dean ile güncel sinema haberleri

Başlatan dean, 14 Haziran, 2013, 16:36:18

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kalidor

Bu sene en güçlü aday olarak Dicaprio görünüyor. Mad Max'in de bir sürü ödülle dönmesini temenni ediyorum  :)
Crom! Ölüleri Say...

Ahmet Oktay

DiCaprio bakalım bu sefer şeytanın bacağını kırabilecek mi ?

emre ozdamarlar

kalidor

Alıntı yapılan: emre ozdamarlar - 15 Ocak, 2016, 15:46:13
Oscar ödullerini sallamayi birakali baya oldu benim icin.
Söyle bir juri nasil guzel film secebilir ki.
http://www.theatlantic.com/entertainment/archive/2014/03/oscar-voters-94-white-76-men-and-an-average-of-63-years-old/284163/

Galatasaray Divan Kurulu da ortalama 85 yaşında ve iş ortada  ;D

Crom! Ölüleri Say...

emre ozdamarlar

rumar80

dean

- Robert Lodlam'ın kitaplarından Cinematic Universe geliyor. Bourne serinin evrenin parçası kabul edilecek mi şu an belli değil.

- Insidious 4, 2017 sonbaharı için duyuruldu.

- Yeni Lara Croft, Alicia Vikander olarak açıklandı.

- Trainspotting 2'nin çekimleri başladı. 2017'nin ilk aylarında vizyonda olacak.

- Steven Spielberg, The BFG filminden yeni fragman;

https://www.youtube.com/watch?v=y1fZg0hhBX8

- Space Jam 2 geliyor. Yönetmen Justin Lin. Başrol LeBron James.

dean

- Daniel Craig resmi olarak James Bond olmayı bıraktı. Üstelik inanılmaz bir parayı reddetti. Yapım ekibi Craig ile iki film için daha anlaşmaya çalıştı. iki film için 99 milyon dolar oyunculuk, yapımcılık'da eklenince totalde 175 milyon teklif edildi. Craig ise bunu reddetti.

Craig'in reddetmesin şaşırmadım. Nedense Daniel Craig, Dünya üzerinde James Bond'dan en fazla nefret eden kişi. Spectre'den sonra "bir daha James Bond'u oynayacağıma bileklerimi keserim daha iyi" demişti. Böyle diyen bir insanın role dönmemesi normal. Tabi ekonomik bir sıkıntısı da yokmuş. Bunu net bir şekilde anladık.

Craig'in ayrılmasının ardından şimdi ne olacak ? Muhtemelen son zamanlarda Loki rolüyle yıldızı parlayan Tom Hiddleston olacak. Hiddlesten gelen bilgilere göre Sam Mendes ve Barbara Broccoli gibi isimlerle görüşmeye başlamış. Zaten haftalardır ismi kulislerde dönüyordu. Şu an role en yakın kişi.

Nightrain

"Bu yıldızı çok mu istiyorsun Heatie? Al ye o zaman!"

kalidor

Alıntı yapılan: dean - 19 Mayıs, 2016, 17:22:16

Craig'in ayrılmasının ardından şimdi ne olacak ? Muhtemelen son zamanlarda Loki rolüyle yıldızı parlayan Tom Hiddleston olacak. Hiddlesten gelen bilgilere göre Sam Mendes ve Barbara Broccoli gibi isimlerle görüşmeye başlamış. Zaten haftalardır ismi kulislerde dönüyordu. Şu an role en yakın kişi.

Bir ara James Bond rolü için İdris Elba'nın da adı geçiyordu. Siyahi bir Bond zamanı geldi ::)
Crom! Ölüleri Say...

lampard

Neden bu kadar ısrarcı oldular ki Craig'de, öyle süper bi Bond olma durumu yoktu. Idris Elba role çok iyi olabliri ama bence. Bir de The Man From Uncle'ı izlerken Henry Cavill Superman'den çok daha iyi Bond olurmuş diye düşünmüştüm :)

dean

Alıntı yapılan: lampard - 20 Mayıs, 2016, 19:21:55
Neden bu kadar ısrarcı oldular ki Craig'de, öyle süper bi Bond olma durumu yoktu.

Daniel Craig'in iyi bir Bond olduğunu düşünüyorum. Ama vazgeçilmez değil tabi ki. Her zaman yeni Bond gelir. Israrcı olmalarının sebebi Craig döneminde muhteşem gişe yapmaları. 4 film 3 milyara yakın gişe yaptı. Onun için istiyorlardır.

lampard

Alıntı yapılan: dean - 20 Mayıs, 2016, 20:53:25
  Daniel Craig'in iyi bir Bond olduğunu düşünüyorum. Ama vazgeçilmez değil tabi ki. Her zaman yeni Bond gelir. Israrcı olmalarının sebebi Craig döneminde muhteşem gişe yapmaları. 4 film 3 milyara yakın gişe yaptı. Onun için istiyorlardır.

Bence de iyiydi, ama vazgeçilmez değil dediğin gibi

xmenac

Craig'in performansını epey başarılı buldum. Fakat filmler konusunda tam emin değilim, ilk film dışında diğer filmler beklentimi karşılamadı.

dean

J.K. Rowling açıkladı. Fantastic Beasts filmlerinin sayısı 3'den 5'e çıktı.