15 Mayıs, 2013, 22:18:48
Kaç sayfa acaba ?  Ona göre karar vereceğim fiyatı uygun mu değil mi ?
240 sayfa renkli 2.hamur.
6 bölüm içeriyor.

Fakat Amerikada 2.cilt daha çıkmamış bile.(11 Haziranda çıkacak) 1.cilt Mart 2012'de çıkmış.Uzun bir yayın periyodu olacaktır.

pizagor

Alıntı yapılan: kalidor - 15 Mayıs, 2013, 20:10:42

Senin ağzına biber sürmek lazım Fatih, huzurumuzu kaçırıyorsun :)
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

kalidor

Alıntı yapılan: pizagor - 15 Mayıs, 2013, 22:50:49
Senin ağzına biber sürmek lazım Fatih, huzurumuzu kaçırıyorsun :)

240 renkli sayfa 15 TL'ye satılabiliyorsa, bizi nasıl söğüşlediklerini daha iyi görelim  >:( Akılçelen 100 bin basmıyordur herhalde.
Crom! Ölüleri Say...

tommikser

Benim bildigim 98bin basmaya calisiyorlar.Tam olarak hatta 98.741.Daha fazla basacaklarmis makine ariza cikarmis yoksa 13.75lira dusunuyolarmis fiyati ;D

Tarkan Kurt

Yaa şimdi yazmak istemiyorum ama içimde de tutamayacağım. Hoz konusunda Lone Ranger'ın son cildinin 245 sayfa olacağı sayın Yayıncının 45 liraya satmak zorunda kalmamak için kitabı bölmeyi düşündüğü yazılmıştı. Şindi bu kitabın fiyatına bakınca el insaf diyorum.

Gambit

Haydi hoz un ki buyuk boy ve renkli ve 1. Sinif kagit

Aylik tex lere ne demek lazim ? Siyah beyaz kucuk boyut, 120 sayfa ve 15 TL???

kalidor

Teks alanlara yazık hakkaten. Ayda 4-5 tane de çıkıyor. Oğlak Yayınevi işi gücü bıraksın Teks bassın bence.
Crom! Ölüleri Say...

BAHADIR

Tex konusunu açıpta yarama tuz basmayın arkadaşlar...Lütfen...

Tarkan Kurt

Tex olayı tam facia. Süper Ciltleri alıyorum ama onu da 50 nci ciltte bırakacağım.

omega red

game of thrones kitabını görmedim daha ama karakule serisi de renkli kuşe ve ucuza satılıyordu. bunun nedenlerinden biri dökümanların orjinal baskı datalarını satın almadan basmalarıydı ve sonuç olarak da kimsenin beğenmediği kitaplar çıktı.
görüp karşılaştırmak lazım kitapları ama aynı kalite ve uygun fiyata satılabiliyorsa artık bazı lafları yemeyiz...

HacıGeraltEmmi

Alıntı yapılan: omega red - 16 Mayıs, 2013, 18:20:36
game of thrones kitabını görmedim daha ama karakule serisi de renkli kuşe ve ucuza satılıyordu. bunun nedenlerinden biri dökümanların orjinal baskı datalarını satın almadan basmalarıydı ve sonuç olarak da kimsenin beğenmediği kitaplar çıktı.
görüp karşılaştırmak lazım kitapları ama aynı kalite ve uygun fiyata satılabiliyorsa artık bazı lafları yemeyiz...

Kara Kule serisini orjinal data olmadan basmışlarsa mucize gerçekleştirmişler derim. Çünkü piyasadaki orjinallerle basıldığı söylenen yayınların çoğuna on basar baskı kalitesiyle. Benim o seriyle ilgili tek şikayetim kullanılan font...

Fiyat konusundaki söylemleri ise uzun zamandır kimse yemiyordur diye düşünüyorum.

haysat

Piyasadaki fiyat konusu tamamen bir kaos.

Bu konu üzerine konuşulacak çok şey var ama.

Sonuç olarak kimse bizi ( takmadığı için ) biz söyleyip biz dinliyoruz.

HİÇBİRİNİZ ANLAMAMIŞSINIZ
BENİ SİZİN YANINIZA HAPSETMEDİLER
SİZİ BENİM YANIMA HAPSETTİLER !