The Amazing Spiderman Klasik - Gerekli Şeyler

Başlatan hennessy, 23 Haziran, 2013, 17:19:40

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

xmenac

Talep olan seriyi niye yarıda bıraksınlar? Sadece manga yayınlamıyorlar, Marvel serileri de devam ediyor. Anlaşılan o ki okur ilgisi sınırlı kalmış. Zaten ilk başta iç kapaklar renkliyken sonrasında o sayfalar da siyah beyaz devam etmişti. Bir anda değişen bir tablo olmadı ki. Başka ülkelerdeki internet yayınlarıyla mukayese edilmesini de anlayamadım, yayınevinin telifini alıp matbaa sürecinde de ek bir maliyetle hikayeyi yayınlaması bambaşka bir süreç. Doğru örneğin yanlış örnekle kıyaslanması tuhaf olmuş.

Yayınlanan sayılar çıkar çıkmaz tükenmiş olur, neden devamı gelmedi diye sorulur anlarım ama şu haliyle konuyu açmanın pek bir faydası olduğunu düşünmüyorum.

pizagor

Klasikler için doğru yöntem Epic Collection gibi geliyor bana. Renksiz baskıya mesafeli duran gençliği de, o dönemi hala seven Bilkasever ihtiyarları da tatmin edecektir.
İlk Biriktirici... Vampir Dişçisi... Huysuz İhtiyar...

İdrava

Neden? Bu yayının 2. Baskıları olup onlarda bitmedi mi? Bir yayının devam etmesi için kaç baskı yapması lazım? Bu işin standartı ölçüsü nedir? Hiç ikinci baskısı olmadan devam eden seriler var. Yalnız kurt ve yavrusu gibi.... Bu yayın ilk baskıda kalsa yine tamam diyeceğim ama çok satmamış o yüzden yarıda kalmış yayınevi haklıdır görüşüde bir o kadar tuhaftır...

kırkambar

Spider-Man'in renkli ve çizimlerinin ve senaryosunun daha bir oturmuş olduğu dönemden, sözgelimi Spider-Man'e büyük oranda yaygın imgesini kazandıran çizer baba Romita döneminden başlanarak kronolojik yayımlanması daha doğru olacaktır bana göre.

pizagor

Alıntı yapılan: kırkambar - 03 Ağustos, 2020, 13:13:04
Spider-Man'in renkli ve çizimlerinin ve senaryosunun daha bir oturmuş olduğu dönemden, sözgelimi Spider-Man'e büyük oranda yaygın imgesini kazandıran çizer baba Romita döneminden başlanarak kronolojik yayımlanması daha doğru olacaktır bana göre.

Bunu çok uzun zamandır talep ediyoruz, hatta başlıklarımız dahi var. Ancak bu yükün altına girmeye niyetli bir yayıncı henüz yok.

connyapku

Epic Collection fiyat olarakta pahali olacagindan en fazla 2 cilt yayinlanir. Bence en dogrusu fasikul olarak yayimlanmasi
Marmara cizgi Amazing Fantasy 15 ile gerek kapak kalinligi ve kagit secimi ile harika bir is yapmisti.
Ayni yayinevi 1. sayidan baslayarak yayinlayabilir. zagor ve Tex  1. sayilarindan yayinlaniyorsa orumceginde sansi var bence.

İdrava

Zamanında dampyr için yapılan kampanyayı acaba örümcek dostumuz içinde mi yapsak?

pizagor

Alıntı yapılan: connyapku - 03 Ağustos, 2020, 14:57:24
Epic Collection fiyat olarakta pahali olacagindan en fazla 2 cilt yayinlanir. Bence en dogrusu fasikul olarak yayimlanmasi
Marmara cizgi Amazing Fantasy 15 ile gerek kapak kalinligi ve kagit secimi ile harika bir is yapmisti.
Ayni yayinevi 1. sayidan baslayarak yayinlayabilir. zagor ve Tex  1. sayilarindan yayinlaniyorsa orumceginde sansi var bence.

Bu başlığa buyrun:

http://altinmadalyon.com/altin/orumcek-adam-muhabbeti/orumcek-adam-istiyorum!!!/

rumar80

Alıntı yapılan: İdrava - 03 Ağustos, 2020, 18:26:14
Zamanında dampyr için yapılan kampanyayı acaba örümcek dostumuz içinde mi yapsak?

Bu forumda Jean deWolff'un ölümü macerasının başımı için anket düzenlendi. Güzel de bir katilim oldu. Ama şartlar bir türlü olgunlaşmadı.

gamlıbaykuş

Alıntı yapılan: rumar80 - 03 Ağustos, 2020, 20:07:30
  Bu forumda Jean deWolff'un ölümü macerasının başımı için anket düzenlendi. Güzel de bir katilim oldu. Ama şartlar bir türlü olgunlaşmadı.

Bu macera için çok ümitlenmiştim.
Hayat ne kadar güzel, hoş,
Haydi durma sevgiline koş...